Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#31

Post autor: Poice »

Dział "medialny" jak najbardziej się przyda :-D Do tego można dorzucić jakiś dział off-topic'owy, niezwiązany z łyżwiarstwem.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#32

Post autor: Hortensja »

Poice pisze:
Hortensja pisze:
Edit- dodaje tylko, ze jestem grafikiem, wiec jakby trzeba bylo pomocy z jakimis grafikami, tlem, obrazkami to chetnie pomoge :)
W takim razie ja pasuję xD Wolę oddać nagłówek w ręce znawczyni :-P
Hej, nie nie, jak masz "wene" to tworz! Ale moge np pomoc przy obrobce jakiego zdjecia czy cos ;-)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#33

Post autor: Poice »

Hortensja pisze:
Poice pisze:
Hortensja pisze:
Edit- dodaje tylko, ze jestem grafikiem, wiec jakby trzeba bylo pomocy z jakimis grafikami, tlem, obrazkami to chetnie pomoge :)
W takim razie ja pasuję xD Wolę oddać nagłówek w ręce znawczyni :-P
Hej, nie nie, jak masz "wene" to tworz! Ale moge np pomoc przy obrobce jakiego zdjecia czy cos ;-)
Odnośnie pomysłu to się dopiero będzie tworzył :-D Dlatego jeśli masz jakąś koncepcję to nie krępuj się :mrgreen:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#34

Post autor: kasik8222 »

Widzę że zarejestrował się pierwszy mężczyzna :-D .


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#35

Post autor: rzepecha »

kasik8222 pisze:Widzę że zarejestrował się pierwszy mężczyzna :-D .
co on z nami będzie miał, biedaczek... :hah:


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#36

Post autor: olcia »

Brawa za odwagę dla kolegi. :lol:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#37

Post autor: Poice »

Nie zdziwię się jak się odrobinę speszy :-P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#38

Post autor: kasik8222 »

Przecież my jesteśmy takie fajne :mrgreen: , a na walleyu też było paru Panów, a Ziggy był moim "wirtualnym idolem". Takiej wiedzy jak on to nie miał nikt, ale teraz woli fora zagraniczne.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#39

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Przecież my jesteśmy takie fajne :mrgreen: , a na walleyu też było paru Panów, a Ziggy był moim "wirtualnym idolem". Takiej wiedzy jak on to nie miał nikt, ale teraz woli fora zagraniczne.
Kojarzę nick z goldenskate, no faktycznie udziela się tam sporo :-D Dobrze wiedzieć, że Polak jest taki oblatany w kwestiach łf.


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#40

Post autor: eastern_star »

No, no ... takiego miłego powitania się nie spodziewałem ;) Może mnie to zdopinguje do systematycznego udzielania się na forum, bo z tym u mnie bywa różnie. To znaczy zazwyczaj pojawiam się, a po kilku tygodniach znikam na wiele miesięcy :P Na to forum trafiłem zupełnie przypadkowo, adres znalazłem pod występem Anny P. z GP Francji (świetny pomysł z promocją na YouTube)!

Na powitanie powiem może jeszcze, że moją łyżwiarską inspiracją była, jest i na zawsze pozostanie Sasha Cohen. Można powiedzieć, że wychowałem się na jej występach. Obecnie jestem wielkim fanem Julii Lipnickiej, którą "odkryłem" gdy miała 11 lat. W konkurencji solistów sympatyzuję z Yuzuru Hanyu, a wśród par/tancerzy nie mam swoich ulubieńców, bo te konkurencje oglądam od przypadku ;)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#41

Post autor: Poice »

eastern_star pisze:
Obecnie jestem wielkim fanem Julii Lipnickiej, którą "odkryłem" gdy miała 11 lat. W konkurencji solistów sympatyzuję z Yuzuru Hanyu, a wśród par/tancerzy nie mam swoich ulubieńców, bo te konkurencje oglądam od przypadku ;)
Witamy, witamy - masz u mnie ogromnego plusa za Yuzu i Julię :mrgreen:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#42

Post autor: kasik8222 »

Witaj,
Piękny masz cytat w podpisie. Prawie tak piękny jak mój ;-) I ma kolega świetny gust chociaż ja do Julii przekonuje się dopiero od tego sezonu. Sashę zawsze lubiłam, mało jest takich stylistek, "gimnastyczek" chociaż nie wykorzystała w pełni wielu szans jakie się przed nią otworzyły.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#43

Post autor: Haley452 »

A ja się chyba z kolegą nie porozumiem :lol:
Za Sashą nigdy nie przepadałam, może dlatego, że jeździła trochę w cieniu Michelle.
Julia ani mnie grzeje ani ziębi. Poczekam aż dorośnie z opinią na jej temat.
natomiast swoją opinię na temat Yuzuru właśnie wyraziłam gdzie indziej :-P

Niemniej bardzo miło widzieć mężczyznę, który kocha łyżwiarstwo. Zdecydowanie za mało takich tu mamy.

A na temat dogadywania się ze mną pomimo nieporozumień może się wypowiedzieć Yenny :lol:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

I tu się zgodzę z Haley w 2/3 :-D
Tylko odnośnie Hanyu się nie zgadzam, bo go lubię.

No i witam naszego "Rodzynka"!


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#45

Post autor: kasik8222 »

Powiem wam, że już się przyzwyczaiłam do nowego forum i uważam, że jest pod wieloma względami lepsze od walleya (chociaż szkoda kawałka historii i dyskusji które przepadły, to fakt). Jest bardziej przejrzyste, jest nas więcej i sami sobie nim zarządzamy.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”