Soliści - program krótki

Rosja, Sochi, 6-20.02.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#16

Post autor: shahar »

Tak, wielki szacunek dla Abbotta.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#17

Post autor: holloko »

Abbott był niesamowity. Nie mam słów.
Mam nadzieję, że Plushenko to widział. Ja przepraszam, ale on jest gwiazdą tych igrzysk, ten tłum tam przyszedł dla niego. Powinien pojechać program, z szacunku dla SWOJEJ publiczności, choćby miał skakać same pojedyncze. I wycofać się potem.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: Svietka »

co zrobił Abbot? bo nie widziałam, wiem, że prowadzi teraz.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#19

Post autor: Hortensja »

Abott mial bardzo powazny upadek po quadzie- polecial mocno, az go zarzucilo na bande i lezal przez bardzo dlugi moment, myslalam, ze sie nie podniesie i bedzie kolejne wycofanie. A jednak wstal i pojechal dalej skoczyl kombinacje i aksla. Szczeka mi opadla.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#20

Post autor: rzepecha »

Bardzo dramatyczna grupa.

holloko, wycofanie się Plusha było do przewidzenia, ale mimo wszystko wierzę, że jest kontuzjowany i zmaga się z ogromnym bólem. To jest kwestia jego zdrowia, nie można wymagać, żeby dla rozrywki publiczności miał tym ryzykować, jeśli czuje, że nie może i ból jest zbyt wielki.
Ale ja w ogóle nie jestem wyznawcą zasady 'zawodnik musi zrobić coś dla fanów (czy kogokolwiek innego)', bo nie musi. Wolę, żeby robili wszystko dla siebie. Uszczęśliwienie fanów może być dodatkową motywacją, ale nie powinno być wymogiem.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#21

Post autor: Hortensja »

Zgadzam sie z rzepecha, ze nie ma co narazac zdrowia. Natomiast tak jak juz i ona pisala- zal mi Kovtuna. To nie rezygnacja dzisiaj jest problemem, tylko w ogole start na sile, w momencie gdy wiadomo, ze organizm ledwo zipie, przeciez nie od dzis ma problemy.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#22

Post autor: holloko »

No nie wiem. 95 % ludzi jest tam tylko dla niego. Myślę, że nie obraziliby się, gdyby chociaż spróbował (nawet bez skoków jak się boi o zdrowie), tym bardziej, że to jego ostatni występ i jest jedynym Rosjaninem w stawce.

Ale może nie mam racji, może jestem dziś za bardzo pod wrażeniem Abbotta i Justyny Kowalczyk :)

A że szkoda mi Kovtuna, to swoją drogą. Voronova i Menshova też, oni już kolejnej szansy nie będą mieli...

A z pozytywów: przynajmniej w tym konkursie nikt nie będzie mówił, że sędziowie faworyzują Rosjan :P


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#23

Post autor: Poice »

Szkoda Plush'a. Obstawiałam, że raczej pojedzie dobry SP i wycofa się przed LP, a tu jednak nie podjął walki. W końcu to nie maszyna.
Abbott dokonał jakiegoś cudu. Miło widzieć taką walkę. Oby nie nabawił się jakiejś poważnej kontuzji.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: Haley452 »

Dlaczego Abbott i przede wszystkim Verner mają niższe PCS od Browna? Toż na tego dzieciaka się nie da patrzeć z tym jego idiotycznym kucykiem :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#25

Post autor: rzepecha »

Brown ma świetne programy, cieszę się, że pojechał czysto. Niesamowita jak na osiemnastolatka umiejętność ‘sprzedawania’ programu. Z czasem, jeśli przyjdą quady, będzie to wymarzony łyżwiarz :D

Reynolds dziś trochę rozsypany. A szkoda, bo Shae Lynn zrobiła dobrą robotę z tym programem, 'otwierając go' trochę dla publiczności. Lori daje mu smęty, w których niespecjalnie dobrze się prezentuje… Poza tym ode mnie duży plus za muzykę! :D


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: Svietka »

Reynolds to przede wszystkim był rozczochrany ;) zbyt długa grzywka chyba mu zasłaniała wszystko.

A tak na poważnie - to mi się Brown podobał, właściwie pierwszy raz w tym sezonie, naprawdę uważam, że jest dobry, fajnie skacze, dołożyć poczwórne i będzie bardzo mocny. Nie sądzę, żeby zasługiwał na niższe komponenty, niczego mu nie brakuje.
Verner oczywiście jest klasowym zawodnikiem, szkoda, że jakoś ostatnio nie może pojechać czysto.
Cieszę się, że Brian pojechał nieźle, tzn. nie zaliczył gleby ;)
Yuzuru mnie kupił tym shortem :D mam wrażenie, że pojechał całkowicie na maksa.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: Svietka »

za to Fernandez jakoś tak dzisiaj bez szału


Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#28

Post autor: shahar »

Bardzo małe różnice w pierwszej dziesiątce, poza oczywiście miejscami 1-2


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#29

Post autor: rzepecha »

4 punkty różnicy pomiędzy 1. i 2., a 6 pomiędzy 3. i 13.
Będą nerwy i rywalizacja jutro! 8-)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: Svietka »

dwa pierwsze miejsca zabetonowane, walka o brąz będzie zażarta, fajnie ;)
Mi w pamięci zostaną po dzisiejszym dniu programy: Yuzuru, Daisuke, Browna, Liebersa. Niemiec pozytywnie zaskoczył, choć w drużynówce też dobrze się pokazał. Cieszy też w miarę porządny short Briana.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ZIO - Sochi 2014”