Łyżwiarze: ich dzieci, żony/mężowie, przyjaciele

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#31

Post autor: yenny »

Jak wiadomo, łączenie się ludzi w jednej rodzinie powoduje niestety wiele chorób genetycznych, tak samo tutaj - kiszenie się we własnym sosie też nie jest do konca zdrowe.

Wspomnijmy też śp. Kirę Ivanową, brązowa medalistka ZIOL, wicemistrzyni świata - a koniec marny, choroba alkoholowa - siedziała w mieszkaniu w Moskwie sama i piła - na koniec została zadźgana nożem. Sprawców nie wykryto, przynajmniej nie doczytałam nic na ten temat.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#32

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze:Ja sobie myślę, że ta hermetyczność środowiska na dłuższą metę robi krzywdę zawodnikom. To musi być przykre nie móc się porozumieć/polubić z ludźmi którzy reprezentują inne środowisko.
Mi sie tez wydaje, ze ich czeste zwiazki pt "jezdzimy jako para -> stajemy sie para" wynikaja tez z nieumiejetnosci rozroznienia zycia, nazwijmy to, zawodowego i prywatnego. Odgrywaja na lodzie czesto historie milosne i wczuwajac sie w klimat wydaje im sie w koncu, ze sie zakochuja w sobie. Poza tym spedzaja caly czas ze soba nawzajem. Podobna sytuacja jest wsrod aktorow, wsrod ktorych czesto kolejne filmy wyznaczaja kolejne fazy zycia milosnego. Potem zaczyna sie kolejny projekt, albo jak w przypadku lyzwiarzy konczy sie kariera, zaczyna prawdziwe zycie i nagle sie okazuje, ze tych ludzi nic nie laczy.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#33

Post autor: rzepecha »

kasik8222 pisze: Bowman przedawkował, Bobek wylądowała w kiciu, Baiul na odwyku, Cousins jeździł po pijaku, Abt zaliczył "akcję" w samolocie tj. został obezwładniony bo się awanturował chyba niezbyt trzeźwy.
Dla mnie w kategorii czarny charakter wygrywa Wolfgang Schwarz (nazwisko pasuje :P), który handlował ludźmi i porywał dla okupu.


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#34

Post autor: Margaretka »

Pamiętam, że Nobunari Oda został kiedyś złapany na prowadzeniu auta pod wpływem. Nie wiem jak to tam prawnie wyglądało, ale federacja japońska nie przeszła wobec tego czynu obojętnie i na jakiś czas był "zawieszony w prawach zawodnika" (wycofali go z Grand Prix), skierowany na prace społeczne i musiał zapłacić grzywnę.

Natomiast Andrei Lutai (dawny podopieczny Mishina) jakoś w trakcie zawodów Skate America 2009 ukradł samochód (!) i chyba jeszcze był pod wpływem. Federacja rosyjska wykluczyła go wtedy z kadry i więcej na zawodach się już chyba nie pojawiał. Żeby do końca nie odbiegać od tematu, to Lutai jest mężem siostry Albeny Denkowej ;)


**
Co do wątku rodzicielskiego, to N.Morozov ma ze związku małżeńskiego nr 2 (z Caroline Douarin - francuską łyżwiarką) córkę Annabelle , która już pojawia się na łyżwiarskich zawodach (na youtube jest kilka filmów)
www.annabellemorozov.com


Viva La Vida!
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#35

Post autor: yenny »

Niegrzeczni ci łyżwiarze, oj niegrzeczni ;)
Tak, Schwartz też mnie zszokował. W sumie to stary, obleśny dziad, bleeee
I nie był nigdy mistrzem świata ani Europy, miał kilka sreberek.
Za handel kobietami miał kilka spraw, z tego co wiem to choruje na raka skóry.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#36

Post autor: kasik8222 »

Yuka Sato i Jason Dunjen się rozwiedli po 14 latach małżeństwa. Na ME Jason był sam w K&C z Valentiną. Krążyły ploty o jego romansie z Czisny Sypnęło ostatnio tymi rozwodami... Przynajmniej nie mieli dzieci.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#37

Post autor: kasik8222 »

Chodzą ploty, że Jeff Buttle ohajtał się z jakimś Justinem :roll:


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#38

Post autor: rzepecha »

kasik8222 pisze:Chodzą ploty, że Jeff Buttle ohajtał się z jakimś Justinem :roll:
A więc gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia! :D


Awatar użytkownika
marta280189
Posty: 47
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#39

Post autor: marta280189 »

Jakby ktoś nie widział i chciał zobaczyć przesyłam linki do zdjęć Petrovej i Tikhonova z córką :). Jak dla mnie dziewczynka bardzo podobna do mamy.


http://s6.uploads.ru/NOWHl.jpg
http://s7.uploads.ru/2Ry0O.jpg
http://s7.uploads.ru/zZYdR.jpg


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#40

Post autor: kasik8222 »

Duża dziewczynka. Czas szybko leci, a pamiętam jak przeczytałam informację, że Maria jest w ciąży. To było w podobnym czasie co ciąża Doroty (co chwila wtedy jakaś łyżwiarka zachodziła w ciążę, fora łyżwiarskie szalały ;) ). Polina jest chyba w jednakowym stopniu podobna do obojga rodziców. Widać na pierwszy rzut oka, że jest "ich".
Powiem wam, że jak uważałam Petrovą i Tokhonova za nudną parę to jednak zawsze wydawali mi się ludźmi z klasą, przesympatyczni. Alexei ma w sobie coś podobnego do naszego Mariusza. To ten sam "typ" mężczyzny. Zarówno w sferze wyglądu jak i sprawowania opieki nad partnerką, podobnej filozofii sportowej, łyżwiarskiej. Nie wiem jak to jaśniej napisać Dziś już takich mało.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#41

Post autor: kasik8222 »

Swoją drogą wyobrażacie sobie aby w Polsce np. Dorocie i Mariuszowi ktoś strzelił taką wystylizowaną sesję i zdjęcie na okładce? W Rosji łyżwiarze są niemal Bogami. W Polsce na okładkach magazynów praktycznie nie ma sportowców (ewentualnie sesja dla Kowalczyk lub Stoch z żoną w "Vivie" był raz), ciągle te same gęby typu Anna Mucha, ludzie bez większych PRAWDZIWYCH, wymiernych osiągnięć zawodowych.
W Rosji wszystko musi być w tym temacie z rozmachem i bardzo profesjonalnie np. "Ice Age", u nas prowizorka na zagranicznej licencji z Dodą w jury.


kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#42

Post autor: kibic »

kasik8222 pisze: W Polsce na okładkach magazynów praktycznie nie ma sportowców (ewentualnie sesja dla Kowalczyk lub Stoch z żoną w "Vivie" był raz), ciągle te same gęby typu Anna Mucha, ludzie bez większych PRAWDZIWYCH, wymiernych osiągnięć zawodowych.
Kiedys, dawno to bylo, zdarzylo sie, ze "Sportowiec" zamiescil zdjecie polskich lyzwiarzy na okladce.


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#43

Post autor: Ania »

Musselman's Apple Sauce Family Skating Tribute:

Silvia Fontana, John Zimmerman i ich starsza córeczka - Sofia
Obrazek

I młodsza - Aya ;)
Obrazek

Kurt Browning i jego żona - Sonia Rodriguez, baletnica na lodzie :D
Obrazek

Katia, Ilia i Lizka ;)
Obrazek

Lizka i Gabriella - córeczka Isabelle Brasseur i Rocky'ego Marvala:
Obrazek

Irina Słutskaya i jej synek - Artem ;)

Obrazek


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

OJej, jak Irina ślicznie wygląda!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#45

Post autor: ivi »

Anthony Ponomarenko idzie w ślady rodziców



ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”