Łyżwiarskie ciacha i piękności ;)

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#46

Post autor: Ania »

Jak mogło zabraknąć mnie w tym wątku! :roll:

Mój numer 1 na zawsze to oczywiście Katia Gordeeva - piękna i urocza i jako "fasolka", i jako młoda matka, i jako gorąca wdówka, i jako pani po czterdziestce ;) Czy ona się w ogóle starzeje!?


Obrazek
Obrazek Obrazek


Bardzo podobał mi się także Sergiej Grinkov. To chyba Kasik pisała, że był takim typowym, dobrym z wyglądu (cokolwiek to znaczy :D), ciepłym mężczyzną o zniewalającym uśmiechu ;)

Tessa jest przepiękna - była przed domniemaną operacją i jest nadal. Scott to prawdziwy przystojniak. O Nikicie i Elenie już nawet nie wspomnę, bo są przepiękni jak z obrazka. Mam słabość do łysiny Kurta Browninga i "kelnerskiego" uroku Javiera Fernandeza. Nigdy nie ruszała mnie Kiira Korpii, wolałam subtelność Sary Meier ;) Yagudin miał coś w sobie, szkoda, że farbował włosy :P (nie znoszę tego!) Brian Joubert - to wiadomo. Zachwycałam się zawsze Marią Butyrską i Oksaną Domniną (piękna, słowiańska uroda).

Czekam z niecierpliwością na wątek o łyżwiarskich brzydalach :P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#47

Post autor: kasik8222 »

Ja mam parę typów do kategorii "czas nie obchodził się łaskawie" :P
Ostatnio wygrzebałam na youtube program z 2009 Dmitrieva z Kazakovą... Ona piękna nigdy nie była (ah ten nos), ale się trzyma, a Artur wyglądał na nim jakby był w ciąży :P Inny typ to Kris Writz z kanadyjskiej pary sportowej (startował z żoną). Ostatnio widziałam w TV Antona Sikharulidze i... no coź... niby wiem, że od Salt Lake City minęło 12 lat, ale i tak...
Last edited by kasik8222 10 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#48

Post autor: Ania »

Oj, to prawda :/ Ostatnio widziałam jakąś fotę Artura Dimitrewa - nalana, czerwona twarz, otyłość i fajusia w zębach :P W ogóle coś mi się kojarzy, że on zawsze palił papierosy (chyba w książce Katii nawet coś o tym było) i nawet się zastanawiałam, jak to możliwe, że nie było z tym nigdy żadnej afery.

No ale to wątek o ładnych ludziach, więc dodam tylko, że Andżelika "Carmen" Kryłowa trzyma się świetnie i zawsze się uśmiecham, jak widzę ją w K&C :) Yuka Sato to samo, jest chyba jeszcze bardziej urocza niż kiedyś ;)


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#49

Post autor: Haley452 »

Nie wiem, czy wątek o brzydalach nie byłby zbyt politycznie niepoprawny dla niektórych, ale osobiście doskonale bym się tam odnalazła :mrgreen: Na pierwszy ogień poszedłby bezquadowy Jason Brown :P

wiem, zołza ze mnie :P

Gordeeva faktycznie starzeje się z wdziękiem ok2
Krylova jest zniewalająca w K&C, choć nie pamiętam jej jako zawodniczki (Gordeevej też nie)

Ostatnio spodobała mi się Penny Coomes, jest taka słodka. I zawsze wzdychałam do Johna Kerra ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#50

Post autor: Poice »

Wow! Katia Gordeeva - co za piękność!

Odnośnie tematu dla urodziwych inaczej - jestem na tak, gdyż mam kilka typów :D


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: eastern_star »

Haley452 pisze:Nie wiem, czy wątek o brzydalach nie byłby zbyt politycznie niepoprawny dla niektórych, ale osobiście doskonale bym się tam odnalazła :mrgreen: Na pierwszy ogień poszedłby bezquadowy Jason Brown :P
Byłby, byłby, wpisuję się oficjalnie na listę "oburzonych" ;) I znowu, nie tyle nawet o poprawność chodzi, co o to, że chyba nikt nie chciałby natknąć się na swoje nazwisko/zdjęcie na takiej liście, nawet robionej pół-żartem. Skoro więc sami nie bylibyśmy zadowoleni, widząc się w takim zestawieniu, to dlaczego wpisywać tam innych.

Ale cóż, mamy wolność wypowiedzi, taki wątek regulaminu by nie łamał, więc jeśli powstanie, to pozostanie mi trzymać się od niego z daleka :P Jeśli już jednak jesteśmy przy nowych wątkach, to ja myślałem o czymś w stylu najbardziej specyficzne zdjęcia łyżwiarskie (jak na przykład to dzisiejsze SILVER Chana), materiałów byłoby dużo, śmiechu też, a nie byłoby to tak kontrowersyjne.

A propos Browna, to tyle krytyki ostatnio tu na niego spada, a tymczasem chłopak nie dość, że wydaje się poukładany, to jeszcze dzieli z wieloma z Was sympatię do skoków narciarskich.

Obrazek

Propozycja spotkała się zresztą z akceptacją :P

Obrazek


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#52

Post autor: mavie »

Znalazłam ciekawe zestawienie 18-tu najpiękniejszych łyżwiarek, muszę powiedzieć, że gusta bywają jednak różne.
http://beauty-around.com/en/tops/item/8 ... re-skaters


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#53

Post autor: kasik8222 »

Pełen przekrój, kolejność ustawiłabym inną, ale skład może zostać.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#54

Post autor: olcia »

Tessa widzę, że jeszcze ze starym nosem...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#55

Post autor: kasik8222 »

;)


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#56

Post autor: mavie »

A mi brakuje w tym zestawieniu kilku Pań, inne są zdecydowanie za wysoko. Jedną z najpiękniejszych jest dla mnie litewska łyżwiarka Margarita Drobiazko. Na żywo jest przepiękna.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#57

Post autor: ivi »

Jedną z najpiękniejszych jest dla mnie litewska łyżwiarka Margarita Drobiazko.
A mi się podobał jej partner Povilas Vanagas, chociaż pewnie wiele osób ze mną się nie zgodziłoby.

Z obecnie występujących wyróżniłabym Nikitę Katsalapowa i Ksenię Stołbową.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#58

Post autor: Svietka »

Ja się zgodzę, Povilas ZAWSZE mi się podobał ;)


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#59

Post autor: ivi »

No to miło:)


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#60

Post autor: mavie »

Povilas jest nie tylko bardzo przystojny, ale też miły. Litwini to jedna z najpiękniejszych par łyżwiarskich. Swoją drogą to jestem ciekawa co u nich słychać.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”