Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

aniezka
Posty: 2
Rejestracja: 10 lat temu

#76

Post autor: aniezka »

Hej, w końcu dołączyłam! byłam zarejestrowana na walley'u ale jako nie-ekspert więcej czytałam niż pisałam. Was też podczytywałam no ale w końcu (w takim momencie jak igrzyska!) trzeba dołączyć.
Najbardziej lubię konkurencję par, łyżwiarstwo oglądam od olimpiady w Lillehamer, i pozdrawiam Anię, fankę G&G! :) :40:


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#77

Post autor: Hortensja »

Witamy witamy! Milo, ze kolejna osoba dolacza do grupy "seniorow" ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
MINA
Posty: 2
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

#78

Post autor: MINA »

Co prawda na SB już zdążyłam się przywitać ale wypada też i tutaj, także witam Wszystkich serdecznie :) Łyżwiarstwem figurowym interesuję się od kilku lat ale (niestety) ograniczało się to do tej pory jedynie do oglądania IO, razem z końcem tych igrzysk mam zamiar się bardziej w temat zagłębić ^^ Najchętniej oglądam programy solistek, ale lubię też konkurencje par. Jak do tej pory moją idolką była Yuna Kim ale z chwilą, w której już zawiesi swoją działalność będę zmuszona zainteresować się bliżej kimś innym, kto to będzie? Czas pokaże! ^^


[center]ObrazekObrazek[/center]
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#79

Post autor: kasik8222 »

Witamy na forum :mrgreen:
Ja najbardziej kocham pary sportowe, ale solistki dały wczoraj czadu :lol:


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#80

Post autor: eastern_star »

MINA pisze:Jak do tej pory moją idolką była Yuna Kim ale z chwilą, w której już zawiesi swoją działalność będę zmuszona zainteresować się bliżej kimś innym, kto to będzie? Czas pokaże! ^^
Ponieważ Kim "zawiesza się" jutro, to ja może podsunę dwie małe sugestie :P

Obrazek

Obrazek

W sumie witaliśmy się już w SB, ale i tutaj można :) Witaj na forum!


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#81

Post autor: Ania »

Najbardziej lubię konkurencję par, łyżwiarstwo oglądam od olimpiady w Lillehamer, i pozdrawiam Anię, fankę G&G! :) :40:
Cześć, Aniezka! :viva: My to siebie kojarzymy chyba jeszcze z G&G Corner, więc wychodzi na to, że to już nasze trzecie wspólne forum :lol: Może wspólnymi siłami rozkręcimy wątek o Katii i Sergieju? :D


Awatar użytkownika
Maja
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#82

Post autor: Maja »

Dobry wieczór wszystkim,
jestem nowym użytkownikiem forum, jednak znawcą łyżwiarstwa nie jestem, chociaż doceniam urok tkwiący w tym sporcie. Na forum zarejestrowałam się w nadziei, że znajdę tutaj pomoc - piszę artykuł o Yuzuru Hanyu i poszukuje kogoś, kto mógłby odpowiedzieć na parę nurtujących mnie pytań. Jeśli ktoś jest chętny do poratowania mnie, to byłoby cudownie gdyby skontaktował się za pomocą wiadomości prywatnych :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#83

Post autor: Poice »

Maja pisze:Dobry wieczór wszystkim,
jestem nowym użytkownikiem forum, jednak znawcą łyżwiarstwa nie jestem, chociaż doceniam urok tkwiący w tym sporcie. Na forum zarejestrowałam się w nadziei, że znajdę tutaj pomoc - piszę artykuł o Yuzuru Hanyu i poszukuje kogoś, kto mógłby odpowiedzieć na parę nurtujących mnie pytań. Jeśli ktoś jest chętny do poratowania mnie, to byłoby cudownie gdyby skontaktował się za pomocą wiadomości prywatnych :)
Witaj Maja! Nie chcę się chwalić, ale chyba jestem największą fanką Yuzuru na tym forum :roll: :42: I jeżeli chodzi o Yuzuru to ja zawsze i wszędzie mogę o nim podyskutować <lol>


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#84

Post autor: rzepecha »

Oj, Maja! Rzeczywiście nie mogłaś lepiej trafić, z pomocą Poice, to chyba mogłabyś książkę o Hanyu napisać :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#85

Post autor: kasik8222 »

Poice się potem upomni o tantiemy czy jak to tam :P


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#86

Post autor: yenny »

Witam nową osobę - Maję!
Ja też lubię Yuzuru!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#87

Post autor: handomi »

Witam wszystkich ! Od jakiegoś czasu śledziłem to forum, i postanowiłem wkońcu się ujawnić :hihi:


Obecnie jestem fanem Yuzuru, dawniej śledziłem Plushenko, ale po tym jak odchodził jakoś nie miałem komu kibicować. Dopiero Hanyu przyciągnął mnie na nowo ok2


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#88

Post autor: kasik8222 »

Kolejny mężczyzna na forum :mrgreen: Koledzy się ucieszą :P .


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#89

Post autor: Poice »

handomi pisze: Obecnie jestem fanem Yuzuru, dawniej śledziłem Plushenko, ale po tym jak odchodził jakoś nie miałem komu kibicować. Dopiero Hanyu przyciągnął mnie na nowo ok2
Witam szczególnie serdecznie :) :->


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#90

Post autor: yenny »

Witam nowego uczestnika! Super, że jesteś z nami!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”