Życzenia i pozdrowienia

Czyli wszystko to co nie pasuje do innych kategorii :)

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#16

Post autor: Hortensja »

Aniu-zdrowia, szczescia, pomyslnosci i wielu pieknych wrazen lyzwiarskich z okazji urodzin.

Dla wszystkich- wszystkiego najlepszego z okazji sw Walentego- wiele milosci na co dzien i od swieta :00:


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#17

Post autor: Ania »

Dziękuję Wam bardzo <3

Ostatnio rzadko się tutaj udzielam, co nie znaczy, że nie czytam Was codziennie przed snem i nie układam sobie w głowach odpowiedzi, których nie mam czasu jednak napisać :P Fatalnie się u mnie złożyło, zmieniłam pracę akurat w trakcie Igrzysk i nawet własnych urodzin nie mogłam spędzić tak, jakbym tego chciała - oglądając w całości finału solistów :(


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18

Post autor: yenny »

Dzika Różo - sto latek! :05: :05: :05: :05: :05: hb


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Svietka »

Wszystkiego najlepszego! hb


Awatar użytkownika
Paula
Posty: 101
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

#20

Post autor: Paula »

hb Wszystkiego Najlepszego!


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#21

Post autor: kasik8222 »

Dołączam do życzeń :05:


Awatar użytkownika
Dzika Róża
Posty: 85
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#22

Post autor: Dzika Róża »

Bardzo dziękuję za życzenia :)


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#23

Post autor: Flokky »

Chciałam oznajmić wszystkim i pochwalić się - dzisiaj w godzinach porannych zostałam babcią, urodziła się moja pierwsza wnuczka :00:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#24

Post autor: Poice »

Flokky pisze:Chciałam oznajmić wszystkim i pochwalić się - dzisiaj w godzinach porannych zostałam babcią, urodziła się moja pierwsza wnuczka :00:
Gratulacje!! Dużo radości i zdrowia dla mamy i dziecka! :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#25

Post autor: kasik8222 »

Wszystkiego dobrego i powodzenia w nowej roli :05: :05: :05: Pewnie będziesz dziecku na dobranoc opowiadać swoje chorwackie przygody :37:


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#26

Post autor: rzepecha »

Flokky pisze:Chciałam oznajmić wszystkim i pochwalić się - dzisiaj w godzinach porannych zostałam babcią, urodziła się moja pierwsza wnuczka
Wspaniale!!! Gratulacje! Niech się mała zdrowo chowa, mama wypoczywa, a tata i dziadkowie świętują :)


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#27

Post autor: Flokky »

Będę opowiadać przygody i ją tam pewnie kiedyś zabiorę, a no i łyżwy obowiązkowo od małego : Dziękuję Wszystkim za życzenia :) :) :)


Awatar użytkownika
Paula
Posty: 101
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

#28

Post autor: Paula »

Ojejej, to duuuużo zdrowia dla mamy i dziecka :D . Powodzenia w nowej roli ;)


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

Post autor: Flokky »

No właśnie ta nowa rola jeszcze do mnie niezupełnie dotarła, muszę się nauczyć jak być dobrą babcią :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#30

Post autor: kasik8222 »

Moja mama która jest babcią dla dzieci mojego brata od małego czytała wnuczce bardzo dużo, przerobiły masę audiobooków, mała ma w domu całą kolekcję lalek księżniczek Disneya ((Królewna śnieżka, syrenka Arielka itp). Bardzo lubi też "malowanie wodą", są takie kolorowanki, że macza się pędzelek w wodzie i kolory same się pojawiają na obrazku. Kocha też puzzle i jest w tym bardzo zaawansowana jak na swój wiek. Gdy była młodsza (tak 1, 5 roczku) a ja pracowałam popołudniami to uwielbiałam z nią chodzić do parku i karmić kaczki, ile ja się naśpiewałam "Cztery słonie, wesołe słonie, każdy kokardkę ma na ogonie..." ;) Dzieci szybko rosną, nie chciała iść do przedszkola ale teraz je uwielbia. Jest rozpieszczana przez całą rodzinę :P Wszystko przed tobą :mrgreen:


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hyde Park”