Pary taneczne - taniec dowolny

Rosja, Sochi, 6-20.02.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#46

Post autor: olcia »

Haley możesz dać linka do tej ceremonii, bo nie mogę znaleźć.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#47

Post autor: Haley452 »



"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#48

Post autor: olcia »

Dzięki.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#49

Post autor: olcia »

Tak, co by nie powiedzieć to tak urodziwego podium na tych igrzyskach nie było i raczej nie będzie, a Elena i Nikita są tak piękni, że to aż nieprzyzwoite, oboje jak z obrazka.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#50

Post autor: yenny »

Haley, no miałam okazję czuć, np. po przegranej V/M w finale GP w poprzednim sezonie olimpijskim, po niesprawiedliwym ocenieniu SP w tegorocznym GP gdy różnica była 0,17 pkt itd
Ja nie mówię, że się medale D/V nie należaly. Tylko w ostatnich czasach po prostu nikt nie mógł z nimi wygrać nawet jak nie byli idealni.
I to boli. Nigdzie nie napisałam, że ich złoto jest niezasłużone. Razi tylko to samo co w przypadku V/T - z góry obstawione.

Poza tym taki jest sport, każdy ulamek punktu się liczy i każdy program na konkretnych zawodach. Choćby ZIOl 1998 - brąz Annisiny i Peizerata to wynik jednego słabszego przejazdu Bourne/Kraatz w OD. Tylko jeden taniec obowiązkowy był oceniony na 5 miejscu i to sprawiło, że przegrali medal.
Nie będę już ciagnąć tematu, ale na tamtych mistrzostwach z Sasonem i Dalilą były na podium pary słabsze niż Tessa i Scott. I dlatego pytam, czy to ich wina, że zdobyli brąz a Meryl i Charlie nie?

Poza tym - uświadomiłam sobie, że nie napisałam nic o innych parach - i tak IMo - braz Rosjan zasłuzony, program pojechali na 150%, natomiast Natalia i Fabian jechali bardzo zachowawczo. Moze też uważali, ze co by nie zrobili to i tak medalu nie będzie?
W każdym razie ja odczuwałam ich spięcie i szkoda mi bardzo, że nie mają tego brązu.
W sumie to każda z tych par na podium to byłby dla mnie ok.

A poza tym to cieszę się, ze medalu nie ma Bobrowa z Sołowiowem, może to im pomoże zrozumieć, ze robienie głupawych min i zezowanie w niczym im nie pomaga.
Tak jeszcze pamiętam z komentarzy podczas FD w tańcach - jak pisałam, oglądalam w towarzystwie (nie odpuściłam gościom :hah: ) - jedna z kobiet stwierdziła "co za koszmarny makijaż"

Inne pary - coż, cieszę sie, ze Weaver Poje są wysoko.
W przyszłym sezonie pewnie będę im kibicować i drugiej parze Kanadyjskiej też, oprócz nich Elenie i Nikicie, mam nadzieję, ze nie zawiodą i wrócą do programów typu "Duch", a poza tym tradycyjnie Caron i Jones :-)
Haley, a jak u Ciebie z sympatiami???
Bo coś nudno będzie :roll:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: Haley452 »

Oj nudno, nudno ;)

I/K bardzo mi się podobają, szczególnie jestem zachwycona Nikitą, ale ta para nigdy jeszcze nie miała tańca, który by mnie powalił, do którego miałabym ochotę później wracać. Więc będę ich obserwować i mam nadzieję, że w przyszłości ich tańce, zwłaszcza dowolne, będą bardziej trafiać w mój gust. Jeśli uda im się unikać błędów i będą się rozwijać to maja potencjał na zdominowanie tej konkurencji w najbliższych latach. Podoba mi się to, ze reprezentują taki stary, dramatyczno-teatralny styl.

No a poza tym... posucha! Serce mi pęka na myśl o braku D/W i P/B, nie wiadomo czy zostaną (i na jak długo) C/L. Do Chock/Bates jestem uprzedzona z powodu Emily, więc ta para odpada, Shibsy z roku na rok coraz nudniejsi.
Coomes/Buckland są sympatyczni, ale jak na parę taneczną maj,a zbyt uderzającą różnicę wzrostu. Lubię Carron/Jones, podobają mi się Hiszpanie, Hubbel/Donohue i Gilles/Poirier, ale to wszystko to raczej na zasadzie "ok, fajni, miło się ogląda" niż na zasadzie bycia fanką tych par.

Dyskutować z Tobą mogę o W/P bo do mnie ta para nigdy nie przemawiała :P

A ogólnie liczę, że w najbliższym czasie wyskoczy z juniorów jakaś para, która podbije moje serce ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#52

Post autor: Haley452 »

I jeszcze obiecany bonus w postaci mojego uroczego zdjęcia z Budapesztu z brązowymi medalistami IO :mrgreen:

Mam nadzieję, że się wrzuci poprawnie, nigdy jeszcze tego nie robiłam :P

ETA: Wygląda śmiesznie, ale jak się w niego kliknie wyskakuje normalne zdjecie ;)
Załączniki
DSC02414.JPG


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#53

Post autor: Svietka »

Super :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#54

Post autor: Poice »

Haley452, wow!!!!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#55

Post autor: yenny »

WOW WOW WOW!
A jaka Ty ładna jestes!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#56

Post autor: Ania »

O rety, Haley, ale zazdrość :D No i zgadzam się z Yenny - urodą nie ustępujesz Rosjanom ;)


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#57

Post autor: Haley452 »

Ojej dziękuję, aż się zarumieniłam :)
Nie no urodą to raczej ciężko im dorównać, oboje są nieziemscy, ale cieszę się, że przynajmniej nie wyszłam przy nich jak pasztet :P ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#58

Post autor: olcia »

Haley nie masz się czego wstydzić. A ja tam jestem ciekawa czy oni na żywo są jeszcze piękniejsi niż na ekranie (o ile to w ogóle możliwe)?


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#59

Post autor: Haley452 »

Wyglądają mniej więcej tak samo jak w TV, pewnie faktycznie dlatego, że nie da się już wyglądać lepiej ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#60

Post autor: Poice »

Ania pisze:O rety, Haley, ale zazdrość :D No i zgadzam się z Yenny - urodą nie ustępujesz Rosjanom ;)
Dokładnie :D Chciałam napisać "Tróje pięknych ludzi", ale się powstrzymałam :D


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ZIO - Sochi 2014”