Gala

Rosja, Sochi, 6-20.02.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#16

Post autor: olcia »

A mnie tam zawsze najbardziej rozczulali Mao i Daisuke, podczas jakiejś tam gali, chyba po MŚ 2010 jak razem wykonali coś w rodzaju pojedynczego wyrzucanego skoku, a dzisiaj chyba tez razem tańczyli na końcu. A co do Julii to widząc to zdjęci ponownie uświadomiłam sobie jaki z niej jeszcze dzieciaczek, taki słodki i uroczy.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#17

Post autor: Poice »

Dzieciak, dzieciak, ale jak się uśmiecha to nie można jej nie lubić. Taki kontrast w porównaniu do poważnej zawodniczki jaką jest w trakcie startów.


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: eastern_star »

Poice pisze:Dzieciak, dzieciak, ale jak się uśmiecha to nie można jej nie lubić. Taki kontrast w porównaniu do poważnej zawodniczki jaką jest w trakcie startów.
Bo jest czas na pracę i czas na zabawę ;) Poza tym, Julia ma duży szacunek do Yuzuru i jego osiągnięć. Inna sprawa, ża chyba nie ma łyżwiarza, do którego Julia nie miałaby szacunku :)

Sama gala całkiem sympatyczna. Wiadomo, że dzisiejsze występy były dla wszystkich zawodników nagrodą za wielki trud włożony w przygotowania do IO i sam występ na nich. Każdy zasłużył na to, żeby cieszyć się tą chwilą na swój sposób, dlatego trudno te programy ze sobą zestawiać. Chociaż oczywiście zdecydowanie najbardziej rozbawiła mnie Adel :P


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19

Post autor: yenny »

Jak Julka się uśmiecha to zupełnie inaczej się ją odbiera.
Choć po tych ZIO nabrałam do niej sympatii - bardziej mnie jej trenerka denerwuje, zawsze zła jak osa jak Julce coś nie wyjdzie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: mavie »

Ja najbardziej lubię na galach to, że można czasami zobaczyć inną twarz danego zawodnika. Bez tej całej presji niektórzy zyskują w moich oczach. Było wczoraj zabawnie (Kanadyjczycy z telefonami, superman z Hiszpanii) i nie co za poważnie. Wiele programów rozczarowało, ale Adelina plątająca się w materiale niestety wypadła najgorzej.
Najbardziej w pamięci utkwiła mi końcówka, gdy soliści dobierali się w pary - ta nieśmiałość na ich twarzach :)
I na koniec odnośnie przemówienia Chana: dziękował za wspaniałe warunki, a jeszcze kilka dni wcześniej to panowie narzekali na złą rozpiskę startów. Może nikt ze złotych medalistów nie chciał kłamać ;) I jak Tatiana z tyłu podpowiadała mu Spasiba.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#21

Post autor: ivi »

Mnie gala mocno rozczarowała. Najbardziej podobał mi się Machida. A zdecydowanie najgorsza była Adelina. Ten taniec ze szmatami to była jedna wielka porażka.


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: eastern_star »

yenny pisze:bardziej mnie jej trenerka denerwuje, zawsze zła jak osa jak Julce coś nie wyjdzie.
Muszę stanąć chyba w obronie Eteri ;) Akurat relacje Julia/Eteri wydają mi się bardzo harmonijne, obie mają do siebie ogromne zaufanie i "nadają na podobnych falach". Julka jest niesamowicie ambitna i dobrze, że tę ambicję podziela jej trenerka. Dlatego odpowiedzi Eteri na pytanie, czy Julce nie przeszkodziły nadmierne oczekiwania i start w drużynówce (Eteri powiedziała: Julia jest sportsmenką, a nie dzieckiem) nie należy odbierać jako pretensji w kierunku zawodniczki. Wiadomo, że do każdego sportowca najlepiej podchodzić indywidualnie, a te dwie panie akurat chyba całkiem dobrze się rozumieją :)

Swoją drogą, Julka czasami lubi żartować, że jest jedyną osobą w grupie, która nie boi się Eteri, bo reszta drży na samo spojrzenie :P


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#23

Post autor: Hortensja »

Poice pisze:Jak zobaczyłam Maxim'a to prawie padłam ze śmiechu - co on zrobił z włosami?!
Niestety, on ma takie wlosy caly czas, tylko na zawodach go widzimy w wersji "ulizanej" tudziez zaczesanej. Ja mam nadzieje, ze to tylko niechec do scinania przed igrzyskami, bo ta fryzura jest po prostu straszna!

Mi sie troche rzeczy podobalo, a troche nie, jak zwykle ;)

Jesli chodzi o panie to najbardziej podobaly mi sie Julia (potrafi byc urocza jak sie troche zrelaksuje) i Gold- przynajmniej to mialo jakis charakter. Adelina- zaplatala sie, Yuna jakos bezplciowo, Mao- ok, ale bez wyrazu, Costner- ladnie pojechane, ale nie na gale, ten stroj jest straszny! a program jakis taki chaotyczny.

Panowie lepiej. Chan mi sie podobal bardzo, wiadomo, ze on raczej nie bedzie blaznowal i robil show, ale to co pokazal bylo lekkie i eleganckie. Havier ok, ale juz to znamy, Daisuke, fajnie, ale nic specjalnego jak na niego. Yuzuru, jakos... nie zapadl mi w pamiec. Za to nabardziej podobali li sie Machida (z humorem i energia) i Ten- swietny byl ten jego wojowniczy taniec.

Pary taneczne- D/W bardzo ladnie (sliczna sukienka), troche chaotyczny ten program, widac, ze robiony w pospiechu. V/M- bardzo lubie ten taniec, ale tu jakos nie porwal mnie, chyba tez wina kamery. Ogladam bardzo czesto wersje z TEB. I/K- taniec niespecjalny, ale patrzy sie na nich swietnie, sukienka boska. P/B- bardzo fajne to DD. Jedyna para ktora mi sie nie podobala to B/S. Zaczynam tez nabierac podejrzen, ze oni jakos do siebie nie pasuja... temperamentem mam na mysli.

Jesli chodzi o pary sportowe- Maxim wygral wszystko tym strasznym sweterkiem. Na drugim miejscu Robin w bialych gatkach. Kanadyjczycy byli swietni, oni maja niesamowity urok. Stolbowa/Klimov- nic specjalnego, ale potwierdzili, ze sa swietna para. Pang/Tong- bardzo ladnie, duzo bardziej mi sie podobali niz na zawodach.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#24

Post autor: rzepecha »

Ja wciąż jeszcze gali nie widziałam, ale natknęłam się na to zdjęcie:

Obrazek
Bardzo mi się podoba, tylu szczęśliwych ludzi :) Ten i Kim przeuroczy.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#25

Post autor: Hortensja »

Piekne! W tych wszystkich lzach, skandalach i smutkach cudownie uchwycony taki pozytywny moment :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#26

Post autor: Poice »

Cudowne zdjęcie!


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#27

Post autor: rzepecha »

Hortensja pisze:Maxim wygral wszystko tym strasznym sweterkiem.
Te swetry były jednym z elementów oficjalnego stroju reprezentacji Rosji ;)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#28

Post autor: Hortensja »

Ja wiem, ze to bylo "specjalnie", ale to po prostu wygladalo strasznie na lodzie i przy tej jego fryzurze no i przy Tatianie w delikatnej sukience :-/


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ZIO - Sochi 2014”