Gala MŚ 2014

Marzec 24-30, Sitama, Japonia

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Gala MŚ 2014

#1

Post autor: kasik8222 »

Mnie najbardziej podobali się Moore-Towers i Moskovic. Nie znałam ich od takiej bardziej jajcarskiej strony ;)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#2

Post autor: Poice »

To była naprawdę dobra gala :)
Na początku problemy techniczne przy przejeździe 13-letniej Japonki Higushi, ale nie speszyła się i jechała bez muzyki :D Podobały mi się głownie zabawne numery - Balde, Javier (sto razy to samo, ale to naprawdę świetny program na galę), Verner był kapitalny :D, nawet Lucine dobrze się oglądało, M-T-M również się wyróżniali. Urzekli mnie Weaver/Poje, świetny program. Wagner wyginała się jak tancerka go-go, więc nie do końca mi się podobało. Tylko rurki jej brakowało. Suzuki była przeurocza, Mao również. Szkoda, że Machida nie pojechał programu z gali z Sochi, bo jej o wiele lepszy niż ten z dzisiaj. No i Yuzuru <3 Cały sezon czekałam na R&J nr 1 na gali :) Uwielbiam ten program i aż łzy cisnęły mi się do oczu, gdy na końcu powiedział "Owatta", czyli "To już koniec" (a dokładniej "Skończyło się", bo to czas przeszły). Skoczył chyba 6 potrójnych skoków w tym 3A+3T ok2 No i Nanami Abe była chyba choreografem gali, gdyż było ją widać przy Yuzuru i Mao:
Obrazek
Musiał to być dla niej wzruszający moment, dla Yuzuru zapewne też.
Piękna gala na zakończenie pięknych MŚ :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#3

Post autor: Poice »

Sporo ujęć z gali
Około 03:05 Balde wykonuje back flipa a na lodzie leżą Lucine i Kozuka :D
Około 03:20 jest "quad battle"Javier, Yuzuru i Balde - tylko Javier ustał skok :D Później quady robi Javier i Kozuka - Kozuka też się wywalił :D Następnie Yuzuru skacze 4T i chciał skoczyć 3A, ale trochę mu nie wyszło :D


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: mavie »

Dla mnie to była najlepsza gala w tym roku, widziałam już większość programów, ale atmosfera i rozluźnienie przy zakończeniu sezonu zrobiły swoje. I na koniec jak wszyscy jechali w parach to chyba znowu widziałam Julię i Yuzuru razem (taka małą platoniczna miłość się nam rodzi na lodzie ;) )


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: handomi »

mavie pisze: Julię i Yuzuru razem (taka małą platoniczna miłość się nam rodzi na lodzie ;) )

Fani ich nawet sfatają na różnych serwisach społecznościowych :hah: :hah: :hah: :hah:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#6

Post autor: kasik8222 »

Oni nie mają czasu na randki ;)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#7

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Oni nie mają czasu na randki ;)
Poza tym Julia ma konkurencję :hah: :hah: :hah: :hah:
Obrazek
Obrazek


Chociaż z drugiej strony może to właśnie Julia jest tą Julią, której szuka. W końcu drugi sezon wałkował motyw z R&J :hah: :hah:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Haley452 »

Poice nie zgadzam się co do Wagner. Teraz większość pań jeździ pokazówki na "słodko i lirycznie", wręcz do znudzenia wałkują ten motyw omdlewającej piękności, że mi się akurat zadziorna, seksowna dziewczyna dla odmiany podobała. Ale ja jestem nieobiektywna, bo bardzo lubię Ashley ;)

Yuzuru to chyba cechuje jakiś zwierzęcy magnetyzm :mrgreen: którego chyba nigdy nie zrozumiem :P Sorry, ale niezbyt korzystnie wygląda Yuzuru stojąc obok Nikity :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

Przy Nikicie większość tak niekorzystnie wygląda ;) .


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: eastern_star »

Poice pisze:Poza tym Julia ma konkurencję :hah: :hah: :hah: :hah:
JL konkurencji się nie boi :P :P :P

Obrazek
Yuzuru, will you marry me?


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#11

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Przy Nikicie większość tak niekorzystnie wygląda ;) .
Zgadza się. Ktokolwiek by nie ustał przy Nikicie to nie wyglądałby zbyt atrakcyjnie :D


eastern_star, :what: :hihi: :mrgreen:
Kto jej takie zdjęcia robi? :D


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: handomi »

Obrazek
Obrazek


:what:

:lol:


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2014”