"Starocie" czyli Lillehammer i przed Lillehammer

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#16

Post autor: kasik8222 »

A w tym Panu (i w tym występie) kochałam się na zabój jako dziecko
:lol:


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#17

Post autor: Hortensja »

Wszystkie moje kolezanki kochaly sie w Wiktorze, a ja jak zwykle musialam byc w opozycji, bo ja kochalam Kurta ;)

Ja mam dziure co do roku 2006. Bylam wtedy na Erasmusie i mialam calkiem inne rzeczy na glowie ;) no i nie mialam telewizji, a w necie jeszcze wtedy sie tak nie ogladalo. Ale na szczescie byla to najmniej ciekawa Olimpiada, dosc powiedziec, ze w mojej ukochanej konkurencji zwyciezyla Navka & Co :-?


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: eastern_star »

Ciekawie jest oglądać na tafli ludzi, których wcześniej kojarzyłem jako statecznych czterdziestolatków. Pietrenko rzeczywiście miał X Factor :P


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Tinalka »

O tak. :D Pietrenko był świetnym łyżwiarzem, miał doskonały kontakt z publicznością. Czarował doskonale. :) Pamiętam, jak świetnie skakał potrójnego axla, z którym większość zawodników miała niezłe kłopoty. :D Wiktor potrafił dwa razy skoczyć go w programie na dowód, że nie sprawia mu żadnych trudności. :D Bardzo go lubiłam i do tej pory budzi we mnie żywsze uczucia gdy go widzę za bandą lodowiska. :)


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#20

Post autor: Ania »

Hortensja, witam w Twoim opozycyjnym obozie, bo też kochałam Kurta ;) Och, jak szlochałam z nim po jego shorcie w Lillehammer... To w ogóle jest jeden z nielicznych przykładów prawdziwego faceta na lodzie - przystojny, męski, zawsze odpowiednio do swojej płci ubrany :D Karierę rewiową też ma bardzo udaną i nadal (nie zaglądając mu w metrykę, ale pamiętajmy, jak zaprezentował się w K&C ostatnio Artur Dimitriew... :P) skacze quady!


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#21

Post autor: kasik8222 »

Dla kochających starocie, Calgary i tańce (mam nadzieję, że nie zablokują jak "Deszczową piosenkę Kurta")


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post autor: kasik8222 »


Bardzo lubiłam tę parę. Z perspektywy dziecka wszystkie ich triki wydawały mi się takie WOW, a Isabelle uważam za najodważniejszą partnerkę par sportowych na przestrzeni 20 lat.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#23

Post autor: kasik8222 »

Jak starocie to starocie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#24

Post autor: kasik8222 »

Witt 1982 :D


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#25

Post autor: Ania »

kasik8222 pisze:Dla kochających starocie, Calgary i tańce (mam nadzieję, że nie zablokują jak "Deszczową piosenkę Kurta")
Ale świetny filmik! Chciałabym znaleźć takie nagranie całości występów z Lillehammer... (kiedyś, jak na prawdziwego psychofana przystało, odtwarzałam sobie solistki z '94 w kolejności, w jakiej występowały, na Youtube, ale to nie było to samo :P)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#26

Post autor: kasik8222 »

Sarajevo i figury obowiązkowe. To jakaś masakra dla oka :P


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

Kasiu, ja tam marzę czasem by te figury przywrócili ;-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#28

Post autor: Hortensja »

yenny pisze:Kasiu, ja tam marzę czasem by te figury przywrócili ;-)
O tak, "czysta forma" :)

Z drugiej strony byli tacy co tymi figurami sobie podbijali niesamowicie wyniki, chociaz nic innego im specjalnie nie wychodzilo.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#29

Post autor: yenny »

No tak, zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne jakiegoś aspektu :P
Sorki, zaczęłam :piwo:

A to Katarina Witt w wieku 14 lat


W ogóle nie przypomina fasolki i skacze 4 potrójne skoki w programie :)
Poza tym w 1980 roku tańczy tak jak Yuka Sato w 1994.
Ja po prostu mam uczulenie na tego typu muzykę w łf. I o ile lat temu 30 z hakiem to było strawne, to już w latach 90tych taka muzyka i tańce do niej to :rzyg:

Rok później już zupełnie coś innego


I lepiej i gorzej - ale srebro jest



- rok 1983. Niestety własnie figury obowiązkowe skazały ją na 4 miejsce, bo zajęła w nich dopiero 8 miejsce. W sp była pierwsza, w dowolnym druga. i jak widać skakała 3flipa :)

i znów trochę cyrkiem zalatywało, ale widać, ze szła do przodu, zresztą dużo pan wybierało muzykę normalniejszą, choć cyrkówka królowała jeszcze kilka lat.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#30

Post autor: ivi »

Mój ulubiony program z tamtych czasów to z kolei
Kapitalny ten program. Gdyby tego typu FD zatańczyli w Lillehammer pewnie zdobyliby złoto.
Last edited by ivi 10 lat temu, edited 1 time in total.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”