Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Witamy na forum!

#1

Post autor: yenny »

hej.
Jak widzę znajdują się powoli Ci najbardziej zakręceni! Witam serdecznie dziewczyny!
mam nadzieję, że będzie nas więcej z czasem.
Jeżeli ktoś ma konto na FB to proszę o zostawienie tam linka.

Na razie logować się i pisać można swobodnie, wyłączyłam funkcję akceptowania nowych.
Jak to forum będzie funkcjonować dalej i przetrwa to się pomyśli o ew. zmianach :-)
I dodatkowych moderatorach, myślę, że Kasia i Haley jako pierwsze będą nimi ss

W razie uwag czy pomysłów to zapraszam do składania wniosków.

A, konto "Kasia" to jest moje, testowe, do rozkminiania forum :-)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Hej

#2

Post autor: kasik8222 »

Na forum "goldenskate" zamieściłam linka do forum, ale zrobiłam to w dziale z "ogłoszeniami", tam zapewne zagląda mniej osób. Strony onetu czy wirtualnej polski traktują łyżwiarstwo po macoszemu i nie sądzę by któraś z dziewczyn tam zaglądała. Pod filmami na youtube raczej nie można dodawać linków. Chciałabym stanąć na głowie by odszukać Svietkę, Olę, Anię i Hortencję, ale nie wiem jak. Najlepiej gdyby Pan Jacek udostępnił nam ich adresy mailowe, ale pewnie nie bardzo może i chce. Jak już pisałam nie mam konta na fejsie, ale tam też dobrze dać link i może poprosić Pana Jacka o wywalenie jakiegoś ogłoszenia na stronie. Tyle nam się chyba należy po latach, w ramach rekompensaty za "straty moralne" :-?
Cieszę się, że jesteśmy chociaż we trzy, to dobry początek i mam nadzieję, że się odnajdziemy z innymi.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

FSU

#3

Post autor: kasik8222 »

Czy któraś z was jest zarejestrowana na FSU? Tam pewnie dziewczyny zaglądają.
Czytałam, że Yuko i Alexander już wznawiają treningi. Tania i Max jednak chcą wystąpić w ME. Odpuszczają Mistrzostwa Rosji. Ostatnio oglądam najchętniej Kristi Yamaguchi, odkryłam też Caryn Kadavy. Przypomniałam sobie o aferze z medalem Chait/Sakhnovski:

Dla mnie Rita to jedna z najpiękniejszych zawodniczek. Nie jest taka klasyczną pięknością jak Korpii, ale to nawet lepiej.
Rozmiłowałam się w rosyjskim Ice Age

Te programy po "wymianie partnerów" są naprawdę inspirujące.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post autor: yenny »

Stworzyłam sobie konto na Fb i na walleyu i eyesonice ogłosiłam co i jak :-)
A co mi tam!
Faktycznie, straty moralne duże, oj duże :-x
też bym chciała dziewczyny tu jakos przyciągnąć.
W ogóle mam wrazenie, że coraz mniej ludzi interesuje się ŁF. W Polsce oczywiście.
Nawet domena eyesonice poszła na giełdę domen, blog nie działa. Ech :sad:

Na innych forach konta nie mam :-(
Kasia, stworzyłam temat o ludziach i wydarzeniach - tu załatwiajmy tylko sprawy organizacyjne, nie ma co mieszac.

Mam jeszcze pytanie - jak Wam posty 'wchodzą".
Po zalogowaniu czy po wpisaniu kodu z obrazka?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

ok

#5

Post autor: kasik8222 »

Ok Yenny, zapamiętam : )> Musi trochę czasu minąć zanim się przyzwyczaję do nowego miejsca. Aby odszukać np. Svietkę to chyba trzeba by było dać info pod każdym filmem na youtubie z Yagudinem :-P . Wpisałam się pod kilkoma z Salt Lake City. To może trochę potrwać. Przy następnym Grand Prix to będzie świetna okazja. Pewnie będą oglądały część na youtube. Tylko przy rejestracji wpisywałam jakieś cyferki. Teraz idzie gładko. Nie mogę jedynie odżałować mojego pięknego zdjęcia z walleya. Gdzie ja je teraz wytrzasnę :cry:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Haley452 »

Yenny, jesteś wielka!!!

Mam nadzieję, że znajdzie się nas więcej, ale super, że jest miejsce, gdzie możemy kontynuować nasze walleyowe dyskusje ;)

Zaraz wypróbuję, czy wejdzie mi post tylko po zalogowaniu ;)

Ok, wszedł :mrgreen:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#7

Post autor: Poice »

Witam :) Kilka miesięcy temu rejestrowałam się na walley, ale moje konto nie zostało aktywowane.... Z przyjemnością przeglądałam nieliczne aktywne (wtedy) tematy, więc cieszę się, że w końcu trafiłam na forum, na którym mogę pisać po polsku z fanami łyżwiarstwa figurowego (do tej pory jedynie na goldenskate :P). O forum dowiedziałam się z youtube - jedna z osób umieściła link pod SP Hanyu z TEB (swoją drogą rewelacyjny występ :D).


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#8

Post autor: kasik8222 »

Witamy :-D Im nas więcej, tym weselej, a tą osoba chyba byłam ja :-P


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9

Post autor: yenny »

Hejka!
Witamy i zapraszamy!
Sezon dopiero się rozkręca, wszak to olimpijski! Mam nadzieję, ze będzie nas więcej!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#10

Post autor: rzepecha »

cześć wszystkim!
link do forum znaleziony na YT pod SD Tessy i Scotta. wiedziona ciekawością zarejestrowałam się, by w końcu dać upust swojemu niewygadaniu na temat łyżwiarstwa ;)
pozdrawiam i do podyskutowania! ok2


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post autor: kasik8222 »

Witaj :lol: :lol: :lol: :lol:


shirley
Posty: 8
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Sosnowiec

#12

Post autor: shirley »

Hej hej!
Info znalezione na yt:).
Czasem wpadam na goldenskate... ale info nie widziałam.
Jestem nową duszą:) i ciesze się ogromnie że wreszcie mogę dać upust mojemu słowotokowi:) na temat łyżwiarstwa. Sezon już się zaczął zacieram łapki:D.
Pozdrawiam.Anka


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#13

Post autor: kasik8222 »

przeczytałam wszystkie książki o Ani Shirley :-P Witamy na pokładzie :mrgreen:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14

Post autor: yenny »

Witam kolejnych użytkowników - użytkowniczki. Cieszę się, że forum się rozkręca!
Super i oby tak dalej!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#15

Post autor: shahar »

Z nadzieją że ktoś reanimuje forum przeglądałam wszystkie facebooki itp. i się nie zawiodłam:) Chociaż ostatnio rzadko się udzielałam, to chętnie czytałam wypowiedzi na Walley.pl. Super że wracamy.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”