Nasze ukochane programy profesjonalne/rewiowe

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

dalenka
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Małopolska

#136

Post autor: dalenka »

Dzięki za linka dwa posty wyżej :D Doug Mattis, tak uwielbiam takie opowieści z przymróżeniem oka.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#137

Post autor: kasik8222 »

Podobno ciągali się potem z Dodą po sądach :-?
A tu MŚ profesjonalistów i jeszcze raz Roca/Sur. Chyba wtedy wygrali. Kiedyś uważałam, że takie życie w cyrku profesjonalnego łyżwiarstwa to nuda i nagroda pocieszenia dla tych którym nie udało się zrobić kariery, ale po latach odkrywam perełki i cieszę się, że dla wielu zawodników zawody profesjonalne to było drugie życie, szansa na pokazanie się WRESZCIE lub pokazanie się od innej strony, której nie mogli pokazać jako amatorzy


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#138

Post autor: kasik8222 »

dalenka pisze:Dzięki za linka dwa posty wyżej :D Doug Mattis, tak uwielbiam takie opowieści z przymróżeniem oka.
Cała przyjemność po mojej stronie. Też się uśmiałam. Dla takich właśnie występów warto czasami rzucić okiem na zawody dla profesjonalistów. W amatorach pewnie by przepadł a tak przynajmniej zostanie zapamiętany.


dalenka
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Małopolska

#139

Post autor: dalenka »

Ten temat to kopalnia linków ;) dzięki niemu trafiłam na Robina Cousinsa a później na jego występ.

Kod: Zaznacz cały

http://youtu.be/7a7sSuPpmcc

(nie wiem czy dobrze wkleiłam :-? )

Podobał się mi program dowolny Fernandeza w tym roku - diabeł na wakacjach - i teraz wiem dlaczego :D


dalenka
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Małopolska

#140

Post autor: dalenka »

Ups...przepraszam

Robin Cousins w całej krasie :D


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#141

Post autor: ivi »

Kasik, ja oprócz Roca/ Sur o tych profesjonalistach, których ostatnio programy wklejałaś w ogóle nie słyszałam. A rzeczywiście i wśród nich znajdą się perełki.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#142

Post autor: ivi »

Yenny, po tym co Ty i Kasik piszecie, nie żałuję, że ominęła mnie przyjemność oglądania "Gwiazd..."


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#143

Post autor: kasik8222 »

Ten program Robina już ktoś wklejał. Ja lubię Fernandeza, ale mam nadzieję, że poeksperymentuje ze stylem, bo mam wrażenie że się powtarza. Jego SP niektórzy na tym forum lubią a inni wręcz przeciwnie ;)


dalenka
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Małopolska

#144

Post autor: dalenka »

A rzeczywiście! Nadrabiam lekturę postów :) Mam nadzieję, że skoro trenerem jest Orser to wszystko co najlepsze przed Fernandezem. A strój do programu krótkiego ma rzeczywiście wypasiony ;)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#145

Post autor: kasik8222 »

Możliwe, że już to wrzucałam, nie jestem pewna, ale skoro mowa o pokazaniu "nowej twarzy" w zawodach profesjonalistów to :mrgreen: miło widzieć polski akcent. Dorota z Mariuszem już się na coś takiego nie załapali, nie te czasy, ale od czego jest Grzesiu :mrgreen: Ja wiem, że wielu "niedzielnych kibiców" do dziś mówiąc brzydko ma z Grzesia niezłą polewkę i nawet po 20 latach jest dla nich "nadzieją polskiego łyżwiarstwa" ;) , ale i tak go lubię. Szkoda, że tak mało o nim słychać i tak rzadko wpada do Polski


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#146

Post autor: Poice »

dalenka pisze:A rzeczywiście! Nadrabiam lekturę postów :) Mam nadzieję, że skoro trenerem jest Orser to wszystko co najlepsze przed Fernandezem. A strój do programu krótkiego ma rzeczywiście wypasiony ;)
Orser=Wilson.... W tym sezonie Wilson był naprawdę w słabej formie (LP Yuzuru, SP i LP Javier'a, LP Wagner). Dlatego mam nadzieję, że na przyszły sezon wzniesie się na wyżyny swoich możliwości i przygotuje jakieś cudeńka. Co do Javiera, to pamiętam jego wywiad, w którym wspominał, że chciałby pojechać do muzyki z Gladiatora <3


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#147

Post autor: kasik8222 »

Caryn Kadavy i MŚ Profesjonalistów 1997


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#148

Post autor: kasik8222 »

Rory Flack raz jeszcze, naprawdę piękne biorąc pod uwagę jej umiejętności


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#149

Post autor: kasik8222 »

Victor Petrenko, MŚ Profesjonalistów 1997 i program techniczny do "Romeo i Julia", trochę błędów się wkradło, ale i tak fajne. Mojemu guru z dzieciństwa wybaczam wszystko ;)

Występ galowy pierwsza klasa i rok 1989, już wtedy była to zapowiedź tego co pokaże na gali olimpijskiej w Albertville


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#150

Post autor: ivi »

Cały ten program dotyczy swetra :lol:



ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”