Rostelecom Cup 2013 Moskwa

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#31

Post autor: Hortensja »

No ale nawet jemu pomogl by maly relooking. Czasami naprawde nie moge sie nadziwic czemu niektorzy lyzwiaze tak sie kurczowo trzymaja pewnych blednych wyborow stylizacyjnych. A przeciez ktos im doradza, wybieraja stroje, fryzure, makijaz. Gdyby Plusz chociaz zlikwidowal ten idiotyczny przedzialek i wlozyl jakies mniej obcisle stroje- na pewno byloby lepiej.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#32

Post autor: yenny »

To już jutro!
Cokolwiek obejrzę, ale niestety niewiele, bo wyjeżdżamy na weekend i nie będę mieć dostępu do tv. A net tylko z telefonu - może na foum się uda zalogować jak będzie zasieg, o reszcie mogę zapomnieć :-(
Liczę na obszerne relacje :mrgreen:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#33

Post autor: Poice »

Ja na pewno obejrzę - pary sportowe i solistki w piątek, solistów nagram, bo mam zajęcia na podyplomówce :-/ . Ominą mnie jedynie tańce, bo nie będę miała jak nagrać (soliści są na Eurosporcie, a tańce na Eurosport 2). Natomiast w niedzielę będę miała czas, więc wstanę skoro świt i obejrzę dowolne z odtworzenia. Wciąż mam nadzieję, że w sobotę puszczą coś na żywo z dowolnych. Tak czy inaczej - mogę wspomóc relacjonowanie startów ;)


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#34

Post autor: rzepecha »

aaaaaj... Łyżwy Gabrielli Papadakis przepadły gdzieś w drodze :/ Na razie Cizeron trenował sam:
na szczęście bagaż po 10 godzinach odnaleziono:) mam nadzieję, że nie wybiło ich to jakoś za mocno z rytmu.
na tym kanale także więcej nagrań z treningów, gdyby kogoś interesowały:)


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#35

Post autor: Haley452 »

A właśnie ostatnio oglądałam wywiad z Meryl i Charliem, gdzie mówili, że od jakiegoś czasu zawsze zabierają na zawody zapasowe łyżwy...


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#36

Post autor: rzepecha »

Haley452 pisze:A właśnie ostatnio oglądałam wywiad z Meryl i Charliem, gdzie mówili, że od jakiegoś czasu zawsze zabierają na zawody zapasowe łyżwy...
To jest świetny pomysł! I bardzo rozsądny. Nie dość, że Francuzi w tym momencie stracili trening, to jeszcze w takich wypadkach sytuacja robi się bardzo nerwowa. Zwłaszcza, że to młody zespół, mogą reagować mniej spokojnie niż 'starzy wyjadacze'.


Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#37

Post autor: shahar »

Zdążyłam się urwać z pracy na 3 ostatnie solistki, pierwsze dwie zgodnie z przewidywaniami, reszta to zaskoczenie, ale niestety nie wiem jak pojechały więc nie mogę się wypowiedzieć, ktoś oglądał całość?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#38

Post autor: yenny »

Shahar - jakieś szczegóły???? Nawet odnośnie tych trzech pań? Ja w pracy i jeszcze długo tu posiedzę :38: A wolałabym oglądać :lyzwy:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#39

Post autor: shahar »

Oczywiście już donoszę :) Julia Lipnitska wygrała z ponad 4-punktową przewagą nad Kostner. Program bezbłędny, coraz bardziej mi się ta dziewczyna podoba, piruety ma zabójcze. Kostner tradycyjnie 3T-3T + 3R i zmiotła resztę dziewczyn :|, już się bałam że Lipnitską dogoni komponentami, na szczęście ta różnica jest, chociaż czy adekwatna to nie wiem. Widziałam jeszcze Murakami - tu niestety nic dobrego, nieudana kombinacja tylko 2T+2T i 3F chyba z niepełną rotacją i w rezultacie ostatnie miejsce. Na 3. miejscu Zawadzki, ją w migawkach zobaczyłam, ale nigdy na mnie wrażenia jej jazda nie robiła, nie wiem czy zasłużenie jest na tym miejscu :). Nagasu czwarta, a Tuktamysheva piąta, coś jej pewnie nie wyszło. Ale różnice między solistkami na miejscach 3-6 nie są duże, więc to się może pozmieniać po programie dowolnym.
Last edited by shahar 11 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#40

Post autor: Poice »

yenny pisze:Shahar - jakieś szczegóły???? Nawet odnośnie tych trzech pań? Ja w pracy i jeszcze długo tu posiedzę :38: A wolałabym oglądać :lyzwy:
Szczegóły:

I grupa
Nikol Gosviani (RUS): 3F+3T (upadek i 3T wyglądał na <), 2A, 2Lz, ładne piruety. SP: 50,21.
Mirai Nagasu (USA) - czyżby trochę się jej przytyło?: 3T+3T, 3R, 2A po mondzie, ładny piruet z odchyleniem tułowia. SP: 60,44.
Satoko Miyahara (JPN) - jedzie do przepięknej muzyki :): 3Lz+2T, 3F, 2A. SP: 56,57.
Haruka Imai (JPN) - cudowna biało-fioletowa sukienka!: 2A - solidny, daleki, 3S - kłopoty z lądowaniem, 3R+2T, upadek w sekwencji kroków, ładne piruety. SP: 49, 55.
II grupa
Agnes Zawadzki (USA): 3T-3T - ładnie, 3Lz - zahaczyła lód nogą wolną przy lądowaniu, 2A. SP: 60,45.
Elizaveta Tuktamysheva (RUS): 3Lz+2T, 3R - problemy z lądowaniem, 2A - ładny, wysoki. SP: 60,16.
Kanko Murakami (JPN) - wzięła sobie do serca moje uwagi i zmieniła sukienkę!!! Teraz jedzie w ładnej czarno-białej: 2A, 2T-1T - masakra jakaś...rozmyśliła się w powietrzu ;/, 3F. SP: 49,24 - moje typowanie wzięło właśnie w łeb.
Julia Lipnitskaia (RUS) - nowa, ładniejsza sukienka!: 3Lz+3T - ładnie, 2A, 3F. SP: 72,24 - ok, lubię ją, ale sędziowie trochę przesadzili z oceną, PCS 32,61....
Carolina Kostner (ITA) - beznadziejna sukienka z czerwonymi motylami na ramieniu...księżniczka Disney'a? W tej stylizacji jeszcze bardziej przypomina mi Bambi... : 3T-3T - drugi 3T chyba <, 3R, 2A. SP: 67,74; PCS: 33,40.
Last edited by Poice 11 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#41

Post autor: Poice »

Po SP pań:
1 Julia LIPNITSKAIA 72.24
2 Carolina KOSTNER 67.74
3 Agnes ZAWADZKI 60.45
4 Mirai NAGASU 60.44
5 Elizaveta TUKTAMYSHEVA 60.16
6 Satoko MIYAHARA 56.57
7 Nikol GOSVIANI 50.21
8 Haruka IMAI 49.55
9 Kanako MURAKAMI 49.24


Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#42

Post autor: shahar »

Poice pisze: Carolina Kostner (ITA) - beznadziejna sukienka z czerwonymi motylami na ramieniu...księżniczka Disney'a? W tej stylizacji jeszcze bardziej przypomina mi Bambi.
Lepiej bym tego nie ujęła :D

Piszę na bieżąco:
Teraz pary sportowe druga grupa się rozgrzewa - S/S niestety te same białe stroje, macie racje okropne są, wcześniej jakoś nie zwróciłam uwagi.
Prowadzą Rosjanie Antipova/Maisuradze.
Stolbova / Klimov &#8211; upadek przy wyrzucanym 3F, błąd w spirali śmierci za to 0 punktów będzie - i na razie 3. miejsce, jeszcze za Amerykanami Scimeca/Knierim

Moore-Towers/Moscovitch &#8211; upadek partnera w 3T solo, reszta ok, sam program mi się podoba, taki delikatny i stroje też się komponują ze sobą, zwłaszcza Kirsten ładnie wygląda &#8211; i prowadzą. Jeszcze dodam, że lepiej mi się ogląda tę parę niż drugą kanadyjską Duhamel/Radford, teoretycznie lepszych.

Bazarova/Larionov &#8211; błąd w 3T solo &#8211; ona podparcie, on 2T, reszta w porządku. Larionov ulizany zaczes do tyłu &#8211; okropność :) - ale teraz on prowadzą.

Yenny - Stolbova /Klimov na razie na 5. miejscu na 7 par - skończą pewnie na 6.

Savchenko / Szolkovy &#8211; zwłaszcza Robin wygląda fatalnie w tym białym wdzianku, szukam odpowiedniego porównania ale na razie nie znalazłam :) Upadek w wyrzucanym 3A poza tym bez problemu i pierwsze miejsce. Wygląda na to, że Aliona mocno się poobijała przy tym upadku, mocno się krzywiła z bólu po zakończeniu programu i przy podawaniu punktacji, oby nic to nie było nic poważnego.

Podsumowanie punktacji pewnie zrobi Poice.
Last edited by shahar 11 lat temu, edited 3 times in total.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#43

Post autor: yenny »

Dzięki dziewczyny! Ja jeszcze w pracy niestety, jak wrócę to też niewiele obejrzę, bo mam nawał zajeć i jutro raniuśko wyejeżdżamy. Liczę na obszerne relacje!

Rosjanie na ostatnim miejscu? Kurcze, a ja ich na podium typowałam :shock:
dziwne to, oglądać słabe rosyjskie pary, już chyba to pisałam. :-/


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#44

Post autor: Hortensja »

Jednym okiem w pracy :-> obejrzalam druga grupe par sportowych.

Stolbova/Klimov - zawsze przykro mi sie patrzy na zawodnikow tak bardzo przygnebionych swoim bledem. 6 miejsce, szkoda, sam program podoba mi sie chyba najbardziej, muzyka i choreografia ciekawe i dobrze pojechane.

Moore-Towers/Moscovitch- szczerze to streaming mi sie zacinal wiec niestety... :-/

Bazarova/Larionov - ta para to tak ani ziebi ani grzeje, ona jedzie jak na skazanie, a on... wyglada strasznie, ten zaczes, tez zarost i te krotkie rekawy. Ich wyglad tak bardzo nie wspolgra ze soba, ze sprawiaja wrazenie 2 przypadkowych osob.

S/S- stroje koszmarne, tzn szczegolnie fakt, ze Robin jest caly na bialo. Nie lubie kombinezonow na lodzie! Program podobal mi sie duzo bardziej, niz za 1 razem, no ale Axel nie wychodzi.

EDIT
shahar pisze:zwłaszcza Robin wygląda fatalnie w tym białym wdzianku,
Napisalysmy to samo w tym samm czasie ;)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#45

Post autor: Poice »

shahar pisze: Podsumowanie punktacji pewnie zrobi Poice.
Proszę bardzo:
1 Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY 73.25
2 Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV 69.72
3 Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH 65.65
4 Julia ANTIPOVA / Nodari MAISURADZE 62.87
5 Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM 59.56
6 Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV 57.20
7 Lindsay DAVIS / Rockne BRUBAKER 51.59
8 Narumi TAKAHASHI / Ryuichi KIHARA 48.64


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”