Off-season

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#46

Post autor: kasik8222 »

Fani Yuna to w dużej części fanatycy. Tak jak Polacy traktowali Małysza jak Boga i w chwili pojawienia się Hannawalda zachowywali się względem niego tak jak się zachowywali tak Koreańczycy nie rozumieją jak ktoś mógł pokonać ich "Quinn Yuna" To taki sport w którym pewne kwestie są dyskutowane nawet po 20 latach (Salt Lake City, pojedynek Brianów, Tonya/Nancy, Sarah Hughes). Myślę jednak, że złoto Adeliny to nie ten kaliber. Sama jestem ciekawa co dalej z tą dziewczyną. Bardzo ją lubię, do jej złota zbytnio się nie przyczepiam, ale boję się, że w dłuższej perspektywie jej sie to złoto "nie opłaci". Na chwilę obecną obstawiam drogę a'la Urmanov i mam nadzieję, że dziewczyna udowodni, że jednak się mylę. Gdy pojawia się okazja to trzeba ją chwytać, bo drugiej można nie wykorzystać (Mao mistrzynią olimpijską nie jest, do Turynu nie pojechała, była za młoda, innych szans nie wykorzystała, ale to ona jest ikoną)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#47

Post autor: yenny »

Kasiu, też się tego obawiam, że pójdzie droga tych jednorazowych mistrzyń/mistrzów. Z drugiej strony wcale bym jej się nie dziwiła, bo jak czytam komentarze na jej temat to mi włosy dęba na głowie stają.
Ja rozumiem, że można być złym, że nasz idol przegral, ale na litość boską. To młoda dziewczyna, co komu zwiniła tym, ze wygrała?
Ile to ja razy się wkurzałam, w Soczi też, np. w TE gdy sd wygrali Meryl i Charlie, i potem w indywidualnym, gdy znów wygrali - ale jakoś potrafię się powstrzymać od chamskich komentarzy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#48

Post autor: Poice »

Zaktualizowałam listę :D Doszło kilka pokazów :D


Ze Stars on Ice 2014:
Obrazek

Trafiłam też na zdjęcie z The Ice 2011:
Obrazek


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#49

Post autor: joasia »

http://www.rsport.ru/photo/20140422/743537254.html

Mam nadzieję, że udało mi się wkleić ten link dobrze.
Znalazłam galerię zdjęć z pierwszych treningów Eleny i Rusłana-kurcze, nie mogę odżałować, że para I/K się rozpadła, oni mieli dużo wdzięku, lekkości i seksapilu!
Elena widać. że bardzo lubi i umie uśmiechać się do kamery i stroić powabne minki! Może trzeba się do niej na korepetycje udać?
Ciekawe, jak sobie Rusłan z nią poradzi. Nikicie przecież niczego nie brakowało, też bardzo przystojny (najprzystpojnieszy z kadry rosyjskiej), ale jednak nie za bardzo już mu było w smak z Leną jeździć dalej, ciekawe, kto miał w tej parze charakterek.
Tak czy siak, zobaczymy, co z rosyjskimi parami tanecznymi. B/S sezon olimpijski wyrzucają do kosza i zaczynają od nowa, szukając nowych tematów, bo sami otwarcie przyznają. że ich lp z ptakami i stylizacją był całkowitym niewypałem. Z kolei Tatiana Tarasowa dziennikarzom sportowym z rsport.ru,powiedziała, że jej zdaniem (choć chciałaby się mylić) rozpad I/K przekreślił szansę rosyjskich tancerzy na złoto w następnej olimpiadzie.
A moimi ulubieńcami w tańcach będą chyba W/P- zresztą zobaczy się, kto jeszcze wpadnie w oko, oby czas pozwolił nadążyć za łyżwami (moją małą pasją).


joasia
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#50

Post autor: Poice »

Mao ma The Ice a Yuzuru również doczekał się własnego show w rodzinnym mieście - Sendai :D Together on Ice [chociaż to raczej tylko jednorazowe show], obsada -Yuzuru Hanyu, Takeshi Honda, Javier Fernandez, Thomas Verner, Yamato Tamura.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#51

Post autor: Poice »

Znana jest już obsada show ,,Denis Ten and Friends!":
Denis Ten
Mao Asada
Daisuke Takahashi
Carolina Kostner
Evan Lysacek
Stephane Lambiel
Tatiana Totmianina/Maxim Marinin
Tatiana Volosozhar/Maxim Trankov
Mirai Nagasu
Nathalie Pechalat/Fabian Bourzat
Joannie Rochette
Elladj Balde
Brian Joubert


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#52

Post autor: Poice »

Do show w Sendai dołączy Johnny Weir.
Chodzą słuchy, że Weir ponownie ma być projektantem Yuzuru :razz: :roll: :11: :41:

Myślałam, że przez rozwód nie będzie mieć czasu na projektowanie :23:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#53

Post autor: yenny »

Oj, tylko nie to! też liczyłam, że ktoś inny zajmie się strojami Yuzuru.
A obsada show Denisa całkiem zacna - ciekawe w jakiej formie są Totmianina i Marynin.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#54

Post autor: kasik8222 »

Chodzą słuchy o końcu pary Berton-Hotarek :-/


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#55

Post autor: ivi »

Chodzą słuchy o końcu pary Berton-Hotarek :-/
Podobno Hotarek planuje ślub z Cappellini. Nawet nie widziałam, że są parą.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#56

Post autor: LittleLotte »

Podobno Hotarek planuje ślub z Cappellini. Nawet nie widziałam, że są parą.
SERIO?! :17:
Chodzą słuchy o końcu pary Berton-Hotarek
Byłoby szkoda. A gdzie chodzą te słuchy?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#57

Post autor: kasik8222 »

Na forum GS i FSU oczywiście


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#58

Post autor: Poice »

Pojawiły się zdjęcia z All That Skate - czyli z show Yuny.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#59

Post autor: kasik8222 »

Castelli-Shnapir kończą współpracę (oczywiście wyczytałam na GS). Jakoś mnie to nie dziwi. Nie podobali mi się. W tym sezonie wyglądali jakby chciało jedno zabić wzrokiem drugiego.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#60

Post autor: mavie »

Jak patrzę na powyższe zdjęcia All That Skate to aż miło się robi widząc taką uśmiechniętą i rozluźnioną Yune. Taką ją właśnie polubiłam na początku kariery, bo cały czas uważam, że to świetna i piękna łyżwiarka. Tylko, że Yuna z Olimpiady i Yuna z pokazów to dla mnie dwie różne osoby. Prezydent Unii Łyżwiarskiej zamiast wymyślać durne zmiany powinien się zastanowić co zrobić, żeby Ci wspaniali łyżwiarze nie kończyli kariery w wieku 23 lat. Bardzo ubolewam jak szybko z zawodów odchodzą talenty, albo wręcz jak to jest z Yuną startują "za karę".
Co do Eleny i Nikity to nadal nie mogę uwierzyć, że nie jeżdżą razem, a po komentarzach Tarasovej nie jestem w tym zdaniu osamotniona. Duży błąd. Ciekawe, które z nich lepiej na tym wyjdzie. Ja trzymam kciuki za moja ulubiona parę z Kanady.


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”