Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#16

Post autor: rzepecha »

yenny pisze:Rzepcha, pozwól, że zapytam, a o co chodzi z tą wersją Bolero Stolbowej i Klimowa? Czy ja coś źle kumam, bo nie widziałam ich programu z Bolero.

Ich pierwszy sezon seniorski (11/12) i moim zdaniem świetne choreo.

Odkryłam też, że Zhulin już raz układał choreografię do Anny Kareniny:

bez konkretów, ale:
Elena Radionova
SP - Flamenco (choreografia I. Averbukh)
LP - Rachmaninov (choreografia E. Maslennikova)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#17

Post autor: kasik8222 »

rzepecha pisze: Odkryłam też, że Zhulin już raz układał choreografię do Anny Kareniny:
Po krótkim namyśle stwierdzam, że im więcej rosyjskich łyżwiarzy jeździ w mundurze, tym lepiej :lol: Odbiór programu jest wtedy zupełnie inny, bardziej "'dostojny".


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#18

Post autor: ivi »

O ile niespecjalnie podobają mi się na lodzie, o tyle zawsze mam bardzo miłe wrażenia, kiedy ich posłucham lub poczytam ich wywiady. Są bardzo sympatyczni i skromni, Dima to zapalony perfekcjonista, obydwoje mają poczucie humoru. Wydają się być miłymi ludźmi. Ale przede wszystkim jestem fanką tego, jak mówią o swoim trenerze - nie przerzucają na niego winy za błędy w zeszłym sezonie, to jest zawsze zespół.
Zgadzam się w pełni. To bardzo sympatyczna i tak poukładana para. Mam nadzieję, że ich tegoroczne programy będziemy oglądać z przyjemnością.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#19

Post autor: rzepecha »

Ashey Cain
SP – Mission Impossible
Ambitnie: kombinacja 3Lz-3L oraz 3F

Joshua Farris
SP – coś radosnego i żywego (choreo Jeffrey Buttle)
LP – Lista Schindlera (z zeszłego sezonu)

Ilinykh/Zhiganshin
Choreografia obu programów Ilia Averbukh


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#20

Post autor: Poice »

SP Javier'a.
Nastąpiła zmiana w doniesieniach - piosenka Ram Jam zespołu Black Betty.

Prawdopodobnie fragment SP.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#21

Post autor: kasik8222 »

Czyli jednak próbka z wokalem. Ryzykowne w konkurencji innej niż tańce. Taki kawałek mówi mi, że Javier zbytnio nie poeksperymentuje ze stylem, a na to miałam nadzieję. Nadchodzący sezon przyniesie wiele zmian do których trzeba się przyzwyczajać już teraz, by nie zostać w tyle i nie stracić u sędziów.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#22

Post autor: holloko »

Elena Radionova:
SP - jakieś coś flamenco (choreografia Averbukh)
LP - jakieś coś Rachmaninowa (choreografia Maslennikova)

[ Zawsze mam problem z tymi rosyjskimi nazwiskami, polska transkrypcja dziwnie wygląda, angielska transkrypcja dziwnie wygląda, ech. ]

Fajny ten utwór do SP Javiera, o ile nie jestem wielką entuzjastką tych nowych przepisów o muzyce z wokalem, to jednak mam nadzieję na wprowadzenie na lód klimatów rockowych, bluesowych itp. Dotychczas czasami nieśmiało gdzieś się przebiło jakieś "Blues for Klook", ale generalnie to większość utworów tego typu występowało w ugrzecznionych wersjach rodem z karaoke ze skrzypeczkami z keyboardu podłożonymi za wokal - trochę słabo... Trochę przewrażliwiona jestem w tym temacie, przy "Bring me to life" V/T miałam ochotę wydrapać sobie uszy :P
Rewolucji w stylu Fernandeza raczej nie będzie, ale w sumie po co ma chłopak kombinować, skoro sędziowie komponentami sypią i tak...


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

Rzepcha, nie wiem jak ja to przegapiłam. Program super, szkoda, że jechali to Bolero wtedy, gdy byli jeszcze nie do końca zgrani.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#24

Post autor: ivi »

Fajny ten utwór do SP Javiera,
A mi jakoś to nagranie nie leży i jakoś nie spodziewam się nic nadzwyczajnego po tym programie. No ale może Javier sprawi niespodziankę.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: Svietka »

Ciekawa jestem tej Anny Kareniny w wykonaniu B/S. Oby to był interesujący program, teraz zostali właściwie rosyjskim nr 1 więc duże szanse przed nimi.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#26

Post autor: rzepecha »

yenny pisze:Rzepcha, nie wiem jak ja to przegapiłam. Program super, szkoda, że jechali to Bolero wtedy, gdy byli jeszcze nie do końca zgrani.
To był już ich trzeci sezon, ale pierwszy seniorski, ale wg mnie synchronizacja była bardzo dobra ;) Jak do tej pory to mój ulubiony program w ich wykonaniu.
Poice pisze:Prawdopodobnie fragment SP.
Czyli tak, jak napisała Holloko, rewolucji nie będzie. Cyrulik sewilski będzie zapewne przypominał jego Verdiego z sezonu 11/12 i będzie utrzymany w lekkim klimacie.
Kurczę, a tak bym chciała zobaczyć Javiera w jakimś ognistym tango czy flamenco (choć nawet nie jestem fanką tych rytmów), miał wprawdzie przygodę z Zorro, ale od tego czasu dojrzał na pewno w wyrazie, a już zdecydowanie poprawił się technicznie. A jeszcze lepiej coś lirycznego, albo jakiś blues...
No, ale najważniejsze, żeby on się czuł dobrze ze swoim programem, bo w końcu przede wszystkim ma punktować ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

Specjalnie kilka razy obejrzałam ten program. I nie mówię, że było źle, bo nie było, było dobrze, ale nie widziałam w nich tej pewności jaką mają teraz.
A sekwencja kroków - rewelka. Nie wiem jak ja ten program mogłam przegapić!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#28

Post autor: Poice »

Mamy potwierdzenie odnośnie LP Yuzuru - choreografem jest Shae-Lynn Bourne, która zaćwierkała:
Had a fabulous week working on #yuzuruhanyu Long program choreography @thegraniteclub What a sweet soul! :)
Obrazek


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: mavie »

rzepecha pisze:
Ich pierwszy sezon seniorski (11/12) i moim zdaniem świetne choreo.
Dzięki, jakoś nie pamiętałam tego programu, ale muszę powiedzieć, że jest świetny. Dawno nie widziałam choreografii, w której tyle by się działo.
Jeśli chodzi o samo Bolero to dość fajny program miała Michelle Kwan, choreografie robił dla niej Christopher Dean. Niestety im więcej Michelle startowała, tym bardziej program odbiegał od pierwowzoru. Sam Christopher narzekał, że Michelle bardzo pozmieniała jego pomysł i na MŚ może 50 % programu to był jego zamysł. Bardzo bym chciała zobaczyć pierwotną wersję tego programu i pomysł Christophera jak odnowić jego nieśmiertelny program.
Przepraszam trochę zeszłam z głównego wątku.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#30

Post autor: ivi »

Mi się też podoba Bolero Stolbowej i Klimowa.

Natomiast jeśli chodzi o Bolero Kwan, to podobno z każdym występem było mniej i mniej choreografii Deana (pełnej wersji to chyba nikt nie widział), aż w końcu on nie chciał firmować swoim nazwiskiem programu Michelle.


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”