Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#46

Post autor: Poice »

Ja się bardzo cieszę, że tu trafiłam, bo wielokrotnie szukałam polskojęzycznych for, czy chociażby blogów/stron na temat łyżwiarstwa i nic ciekawego nie znalazłam. A tutaj może faktycznie fani ŁF w Polsce znajdą swoją przystań :-)


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#47

Post autor: holloko »

Witam wszystkich!
Kolejna niewiasta na pokładzie :)

Uwielbiam łyżwiarstwo od momentu, gdy jako kilkuletni berbeć zakochałam się w różowej sukience Oksany Baiul (tu od razu mogę uspokoić - od tego czasu gust mi się nieco polepszył :P ). Niestety, przez długie lata pojęcia o tym sporcie nie miałam żadnego. Dopiero bardzo niedawno temu wyjechałam z domu na studia i na stancji odkryłam kablówkę z Eurosportem i szybki internet :)
Tak więc jestem taki nieopierzony świeżynek-samouk :) To mój pierwszy "świadomy" sezon olimpijski i fajnie będzie móc dzielić sie emocjami z innymi :) To jest cudooowne, że nie poddałyście się i stworzyłyście to forum! Mam nadzieję, że się pięknie rozwinie :)

Coś o mnie? Oglądam solistów i pary, w tańce dopiero się wdrażam. Mam słabość do zawodników z niełyżwiarskich krajów. Mam alergię na PCS "za reputację" i powrotów do łyżwiarstwa z okazji olimpiady (w tym KOLEJNE powroty tym bardziej mnie irytują :) ). Smuci mnie brak Polaków gdziekolwiek, dlatego tym bardziej się cieszę, że choć kilku nas jest w internetach :)

Nawiasem mówiąc: na forum walleya zarejestrowałam się ze dwa lata temu. Potem jeszcze raz, bo myślałam, że może popełniłam jakiś błąd czy coś. Do dzisiaj żadne z moich kont nie zostało aktywowane. Więc na komentarz, że "forum było martwe" ja się mogę tylko uśmiechnąć :)
I o ile potrafię zrozumieć decyzję o zamknięciu forum, to jakaś choćby najmniejsza wzmianka na stronie byłaby miła...albo cokolwiek.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#48

Post autor: Poice »

Witaj holloko! Świetnie, że kolejna osoba jest z nami na forum :) Ja akurat (w porównaniu do kilku użytkowniczek :)) również jestem stosunkowo od niedawna zainteresowana ŁF, więc nie jesteś sama ;) No i cieszę się, że kolejna osoba, która lubi oglądać solistów :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#49

Post autor: kasik8222 »

Witaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#50

Post autor: Ania »

Witam wszystkich! Cieszę się, że Was odnalazłam (przy okazji oglądania na yt programu Lipnitskiej z Pucharu Rosji). Przyznam się, że bawiłam się trochę w internetowego inwigilatora, aby Was odnaleźć, bo coś czułam, że taka psycho-łyżwiarska energia nie ma prawa zniknąć - i opłacało się, chociaż trochę to zajęło :) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, przyznam - stęskniłam się!
PS Podoba mi się tu!


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#51

Post autor: kasik8222 »

Nadrabiaj zaległości, bo trochę się nazbierało :D Jest nas teraz o wiele więcej i forum naprawdę robi się ładne.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#52

Post autor: Svietka »

Cześć Ania! Fajnie, że się znalazłaś ;) witaj


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#53

Post autor: Ania »

Nadrabiam, nadrabiam... Widzę, że rzeczywiście sypnęliście postami, że hoho :D O tym forum na pewno nie da się powiedzieć, że jest martwe. I nowi fanatycy łyżwiarstwa się pojawili! Szacun dla pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia, cieszę się, że mamy wreszcie "własne poletko" :D Jeśli Oli nadal nie ma na forum, to napiszę dzisiaj do niej na Facebooku.
Svietka - taka refleksja na temat Twojego avataru: w przerwie udzielania się na forach na nowo zdążyłam zakochać się w Yagudinie... ach, który to już raz :lol:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#54

Post autor: yenny »

Ania!!!! Jak ja się cieszę, że Cię widzę! Dwa dni nieobecności i taka niespodzianka!!! :06: :32:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#55

Post autor: Haley452 »

Ja dołączam się do wszystkich powitań, zarówno starych znajomych z walley'a ;) jak i nowych twarzy! :papa:

Cudowne, że jest nas już dużo więcej niż ostatnimi czasy na starym forum. Życzę wszystkim owocnych rozmów w tym jakże ważnym sezonie! Piszcie dużo i nie bójcie się sprzeczek, różnice zdań są jedną z największych atrakcji, prawda Yenny? :D


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#56

Post autor: yenny »

Prawda :roll:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#57

Post autor: Hortensja »

Witam serdecznie wszystkich nowych. Ciesze sie bardzo, ze nas przybywa! ok2


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#58

Post autor: Margaretka »

Cześć wszystkim!
Łyżwiarstwem interesuję się tak "na poważnie" od 1998 roku. Od tej pory wszyscy moi znajomi zdążyli się przyzwyczaić, że jak są zawody - to mnie nie ma, bo ślęczę przed tv lub komputerem :P
Chętnie do Was dołączę - dotychczas udzielałam się głównie na zagranicznych forach.


Viva La Vida!
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#59

Post autor: kasik8222 »

Zapraszamy serdecznie, witaj :mrgreen:


kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#60

Post autor: kibic »

Witam, rownież byłem na Walleyu. Trafiłem tutaj przez “goldenskate”.
Zwykle tylko kibicuję, tzn. przeglądam to, co jest napisane.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”