Łyżwiarze: ich dzieci, żony/mężowie, przyjaciele

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#61

Post autor: LittleLotte »

Nigdy nie skumam jakim prawem w Chinach tak daleko posunięte jest ingerowanie w prywatne życie zawodników, tak jakby sportowiec był własnością państwa
Zabrzmi głupio, ale Chińczycy tak właśnie mają. Reprezentując swój kraj, czują się jego własnością, a życie prywatne odsuwają na bok. Ma to wiele wspólnego z filozofią, która przez wiele lat rządziła, i to dosłownie ich krajem. Oczywiście możemy sobie wmawiać, że konfucjański sposób patrzenia na świat to bujda na resorach, tak jak wmawiamy sobie, że nasza kultura rozwinęłaby się tak samo bez chrześcijaństwa. Chińczycy tysiące lat temu wypracowali pewne specyficzne cechy ich narodowego charakteru, a parędziesiąt lat wolnego rynku nie mogło ich wyplenić. Mówię, na przykład, o ich przywiązaniu do pozycji społecznych, określonym sposobie zachowania w zależności od niej - Europejczyk czy Amerykanin uzna, że trener ma go trenować, a to co robi po zejściu z lodu - jego sprawa, natomiast przeciętny Chińczyk stwierdzi, że trener ma prawo pytać o cokolwiek mu się żywnie spodoba. Młodszy ma słuchać starszego, uczeń nauczyciela - konkretnie rzecz biorąc: nauczyciel (czyli trener w naszym przypadku) ma tak decydować, żeby nie skrzywdzić zawodnika, ale w zamian zawodnik nie powinien mu się przeciwstawić, nawet jeśli uważa, że trener działa w niewłaściwy sposób. To byłoby "niezgodne z planem" (według konfucjanizmu, plan sugerowany jest przez Niebo, taki rodzaj zbiorowego ducha przodków, a człowiek powinien go odczytać). Nie mówię, oczywiście, że wszyscy chińscy zawodnicy rozważają filozofię Konfucjusza - tak jak my nie rozważamy Biblii, ale myślimy - chcąc nie chcąc - w oparciu o nią i o kulturę w jakiej żyjemy.
Chińczycy z zasady nie odrzucają poleceń jakiejkolwiek władzy :-o


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#62

Post autor: mavie »

Tak mnie naszło na wspomnienia ślubne
Shae-Lynn Bourne i Morozov - do dnia dzisiejszego nie wiem co one w nim widzą
Obrazek
Drugie małżeństo:
Obrazek
Victor Kraatz i Maikki Uotila
Obrazek
Michale Kwan:
Obrazek


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#63

Post autor: ivi »

Widocznie ten Morozow coś musi w sobie mieć, skoro tak do niego lgną :-/
A jego córka tez jest już łyżwiarką.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#64

Post autor: LittleLotte »

Dmitri Soloviev też ma całkiem interesujące życie prywatne :P Nie dość, że się ożenił w wieku lat 17, zdążył się już rozwieść i ma synka. A teraz jest za Stolbovą, ale... no jakoś niezupełnie mi do siebie pasują :roll:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#65

Post autor: LittleLotte »

A synek nazywa się Aleksander i ma koszmarne zdjęcia na Instagramie. Et voila:




Te są lepsze:



Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#66

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Dmitri Soloviev też ma całkiem interesujące życie prywatne :P Nie dość, że się ożenił w wieku lat 17, zdążył się już rozwieść i ma synka. A teraz jest za Stolbovą, ale... no jakoś niezupełnie mi do siebie pasują :roll:
Wiedziałam, że jest rozwodnikiem, ale gdzieś umknęła mi informacja o synku :D Dzięki za zdjęcia,wykapany ojciec. A ile jego syn ma lat?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#67

Post autor: kasik8222 »

Już kiedyś pisałam, że dziwi mnie jak wielu łyżwiarzy rosyjskich hajta się w nastoletnim wieku lub coś koło tego, bardzo młodo. Plusz, Słucka, Dmitri, kiedyś Gordeeva. Nie widzę tego u przedstawicieli tzw. Zachodu. Często "bo muszą" i szybko kończy się to rozwodem. Ja mam w tej kwestii dość radykalne poglądy. Gdyby to ode mnie zależało to wprowadziłabym sądowy zakaz zawierania małżeństw przed 25 rokiem życia. Możecie się ze mną kłócić ;) :P . Nigdy tego nie skumam. Znam kilka takich par z prywatnego życia i żadne nie dobiło do 30-tych urodzin męża lub żony. Ale to off topic. Stolbova przypomina mi Kasię Groniec z metra. Wizualnie tak sobie wyglądają razem, do Volosozhar i Morozova to im jednak brakuje :P (to dla Dimitrija i Kseni tu komplement) , a charakterów nie znam. Nie wiem kim była pierwsza Pani Soloviev, ale zakładam, że nie była czynną łyżwiarką i może w tym był problem.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#68

Post autor: LittleLotte »

Zupełnie zapomniałam o tym wątku :faint:
Po pierwsze, drugie i trzecie zdjęcie nie tak miało wyglądać - ja nie wiem, co to tam jest, pewnie jakieś zabawki.


Prawda, że piękne?
A ile jego syn ma lat?
Urodził się w 2010, więc zapewne 4 albo jeszcze 3.
Wizualnie tak sobie wyglądają razem, do Volosozhar i Morozova to im jednak brakuje :P (to dla Dimitrija i Kseni tu komplement) , a charakterów nie znam. Nie wiem kim była pierwsza Pani Soloviev, ale zakładam, że nie była czynną łyżwiarką i może w tym był problem.
Pierwsza Pani Soloviev (prawie jak pierwsza Lady de Winter) była czynną łyżwiarką, nazywała się Ekaterina Lobanova i zajmowała tyły rosyjskiej reprezentacji solistek (nie przeglądałam wszystkich, ale widziałam ją tylko na liście solistek startujących w mistrzostwach Rosji 2006, gdzie zajęła 10. miejsce.
Faktycznie, Tania i Stas wyglądali gorzej, ale sympatyczniej (dyskretna aluzja do Kseni, za którą jakoś nie szaleję).


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#69

Post autor: LittleLotte »

Tych państwa tu chyba jeszcze nie było :hug: Marie-France i Patrice:

Zdjęcie ze ślubu:

Obrazek

I córeczka, Billie-Rose, obecnie 3-letnia :*

Obrazek
Ważyła 3,06 kilo i mierzyła ponad 50 cm :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#70

Post autor: LittleLotte »

Inne zdjęcie ze ślubu Robina:

Obrazek


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#71

Post autor: mavie »

Shizuka Arakawa wzięła ślub na Hawajach, jej mąż jest chirurgiem.
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#72

Post autor: Svietka »

Gratulacje!Shizuka jest naprawdę bardzo ładna.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#73

Post autor: mavie »

Ostatnio natrafiłam na wywiad w rosyjskiej telewizji Jagudina i Totmianiny, są też zdjęcia ich córeczki. Wklejam go, bo rzadko można ich oglądać razem (Tatiany nie poznałam). Ciężko przyzwyczaić mi się do nich jako pary, jakoś bardziej kojarzyłam ją ze związku z Vasilievem, choć może były to tylko plotki.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#74

Post autor: kasik8222 »

Tatiana Navka urodziła córkę.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#75

Post autor: mavie »

Obrazek
Oksana Domnina and Roman Kostomarov stanęli na ślubnym kobiercu. Muszę przyznać, że Oksana miała ładną sukienkę, zaintrygowała mnie też nieobecność Taiany (przynajmniej na zdjęciach jej nie widzę). Zachęcam do obejrzenia fotorelacji:
http://www.wasilewski.ru/roman-kostomar ... na-domnina


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”