Zijun Li

Miejsce, w którym możesz dać upust swojego uwielbienia dla danego łyżwiarza/łyżwiarki/pary!

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 101
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Zijun Li

#1

Post autor: Paula »

Obrazek

Imię i nazwisko: Zijun Li [李子君]
Data urodzenia: 14.12.1996r. w Changchun
Trener: Li Mingzhu, Bao Li, Li Chengjiang
Rekord SP: 62.84 [2014 4CC]
Rekord LP: 127.54 [2013 Worlds]
Rekord SP+LP: 183.85 [2013 Worlds]
Najważniejsze osiągnięcia: brąz na Mistrzostwach Czterech Kontynentów 2014, brąz na 2010 JGP Final, brąz na 2012 Winter Youth Olympics i 2011-2013 mistrzostwo Chin, druga ocena techniczna w całym sezonie 2012-2013

Głębiej przyjrzałam się Zijun po tym jak Little Lotte napisała, że Li będzie miała program do Czajkowskiego. Przejrzałam większość programów i mi zaimponowała. Ładnie interpretuje muzykę i szczerze mówiąc żałuję, że nie pobiła swojego wyniku z MŚ 2013.
Last edited by Paula 10 lat temu, edited 1 time in total.


Mao Asada - Julia Lipnicka - Daisuke Takahashi - Yuzuru Hanyu - Zijun Li
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: LittleLotte »

Bardzo lubię Zijun. Ona sama twierdzi, że jej idolką jest Yuna i muszę przyznać, że widać to w jej programach (i sposobie w jakim interpretuje muzykę). MŚ 2013 były dla niej faktycznie bardzo udane. o najważniejszych osiągnięć dopisałabym też drugą ocenę techniczną w całym sezonie 2012-2013 (pierwszą miała Yuna).


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: LittleLotte »

Tak swoją drogą, to samo zdjęcie mam teraz na tapecie w laptopie :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 101
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

#4

Post autor: Paula »

Tak, właśnie też zauważyłam, że widać, że jej idolką jest Yuna. Sekwencja kroków i sekwencja choreograficzna z tegorocznego FS są wprost cudowne *.* Zakochałam się w tym programie. Najczystszy miała chyba na 2014 4CC. Jej programy ogólnie bardzo mi pasują. Mam nadzieję, że kiedyś stanie na podium MŚ :D


Mao Asada - Julia Lipnicka - Daisuke Takahashi - Yuzuru Hanyu - Zijun Li
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#5

Post autor: Poice »

Zijun Li oczarowała mnie na MŚ 2013. Już wcześniej zwróciłam na nią uwagę, gdyż jest śliczną dziewczyną i bardzo elegancko wygląda na lodzie. W sezonie 2013/2014 - jakby nie patrzeć najważniejszym w jej karierze (ze względu na Igrzyska), przytrafiła się kontuzja...Wielka szkoda, że nie była w stanie wrócić do swojej formy z kanadyjskiego Londonu. Zebrała ode mnie dużego minusa na MŚ w Saitamie, gdyż poddała się w trakcie programu, a ja osobiście bardzo cenię sobie fighterów. Tak czy inaczej - życzę jej udanych startów w sezonie 2014/2015, a zwłaszcza na MŚ rozgrywanych w jej ojczyźnie.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Svietka »

Bardzo ładnie prezentuje się na lodzie.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

Zijun Li oczarowała mnie na MŚ 2013. Już wcześniej zwróciłam na nią uwagę, gdyż jest śliczną dziewczyną i bardzo elegancko wygląda na lodzie. W sezonie 2013/2014 - jakby nie patrzeć najważniejszym w jej karierze (ze względu na Igrzyska), przytrafiła się kontuzja...Wielka szkoda, że nie była w stanie wrócić do swojej formy z kanadyjskiego Londonu. Zebrała ode mnie dużego minusa na MŚ w Saitamie, gdyż poddała się w trakcie programu, a ja osobiście bardzo cenię sobie fighterów. Tak czy inaczej - życzę jej udanych startów w sezonie 2014/2015, a zwłaszcza na MŚ rozgrywanych w jej ojczyźnie.
Myślę, że jest tak młodziutka, że dotrwa jeszcze do następnej Olimpiady. Na MŚ 2014 bodajże w programie krótkim jeden z anglojęzycznych komentatorów zwrócił uwagę, że między nią a jej trenerką coś nie gra, i że było to widać na treningu. Ciekawa jestem, czy to prawda.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: LittleLotte »


Pupilek :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strefa Fana”