Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#226

Post autor: LittleLotte »

Maia Shibutani i Alex Shibutani
SD - Flamenco/Paso Doble
FD - Róże południa i Nad pięknym modrym Dunajem Johanna Straussa w wykonaniu Andre Rieu :00: - tak, to nie jest Michael Jackson. Chyba posłuchali naszych komentatorów, że ten klimat im pasuje.

Choreografia: Marina Zueva i Massimo Scali


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#227

Post autor: rzepecha »

LittleLotte pisze:W ramach rozszyfrowywania nazwiska - Anastasia Gubanova.
Hahah, ja to jednak z rana zawsze w 'wyśmienitej formie' :P podałam wszystkie informacje, poza tą jedną, którą właśnie miałam podać :roll:


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#228

Post autor: Svietka »

Obejrzałam sobie program Gilles/Poirier - nie podobają mi się ich twizzle, takie wystawione nogi wyglądają strasznie. Zeszłoroczny program wciągał, ten to takie trochę smęty ale nie przekreślam go jeszcze, sezon dopiero się zacznie ;)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#229

Post autor: LittleLotte »

Zeszłoroczny program wciągał, ten to takie trochę smęty ale nie przekreślam go jeszcze, sezon dopiero się zacznie ;)
Absolutnie się zgadzam, też tak myślę. Dajmy im szansę.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#230

Post autor: Hortensja »

Ja wiem, ze Haley nie lubi "tanecznych" FD, ale uwazam, ze tu jeszcze nie jest najgorzej, ta muzyka ma jakis potencjal, moznaby z niej wiecej wycisnac niz np z latino. Ale jak na razie w tym programie sie nic nie dzieje, zadnych elementow, ktore by przykuwaly uwage, podkreslaly charkter. No nie wiem, moze cos dodadza...

Twizzle rzeczywiscie ciezko sie oglada, moze jesli je wycwicza bezblednie bedzie to lepiej wygladalo.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#231

Post autor: LittleLotte »

Alena Leonova

SP - Charlie Chaplin
FS - Tango

Julia podobno zmienia swój program dowolny, i do Mulan nie pojedzie.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#232

Post autor: eastern_star »

LittleLotte pisze:Julia podobno zmienia swój program dowolny, i do Mulan nie pojedzie.
Z tego, co słyszałem, to Jul i Eteri ostateczną decyzję co do ewentualnej zmiany mają podjąć po konsultacjach z Ilią Awerbuchem.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#233

Post autor: Haley452 »

LittleLotte pisze:W ramach rozszyfrowywania nazwiska - Anastasia Gubanova.
Aaa, ok, kojarzę przynajmniej z nazwiska.

Jestem ciekawa Shibsów. Teraz kiedy Zoueva będzie mogła im poświęcić więcej uwagi zamiast spychać na dalszy plan za V/M i D/W, może wreszcie rozwiną swój potencjał.

Jestem zbyt leniwa by przejrzeć wszystkie strony, ale czy widzieliśmy już jakieś programy którejś z nowo powstałych w tym sezonie par? Ilynikh i Katsalapov w nowych zestawieniach, Aliona z partnerem czy jak widzę, Hotarka z Marchei? Jak na razie te rozstania i nowe zestawienia najbardziej mnie fascynują z przedsezonowych wieści.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#234

Post autor: ivi »

Jestem ciekawa Shibsów. Teraz kiedy Zoueva będzie mogła im poświęcić więcej uwagi zamiast spychać na dalszy plan za V/M i D/W, może wreszcie rozwiną swój potencjał.
Sama nie wiem, czy rzeczywiście im się tak bardzo poświęci. Wprawdzie nie ma V/M i D/W, ale jest Katsałapow z partnerką. No i do Zujewej przeszli Cappellini i Lanotte.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#235

Post autor: LittleLotte »

Jestem zbyt leniwa by przejrzeć wszystkie strony, ale czy widzieliśmy już jakieś programy którejś z nowo powstałych w tym sezonie par? Ilynikh i Katsalapov w nowych zestawieniach, Aliona z partnerem czy jak widzę, Hotarka z Marchei? Jak na razie te rozstania i nowe zestawienia najbardziej mnie fascynują z przedsezonowych wieści.
Jako że jestem chyba najbardziej aktywnym użytkownikiem w tym wątku już bieżę z odpowiedzią.
Aliona jeszcze chyba nic nie ujawniła, przynajmniej mnie nic o tym nie wiadomo, ale sezon muszą poczekać, więc może na razie skupiają się na samej technice. Znamy tylko dwa ich programy z show Yuny:
You don't bring me flowers
Happy

Valentina Marchei i Ondrej Hotarek

SP - Malaguena (choreografia Massimo Scali)
Valentina zostawiła programy z zeszłego roku (bo w dalszym ciągu nie wycofała się z konkurencji solistek), ale jej SP (Wróć do Sorrento) będzie zawierać wokal.

A poza tym, z nowych par:

Deedee Leng i Simon Shnapir:

SP - Carmina Burana w aranżacji Edvina Martona
FS - Miss Saigon Claude'a-Michela Schönberga i Alaina Boublila

Choreografia: Julie Marcotte

Elena Ilinykh i Ruslan Zhiganshin:

SD - Carmen
FD - Appassionata Secret Garden

Kirsten Moore-Towers i Michael Marinaro

FS - musical Chess (choroegrafia, zarówno programu dowolnego, jak i krókiego: Mark Pillay)

Summertime Marissy Castelli i Mervina Trana

Dylan Moscovitch i Lubov Iliushechkina, kilka ujęć

Yuri Larionov i Natlia Zabijako - jeden z programów do All I ask of you

Yenny deklarowała, że ucieszysz się z wiadomości, że Alexandra Stepanova i Ivan Bukin, pojadą do Eleanor Rigby Beatlesów ;)

I to na razie chyba wszystko, co wiemy :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#236

Post autor: LittleLotte »



Nowy program krótki Anny Pogoriłej :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#237

Post autor: rzepecha »

To ja jeszcze dla Haley dorzucę Sinitsinę i Katsalapova, czyli 'czworo błękitnych oczu', jak to ich Zouva określiła. Program pokazowy:

No i rzut oka na Jouberta i Katerinę Gerbold. Bez wspólnej jazdy, ale można popatrzeć :)


(Gdzieś tam widziałam nagrania Hotarka i Marchei z treningów, urywki, same podnoszenia, ale nie mogę znaleźć w tej chwili).


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#238

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:

Nowy program krótki Anny Pogoriłej :)
Czyli to nas czeka w sezonie z wokalem? ;/ Moim zdaniem wykorzystanie wokalu przez cały program to chybiony pomysł, muzyka ją przerasta. Jednak zobaczymy jak program będzie się prezentował już po szlifach w sezonie.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#239

Post autor: Haley452 »

ivi pisze: Sama nie wiem, czy rzeczywiście im się tak bardzo poświęci. Wprawdzie nie ma V/M i D/W, ale jest Katsałapow z partnerką. No i do Zujewej przeszli Cappellini i Lanotte.
Ok, oficjalnie się kajam za nieśledzenie łyżwiarstwa w off season. Najwyraźniej uciekła mi masa ważnych informacji. C/L do Zouevej? a tak w ogóle jestem ciekawa ile lat jeszcze pojeżdżą, teraz to oni chyba będą najstarsi z czołówki.
LittleLotte pisze: Jako że jestem chyba najbardziej aktywnym użytkownikiem w tym wątku już bieżę z odpowiedzią.
Wow, dzięki za podsumowanie. Będę musiała poszperać i pooglądać te z tych programów które już były pokazane (choćby w kawałkach).
Yenny deklarowała, że ucieszysz się z wiadomości, że Alexandra Stepanova i Ivan Bukin, pojadą do Eleanor Rigby Beatlesów ;)
Zależy jak pojadą ;) nikomu prawa do wyboru muzyki nie odbieram, aczkolwiek wolałabym żeby nie zarżnęli muzyki która tak dobrze mi się kojarzy tak jak ostatnio Riazanova z partnerem zarżnęli mi Upiora. Z drugiej strony Upiór jest zażynany regularnie rok w rok, więc co tu się dziwić ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#240

Post autor: Haley452 »

Poice pisze:
LittleLotte pisze:

Nowy program krótki Anny Pogoriłej :)
Czyli to nas czeka w sezonie z wokalem? ;/ Moim zdaniem wykorzystanie wokalu przez cały program to chybiony pomysł, muzyka ją przerasta. Jednak zobaczymy jak program będzie się prezentował już po szlifach w sezonie.
Wokal działa tylko i wyłącznie w tańcach, tyle w temacie.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”