Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#106

Post autor: kasik8222 »

Witam :D :D :D

Jesteśmy pasjonatami jakich mało, a forum działa także po sezonie. Zapraszam do zamieszczania postów, poruszamy różne tematy, także poza sportowe. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie :lol: .


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#107

Post autor: yenny »

Witam!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#108

Post autor: Poice »

dalenka pisze:Witam serdecznie :) Ucieszyło mnie znalezienie Waszego forum, póki co jestem czytelnikiem, ale z czasem... W łyżwiarstwie najbardziej podoba się mi pasja i połączenie sportu i sztuki. Myślę, że to forum łączy pasjonatów. Pozdrawiam :)
Dołączam się do powitań :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#109

Post autor: kasik8222 »

Witamy Basię :lol: Forum ma już 50 użytkowników :mrgreen: .


kohane
Posty: 8
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: DG
Kontakt:

#110

Post autor: kohane »

Um... tak więc zarejestrowałam się tutaj i uznałam, że w sumie to wartałoby się przywitać XD

Dopiero od Sochi zaczęłam się interesować łyżwiarstwem, ale pamiętam że odkąd byłam mała zawsze podziwiałam łyżwiarzy~ Narazie uczę się rozpoznawać skoki, także jeśli chodzi o sprawy techniczne, to jestem jeszcze słaba D:
Interesuję się tylko łyżwiarstwem solistów, pary taneczne i sportowe nie zdołały zdobyć mojego zainteresowania.
Najbardziej kibicuję Yuzuru, Javierowi i Julii Lipnickiej.
Po za tym lubię jeszcze: Elenę Radionovą, Mao Asadę, Daisuke Takashiego, Li Zijun i So Youn Park.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#111

Post autor: Poice »

kohane pisze:Um... tak więc zarejestrowałam się tutaj i uznałam, że w sumie to wartałoby się przywitać XD

Dopiero od Sochi zaczęłam się interesować łyżwiarstwem, ale pamiętam że odkąd byłam mała zawsze podziwiałam łyżwiarzy~ Narazie uczę się rozpoznawać skoki, także jeśli chodzi o sprawy techniczne, to jestem jeszcze słaba D:
Interesuję się tylko łyżwiarstwem solistów, pary taneczne i sportowe nie zdołały zdobyć mojego zainteresowania.
Najbardziej kibicuję Yuzuru, Javierowi i Julii Lipnickiej.
Po za tym lubię jeszcze: Elenę Radionovą, Mao Asadę, Daisuke Takashiego, Li Zijun i So Youn Park.

Witaj kohane! Uwielbiam Twoją listę ulubionych łyżwiarzy i łyżwiarek :) Witaj na pokładzie i życzę owocnego pobytu na Forum. Co do kwestii technicznych - ja również miałam problem z odróżnianiem skoków, ale znalazłam prosty i przyjemny sposób na to. Naucz się kolejności skoków w programie, który bardzo lubisz (ja tak zrobiłam na przykładzie dowolnego programu Yuzuru z MŚ 2012r. :D) i oglądaj ile wlezie, zwracając szczególną uwagę na wejścia do skoków. Mi to pomogło :)


kohane
Posty: 8
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: DG
Kontakt:

#112

Post autor: kohane »

Dziękuję Poice za powitanie i radę!
btw. też uwielbiam R&J v.1 :D


Awatar użytkownika
Litka
Posty: 18
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#113

Post autor: Litka »

Witam, kochane ;)
Więc jestem z wami tutaj baaardzo długo, tylko wy o tym nie wiecie ^^
Dopiero ostanie zdarzenie z Yuzuru sprawiło, że założyłam konto (koleżanki mają już dosyć moich żalów xD )
W każdym bądź razie łyżwiarstwem interesuję się odkąd pamiętam, czyli 6 lat. Obecnie mam 17, więc troszkę już minęło.
Ukochani łyżwiarze to: Yuzuru (zaczęło się już za czasów juniorskich - ileż to czasu minęło),
Yuna Kim (dalej ubolewam nad końcem kariery), Julka (zakochałam się w piruetach *-*), Mao Asada, Takahashi, Abott, Javier ;) W tym roku w oko wpadł mi jeszcze Sota Yamamoto i Polina Edmunds. Większość łyżwiarzy znam, lub przynajmniej kojarzę. Ale tylko indywidualkę, bo za parami nie przepadam ^^"
Co do innych zainteresowań, to siedzę w Plastyku, więc oczywiście wszelki przejaw sztuki - muzyka, malarstwo, taniec (sama tańczę), film, fotografia, film itd.
Tyle co siedzę w łyżwiarstwie, tyle też siedzę w kulturze azjatyckiej - anime, mangi, dramy, k-pop, architektura, wierzenia itd.
To chyba tyle. Rozpisałam się ciutkę ;)

P.S: Pomimo tego, ze mam wpisane Litka, to tak naprawdę mam na imię Wiktoria :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#114

Post autor: Poice »

Witaj Litka! Z przyjemnością witam kolejną fankę Yuzuru xD Ja przyznaję się bez bicia, że to całe zdarzenie na CoC bardzo mną wstrząsnęło. Nie sądziłam, że aż tak zależy mi na tym sporcie i na łyżwiarzach. 8-) Tak czy inaczej - zapraszam do wypowiedzi w aktywnych tematach :) Zawsze to ciekawiej, gdy dochodzi nowy głos w dyskusji :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#115

Post autor: yenny »

Witamy, witamy. Sezon się rozkręca, super.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Zakręcona
Posty: 47
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Lublin

#116

Post autor: Zakręcona »

No tak najpierw napisałam pierwszy post, a dopiero potem zauważyłam temat którym mogłabym się z Wami przywitać :lol: Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.
łyżwiarstwo oglądam właściwie od kiedy tylko pamiętam, ale tak na poważnie interesuje się mniej więcej od 8-9 lat, ale dzięki dobrodziejstwu jakim jest internet nadrabiam to czego nie mogłam widzieć "na żywo" ;)
Jeśli chodzi o moich łyżwiarskich idoli to z całą pewnością jest to para Anissina/Peizerat, Kurt Browning, Alexei Yagudin, Daisuke Takahashi i Stéphane Lambiel. Z występujących obecnie to chyba Weaver/Poje. Z solistami mam problem bo z jednej strony Yuzuru który jest fantastyczny, genialnie interpretuje muzykę jego programy to takie małe dzieła sztuki na lodzie, a z drugiej jest Javier który ma takie nieokreślone "coś" które mnie do niego przyciąga :D
Jeśli chodzi o solistki to chyba nigdy specjalnie się nimi nie interesowała, a pary sportowe lubię tak "ogólnie" tzn na pewno są takie które wzbudzają we mnie mniejszy entuzjazm ale jest bardzo duża grupa tych na które po prostu lubię patrzeć.
Moje inne zainteresowania - te sportowe to poza łyżwiarstwem biatlon i siatkówka, a te poza sportowe to psychologia zwierząt, kynologia i szkolenie psów. To chyba tyle o mnie :)

P.S. Ciesze się, że w końcu nalazłam miejsce w którym moje zachwyty nad łyżwiarstwem nikogo nie dziwią :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#117

Post autor: yenny »

Zakręcona, ja się z kolei cieszę, że ktoś z Lublina się pokazał :-) W naszym mieście z łyżwiarstwem to wiadomo - bida z nędzą :-(


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#118

Post autor: LittleLotte »

No tak najpierw napisałam pierwszy post, a dopiero potem zauważyłam temat którym mogłabym się z Wami przywitać :lol:
Jeśli Cię to pocieszy, to ja zauważyłam ten temat jakieś 3 miesiące po tym, jak zalogowałam się na forum. Informatyka to siostra moja rodzona, niewątpliwie :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#119

Post autor: kibic »

yenny pisze:Zakręcona, ja się z kolei cieszę, że ktoś z Lublina się pokazał :-) W naszym mieście z łyżwiarstwem to wiadomo - bida z nędzą :-(
Nie jest aż tak źle, skoro jest klub łyżwiarski w Lublinie.
Dawno, dawno temu, kiedy moja ciocia żyła i mieszkała w Lublinie, odwiedzałem Lublin często. Ale wówczas nie było takiego klubu.


Edyta
Posty: 17
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#120

Post autor: Edyta »

Witajcie.
Ja również chciałam się przywitać. Niektórych użytkowników pamiętam jeszcze z forum "walley", którego później namiętnie szukałam w necie i nie mogłam zrozumieć, gdzie znikło.
Tak więc w końcu Was znalazłam ;)

Na poprzednim forum miałam login Edi (albo Edyta, wybaczcie nie pamiętam) i zawsze starałam się wrzucać nagrywane występy solistek, solistów i par sportowych bo to głównie nagrywałam z z Eurosportu jak jeszcze nie pracowałam. Może ktoś mnie pamięta ? :lol:

Moja przygoda z łyżwiarstwem zaczęła się od Sashy Cohen którą kocham miłością wielką do tej pory, pomimo tego ze nie występuje. Uwielbiam oglądać solistki i pary sportowe, panowie mnie średnio interesują ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”