Cup of China 07-09.11.2014

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#46

Post autor: LittleLotte »

Bardzo podobają mi się też Wang/Wang, bardzo elegancka para. Troszkę wolna, ale myślę, że da się nad tym popracować. Swoją drogą, Wang czyta się /łang/, a nazwisko jest "popularne", dlatego, że ogólnie większość chińskich nazwisk można nazwać "popularnymi". Chińczycy mają pulę nazwisk, których jest, powiedzmy, kilkaset (a Chińczyków ponad miliard), za to nie mają puli imion, więc nazywają się, na przykład: Mżawka (Xiaoyu), Podróż (Cheng), Inteligentny (Cong) - tak nawiasem mówiąc, czyta się to przez c, Kong w tym samym tonie, znaczy goły, nagi, pozbawiony czegoś. Drodzy komentatorzy :)

Nie uważacie, ze Peng Cheng tak dobrze ląduje skoki wyrzucane, że mogłaby mieć sporą szansę wylądować 4S?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#47

Post autor: LittleLotte »

A skoro o Julce mowa to ciekawe gdzie się podział eastern_star? Chyba, że znowu wywiało go w świat ;) .
A gdzie jest Rzepecha? Nie mam się z kim kłócić :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#48

Post autor: Hortensja »

Tez mi ich brakuje i zastanawiam sie gdzie sie podziali, ale oni oboje maja takie okresy przestoju, wiec czekam az sie obudza ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”