O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#931

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:
Poza tym nie oszukujmy się. ..w tym sporcie jest pewnie wielu gejów ;)
Myślę, że mniej więcej tyle samo, co w każdym innym, ale niestety łyżwiarstwo ma już łatkę "sportu dla gejów". Kostiumy, muzyka, taniec i tak dalej. Podobnie jak balet, który nie jest raczej uważany za szczególnie męskie zajęcie, a pomyślcie, jak silni, gibcy i wysportowani muszą być tancerze baletowi :P
Zgadzam się. Wspomniałam o łyżwiarstwo, bo o nim mowa. Sama uważam, że w każdym społeczeństwie jest pewien odsetek homoseksualistów i w związku z tym czy chodzi o piłkę nożną, zapasy, hokej czy łyżwiarstwo to jest tam podobny udział procentowy homoseksualistów.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#932

Post autor: LittleLotte »

Natalia i Maksim wygrali Santa Claus Cup! Ich ocena za FD jest dość niebotyczna, niemniej gratulacje :D Udało im się pokonać m.in. Alisę Agafonovą i Alpera Ucara.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Melissaaa
Posty: 13
Rejestracja: 10 lat temu

#933

Post autor: Melissaaa »

W szoku jestem ze Eric Radford jest gejem nie wyglada :p Ciekawe czy duzo gejow jest w tym sporcie. Jak myslicie kto jest jescze gejem ?? Ja stawiam na Massimo Scali, kiedys czytalam jakies ploty ze podobno jest z Zachem Donochue, ale podobno to nie pawda:)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#934

Post autor: LittleLotte »

Annabelle Proells i Ruben Blommaert rozstali się. Ponoć z "powodów osobistych". A biedny Ruben w końcu otrzymał obywatelstwo :( Ale oboje zamierzają kontynuować karierę w parach sportowych. Niestety, dla reprezentacji Niemiec zbyt różowo to nie wygląda... :/


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#935

Post autor: LittleLotte »

Ceny biletów na Kings on ice przedstawiają się tak:

Kategoria I - 169 PLN
Kategoria II - 149 PLN
Kategoria III - 119 PLN
Kategoria IV i V - 69/49 PLN

Podział na kategorie skonstruowany oczywiście ze względu na bliskość lodowiska.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#936

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Ceny biletów na Kings on ice przedstawiają się tak:

Kategoria I - 169 PLN
Kategoria II - 149 PLN
Kategoria III - 119 PLN
Kategoria IV i V - 69/49 PLN

Podział na kategorie skonstruowany oczywiście ze względu na bliskość lodowiska.
A wiadomo kto tam będzie? Oprócz Plusha oczywiście :D Bo po Barcelonie stałam się fanką oglądania łyżwiarstwa na żywo <lol>


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#937

Post autor: kasik8222 »

A ja byłam 8 grudnia na "Królewnie Śnieżce na lodzie" z moją 4-letnią bratanicą :mrgreen:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#938

Post autor: yenny »

Kurcze, trzeba się za biletami zakręcić. Strasznie bym chciała pojechać i obejrzeć na żywo, nawet jeżeli to będzie Plusz ;)
Żartuję, choć nie mój ulubieniec, to wiem, że to jeden z najlepszych ever.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#939

Post autor: mavie »

Poice pisze: A wiadomo kto tam będzie? Oprócz Plusha oczywiście :D Bo po Barcelonie stałam się fanką oglądania łyżwiarstwa na żywo <lol>
Ja widziałam reklamę, że Lambiel i Slutskaya, a że oboje uwielbiam to idę :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#940

Post autor: Poice »

mavie pisze: Ja widziałam reklamę, że Lambiel i Slutskaya, a że oboje uwielbiam to idę :)
Dzięki! Ja się zastanawiam, gdyż nie wiem jaki plan będę miała w semestrze letnim i może być trudno wyrwać się z pracy :(


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#941

Post autor: Haley452 »

Też będę na Kings on Ice, chociaż faktycznie jakieś dodatkowe info o obsadzie nikogo by nie skrzywdziło... liczę na kogoś z dwójki Joubert - Verner bo zdaje się że oni z Plushem często współpracują.

Poice, ja pierwszy raz widziałam łyżwiarstwo na żywo w 2006 r. (niezapomniany tour po Polsce Povilasa :00: ) i jak tylko wróciłam do domu powiedziałam mamie, że od teraz będę jeździć regularnie bo się uzależniłam. Od tego czasu byłam na czterech ME, jednych MŚ, jednym TEB i jednym pokazie ;) więc potwierdzam, że łyżwiarstwo na żywo uzależnia :D


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#942

Post autor: LittleLotte »

Właśnie dobiegły końca Mistrzostwa Czterech Narodów. Ogólnie jest kiepsko - Agata daleko, z panów tylko Patrick Myzyk na bodaj czwartym miejscu, naszej pary niet, jedynie w tańcach jest postęp - nasza para skończyła ze srebrem.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#943

Post autor: Haley452 »

Najsmutniejsze jest to, że jak tylko ktoś zaczyna dobrze wyglądać na tle europejskim to nagle przepada albo kończy karierę - np. co się stało z Maciejem Ciepluchą? teraz Plutowska/Gerber. I tak w kółko. Obecna para taneczna zapewne skończy podobnie


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#944

Post autor: LittleLotte »

Maciek chyba tak po prostu skończył karierę. Może doszedł do tego samego wniosku, co Domański - że trochę za późno zaczął? Jest coraz trudniej, a konkurencja coraz młodsza. Z Krzysia Gały (Gali?) byłaby może pociecha, ale jemu jeśli wychodzi jeden skok, to zawala resztę. Agata jest po kontuzji. Agnieszka Rejment nie skacze potrójnych. Alexandra Krzemieniecki gdzieś zaginęła. Okhrem/Chruściński jeszcze nie startują. Smutno trochę.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#945

Post autor: LittleLotte »

Nawiasem mówiąc, widziałam FD Włochów na ich krajowych mistrzostwach. Ewidentnie Zueva ulega czasem przejawom samokrytycyzmu, bo zmieniła im choreografię, tak żeby wydobyć Annę z cienia i podkreślić ich świetną technikę. Może jest bardziej klasycznie niż było - ale lepiej się to ogląda, od razu widać, że nie odpuścili, że to aktualni mistrzowie świata, wracający do gry po chwili słabości. Trzymam kciuki.
No, oczywiście te 113 punktów to takie leciutkie przegięcie :P Zwłaszcza idealna 10 za interpretację.

EDIT: jest już na YouTube :) - Ich FD i SD. Ano, i sukienki wyglądają już bardziej na "annowe".
Last edited by LittleLotte 9 lat temu, edited 1 time in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”