Łyżwiarze: ich dzieci, żony/mężowie, przyjaciele

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#106

Post autor: yenny »

Ania pisze:
Yenny, a wiesz, właśnie wczoraj złapała mnie tęsknotka za Tessą i Scottem, i urządziłam sobie seans ich filmików :D
Wysoki Francuz? "Różowa Pantera"? Laurent Tobel? :D
Dzięki, tak to był Tobel.

A wiesz, że ja wczoraj też cały wieczór wspominałam i oglądałam? Nie wiem czy się chwaliłam, ale pod ;choinka: Mikołaj przyniósł mi laptopa, więc w końcu mogę oglądać do bólu, nie przepychając się do kompa z mężem i dziećmi :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#107

Post autor: kasik8222 »

W parach sportowych faceci są wysocy. Mariusz miał chyba 187 cm wzrostu i pamiętam jak pani Halina Gordon-Półtorak powiedziała, że to najwyższy zawodnik jakiś tam mistrzostw.


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#108

Post autor: Tinalka »

O mamuniu, zdaje się że Carmen widzę po raz pierwszy... Upłakałam się ze śmiechu. :mrgreen:
Może uda mi się gdzieś odnaleźć tę Różową panterę w spódniczce. Tobel na czarny uniform mial naciągniętą spódniczkę z tiulu, taką kusą jak tancerki w balecie. Wyglądał bosko. :12:


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#109

Post autor: ivi »

A swoją drogą to z kim Navka ma dziecko? Przegapiłam tą konkretną informację
Chyba z Dimitrim Pieskowem, z którym jest w związku. Pieskow jest rzecznikiem prasowym Putina. Ma trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#110

Post autor: LittleLotte »

Domański też jest wysoki - 182 cm. No i oczywiście ci wszyscy w parach, z wyjątkiem Han Conga :)
Mnie się Fernandez też bardzo podoba, chociaż są przystojniejsi. Eric Radford na przykład... :faint: Albo Andrew Poje. Co do gali, to mnie najbardziej urzekła Nugumanova. Urocze dziewczątko, chociaż niedoinformowanie komentatorów na jej temat było coś niecoś bolesne :P
Nawiasem mówiąc, zastanawia mnie ilość rekwizytów (nie)używanych przez łyżwiarzy. W sensie, po co komu rekwizyt, który ląduje w kącie jak tylko zaczyna grać muzyka? Po to, żeby mieli co omijać na tafli?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#111

Post autor: Tinalka »

Myślałam, że chodzi o pierszwe dziecko Navki, a tymczasem spodziewa się drugiego... No no... ;-)
Last edited by Tinalka 9 lat temu, edited 1 time in total.


Zakręcona
Posty: 47
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Lublin

#112

Post autor: Zakręcona »

Tinalka pisze:O mamuniu, zdaje się że Carmen widzę po raz pierwszy... Upłakałam się ze śmiechu. :mrgreen:
Może uda mi się gdzieś odnaleźć tę Różową panterę w spódniczce. Tobel na czarny uniform mial naciągniętą spódniczkę z tiulu, taką kusą jak tancerki w balecie. Wyglądał bosko. :12:
O tak, Carmen w jego wykonaniu jest genialna :lol: On się generalnie świetnie odnajduje w takich występach na wesoło.
LittleLotte pisze:Domański też jest wysoki - 182 cm. No i oczywiście ci wszyscy w parach, z wyjątkiem Han Conga :)
Mnie się Fernandez też bardzo podoba, chociaż są przystojniejsi. Eric Radford na przykład... :faint: Albo Andrew Poje. Co do gali, to mnie najbardziej urzekła Nugumanova. Urocze dziewczątko, chociaż niedoinformowanie komentatorów na jej temat było coś niecoś bolesne :P
Nawiasem mówiąc, zastanawia mnie ilość rekwizytów (nie)używanych przez łyżwiarzy. W sensie, po co komu rekwizyt, który ląduje w kącie jak tylko zaczyna grać muzyka? Po to, żeby mieli co omijać na tafli?
Wysocy są jeszcze Trankov i Marinin, obaj 187 cm, ale mimo wszystko chyba Tobel najwyższy


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#113

Post autor: LittleLotte »

Wysocy są jeszcze Trankov i Marinin, obaj 187 cm, ale mimo wszystko chyba Tobel najwyższy
Nie wiem, ile Tobel ma wzrostu, ale jest wyższy niż Simon Shnapir? Ten ostatni ma 193 cm.

Różowej Pantery nie znalazłam, za to mam tu Jezioro Łabędzie:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Zakręcona
Posty: 47
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Lublin

#114

Post autor: Zakręcona »

W takim razie nie jest najwyższy :D według różnych źródeł ma 189 albo 190 cm wzrostu.
Wklejałam to Jezioro łabędzie kilka postów wyżej razem z Carmen ;)


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#115

Post autor: mavie »

ivi pisze:
A swoją drogą to z kim Navka ma dziecko? Przegapiłam tą konkretną informację
Chyba z Dimitrim Pieskowem, z którym jest w związku. Pieskow jest rzecznikiem prasowym Putina. Ma trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.
To jestem zaskoczona. Z ciekawości poszperałam w panu google i znalazłam takie zdjęcie:
Obrazek
No cóż gusta bywają różne, albo inne walory ma ten pan.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#116

Post autor: kasik8222 »

Żulin to przy nim Mister Universe :P Ale niektóre Panie w tej branży tak mają. Widzieliście męża Annissiny ;) ?


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#117

Post autor: olcia »

Kasik pomyślałam dokładnie to samo co ty, Zhulin to przy nim mega przystojniak.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#118

Post autor: LittleLotte »

Wklejałam to Jezioro łabędzie kilka postów wyżej razem z Carmen ;)
No tak, gapa ze mnie :P
No cóż gusta bywają różne, albo inne walory ma ten pan.
Adonis to może z niego żaden, ale portfel czyni go nieco piękniejszym :P

Mąż Anissiny:
Obrazek


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#119

Post autor: ivi »

Ale gdyby tego męża Anissiny obciąć, uczesać, ogolić. może nie wyglądałby tak źle. A kim on jest z zawodu, może wiecie?


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#120

Post autor: Tinalka »

No cóż chcecie, wszak to artysta, postrzegany jako osoba o ekscentrycznym sposobie bycia. Ponoć uznany aktor. :-)
A tak poważnie, wcale nie jest taki zły. :12:


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”