O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#961

Post autor: Ania »

3a Lizy

Widzieliście już? Ciekawe, czy będzie go ryzykować w zawodach.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#962

Post autor: Haley452 »

Piękny! Dobrze widzieć ją w formie, technikę skoków ma wspaniałą, jest taka dynamiczna. Większość fasolek skacze naprawdę nisko, ale Liza przypomina mi bardzo Słucką, tyle tylko że ona aż tak trudnych elementów nie skakała. Brawo! :10:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#963

Post autor: yenny »

Super. Jak dla mnie idealny, ale może ktoś bardziej "techniczny" by się wypowiedział czy nie ma tam dokrętki? Strasznie mi się marzy złoto dla Lizy na MS, a dla Anny srebro - albo odwrotnie :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#964

Post autor: Poice »

Wygląda na pełną rotację. Zdumiewająca jest łatwość i lekkość tak trudnego skoku ok2 Mam nadzieję, że skoczy 3A na MŚ!


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#965

Post autor: joasia »

Na rosyjskich stronach sportowych krążą słuchy, że Julia Lipnicka opuściła grupę Eteri Tutberidze. Na razie obie panie nic nie mówią, jak dla mnie, to dziennikarze (M. Worobjewa i Andriej Simonienko) trochę za bardzo wietrzą sensację. Po prostu na razie Julia chwilowo opuściła lodowisko i nie trenuje do zawodów. Trzymam kciuki, żeby w przyszłym roku zastartowała tak jak Liza.


joasia
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#966

Post autor: Hortensja »

A propos gal swiateczno-noworocznych to ja akurat bylam we Wloszech i obejrzalam gale z Turynu, Capodanno on Ice. Byl Plusz, Lambiel, Miki Ando, Vale i Otarek, Anna i Luca i inni Wlosi. Z ciekawostek to bardzo...dziwny jak na nia program pokazala Carolina:



Zostalo to okraszone komentarzem, ze Carolina chce troche pokazac swoje stanowisko, w zwiazku z ostatnim zamieszaniem wokol niej i zarzutow co do jej chlopaka, ze chce pokazac sie jako silna, "niezwyciezona" kobieta ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#967

Post autor: Tinalka »

Bardzo dziwny ten program, cóż zupełnie mi się nie podoba.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#968

Post autor: Poice »

joasia pisze:Na rosyjskich stronach sportowych krążą słuchy, że Julia Lipnicka opuściła grupę Eteri Tutberidze. Na razie obie panie nic nie mówią, jak dla mnie, to dziennikarze (M. Worobjewa i Andriej Simonienko) trochę za bardzo wietrzą sensację. Po prostu na razie Julia chwilowo opuściła lodowisko i nie trenuje do zawodów. Trzymam kciuki, żeby w przyszłym roku zastartowała tak jak Liza.
Na szczęście Julia zdementowała te plotki :) Jej trenerką była i jest Eteri :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#969

Post autor: Poice »

Hortensja pisze:A propos gal swiateczno-noworocznych to ja akurat bylam we Wloszech i obejrzalam gale z Turynu, Capodanno on Ice. Byl Plusz, Lambiel, Miki Ando, Vale i Otarek, Anna i Luca i inni Wlosi. Z ciekawostek to bardzo...dziwny jak na nia program pokazala Carolina:



Zostalo to okraszone komentarzem, ze Carolina chce troche pokazac swoje stanowisko, w zwiazku z ostatnim zamieszaniem wokol niej i zarzutow co do jej chlopaka, ze chce pokazac sie jako silna, "niezwyciezona" kobieta ;)

Moje biedne uszy......


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#970

Post autor: kasik8222 »

A co powiecie na ten świąteczny występ Caroliny?

A Gold chyba nie ma zamiaru ocinać się od swojego księżniczkowo-disneyowskiego image'u
Ja do takich klimatów mam słabość i wcale mi ten fakt nie przeszkadza. W latach 90-tych Disney wyskakiwał z każdej łyżwiarskiej rewii.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#971

Post autor: joasia »

Hej jak to zwykle u dziennikarzy bywa, Julia w końscu oświadczyła, że dalej trenuje u Eteri, a po prostu robi sobie przerwę, aby sezon 2015-2016 zacząć na nowo.,wyznała, że po niudanym wystąpieniu w Soczi na mistrzostwach kraju chciała rzucić sport, ale postanowiła po prostu sobie odpocząć a ktoś ,,życzliwy'' puścił kaczkę dziennikarską w mediach.


joasia
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#972

Post autor: joasia »

Karolina mnie zupełnie nie powala występami rewiowymi, dla mnie nuda. Lepsza Gracie, a tak w ogóle to cóż. na tzw. zachodzie występy lodowe to na pewno nie jest tak duży wydatek jak w Polsce. Nawet gdybym była z Wawy, to i tak uważam, że cena 169 zł za bilet na stadion narodowy to jest dużo jak na jeden wieczór.
a wiecie, że na Ennio Moricone do Kraków Areny na 14.02.2015r. bilety są po 400-500 zł?


joasia
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#973

Post autor: Poice »

joasia pisze:Karolina mnie zupełnie nie powala występami rewiowymi, dla mnie nuda. Lepsza Gracie, a tak w ogóle to cóż. na tzw. zachodzie występy lodowe to na pewno nie jest tak duży wydatek jak w Polsce. Nawet gdybym była z Wawy, to i tak uważam, że cena 169 zł za bilet na stadion narodowy to jest dużo jak na jeden wieczór.
a wiecie, że na Ennio Moricone do Kraków Areny na 14.02.2015r. bilety są po 400-500 zł?
Ja chciałam jechać na Narodowy, ale gdy zerknęłam na dostępne miejsca (a zrobiłam to praktycznie kiedy była taka możliwość) to od razu zrezygnowałam...Niestety, ale oglądanie lodowiska z odległych trybun piłkarskich to raczej żadna przyjemność....


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#974

Post autor: Hortensja »

Mi sie podoba pomysl tego programu Caroliny, muzyka oryginalna, lubie takie rytmiczne kawalki jako podklad do lyzwiarstwa. Jej to chyba srednio pasuje, ale tak sobie pomyslalam... moze Kovtun? tak mloci tymi rekami, moze by mu spasowala taka bardziej nowoczesna muzyka ;) Do klasyki naprawde srednio sie nadaja :-/


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#975

Post autor: rzepecha »

Hortensja pisze:A propos gal swiateczno-noworocznych to ja akurat bylam we Wloszech i obejrzalam gale z Turynu, Capodanno on Ice. Byl Plusz, Lambiel, Miki Ando, Vale i Otarek, Anna i Luca i inni Wlosi. Z ciekawostek to bardzo...dziwny jak na nia program pokazala Carolina:

Dla mnie rewelacja, a sama Carolina wg mnie bardzo dojrzała, oryginalna i świadoma ok2


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”