Ramówka Eurosportu

26 styczeń - 1 luty, Stockholm, Szwecja

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Ramówka Eurosportu

#1

Post autor: Poice »

Na stronie Eurosportu można już zapoznać się z planem transmisji Mistrzostw Europy.
Poniżej program na środę i czwartek.

Eurosport 2

ŚRODA 28/01/2015
14:15
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Soliści, program krótki (90min) LIVE

21:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Taniec krótki (90min) LIVE

CZWARTEK 29/01/2015
15:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Solistki, program krótki (120 min) LIVE

19:30
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Tańce dowolne (150 min) LIVE

PIĄTEK 30/01/2015
13:45
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Pary sportowe, program krótki (165min) LIVE

SOBOTA 31/01/2015
03:00 - LOL! Trzeba będzie wcześnie wstać :(
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Soliści, program dowolny (90min) - niestety z odtworzenia.... :x

NIEDZIELA 01/02/2015
03:00 - ekhm....Eurosport upodobał sobie 3 nad ranem dla łyżwiarstwa figurowego....
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Solistki, program dowolny (75min)

11:15
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Pary, program dowolny (135min) LIVE

PONIEDZIAŁEK 02/02/2015
03:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy, Sztokholm - Gala Mistrzów (60min)
Last edited by Poice 9 lat temu, edited 2 times in total.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#2

Post autor: rzepecha »

Dzięki Poice! Prawdopodobnie wyjątkowo będę miała okazję obejrzeć zawody w telewizji z polskim komentarzem, więc chętnie ją wykorzystam :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#3

Post autor: Poice »

Uzupełniłam ramówkę o kolejne dni...Niestety o ile programy krótkie zobaczymy na żywo i to praktycznie w całości, o tyle dowolne solistek i solistów jedynie z odtworzenia o jakichś koszmarnie wczesnych godzinach....Tak czy inaczej - w tym roku Eurosport postarał się o transmisję ME :) Ja jedynie ubolewam nad dowolnymi programami solistek i solistów, gdyż interesują mnie bardziej niż rozstrzygnięcia w parach i tańcach :(


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: Rob »

W internecie najlepiej oglądać,znalesć gdzieś stream z Eurosportu brytyjskiego, lepiej niż po polsku


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#5

Post autor: Poice »

Rob pisze:W internecie najlepiej oglądać,znalesć gdzieś stream z Eurosportu brytyjskiego, lepiej niż po polsku
Ja akurat lubię polskich komentatorów. Poza tym w telewizji (czy to tradycyjnej czy internetowej) można liczyć na znacznie lepsza jakość niż streamach w internecie. Jeżeli ktoś woli brytyjski komentarz to przecież można zmienić język :D


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Tinalka »

Otóż to. Polski komentarz nie jest zły. Uwielbiam drobne uszczypliwości pana Taschera, natomiast pan Szewczyk często' sprzedaje' różne ploteczki. Magda też nie jest zła, a Ola wręcz doskonała. :13:


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

Ja też bardzo lubię polskich komentatorów. Tych z Eurosportu, ma się rozumieć :P Chociaż w tym sezonie jakby trochę nie nadążali za tym, co się dzieje. Na przykład nie wiedzieli, czemu Kirsten rozstała się z Dylanem i wydawali się całkiem wesoło nieświadomi, dlaczego Tania i Max w tym sezonie nie występują. No cóż, zdarza się. Ale ogólnie są genialni :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Rob »

Okej, rozumiem ,my wolimy Chrisa, Nick'a czy Simona,z drugiej strony od dawna juz nie ogladałem polskiego Eurosportu ,nie mamy TV od wieków :)


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Tinalka »

Chris Howarth i Simon Reed są boscy, szczególnie gdy usiłowali udowodnić wyższość Kamasutry nad jakąś inną książką, niestety nie pomnę jej tytułu. :hah: Ale uwielbiam ich za dowcip, sprawiedliwy osąd i cóż, to moja subiektywna ocena, zazwyczaj podobali nam się ci sami zawodnicy. :mrgreen:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#10

Post autor: Poice »

Tinalka pisze:Chris Howarth i Simon Reed są boscy, szczególnie gdy usiłowali udowodnić wyższość Kamasutry nad jakąś inną książką, niestety nie pomnę jej tytułu. :hah: Ale uwielbiam ich za dowcip, sprawiedliwy osąd i cóż, to moja subiektywna ocena, zazwyczaj podobali nam się ci sami zawodnicy. :mrgreen:

Ja dlatego tak bardzo lubię Szewczyka, który nie kryje, że jest ogromnym fanem Yuzuru :D Padłam jak wyznał po nieszczęsnym programie dowolnym w Chinach, że go kocha :x :hihi:


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: Tinalka »

No właśnie to jest urocze. I jak ogłosił, że chętnie i od razu zapisze się do polskiego fanclubu jeśli takowy istnieje/powstanie.

A pamiętasz mistrzostwa w Fukuoce, gdy Szewczyk tak się emocjonował występem Yuzuru iż powtarzał ciągle: On to musi wygrać! Na co Tascher odrzekł z lekkim niedowierzaniem: No nie poznaję kolegi. :)

Jakie to emocje wzbudza niewinne na pozór łyżwiarstwo, zniewieściałe ponoć. :mrgreen:


Zakręcona
Posty: 47
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Lublin

#12

Post autor: Zakręcona »

Ja również bardzo lubię panów Taschera i Szewczyka i jeśli mam tylko taką możliwość to oglądam łyżwiarstwo z polskim komentarzem.
Tinalka pisze:No właśnie to jest urocze. I jak ogłosił, że chętnie i od razu zapisze się do polskiego fanclubu jeśli takowy istnieje/powstanie.

A pamiętasz mistrzostwa w Fukuoce, gdy Szewczyk tak się emocjonował występem Yuzuru iż powtarzał ciągle: On to musi wygrać! Na co Tascher odrzekł z lekkim niedowierzaniem: No nie poznaję kolegi. :)

Jakie to emocje wzbudza niewinne na pozór łyżwiarstwo, zniewieściałe ponoć. :mrgreen:
Jeszcze na finale GP pamiętam, że jakiś fragment komentował z Magdaleną Tascher o ile dobrze pamiętam i ona powiedziała coś takiego że " nie wszystkim styl Yuzuru odpowiada", a pan Szewczyk na to " taaak ? To niech mi ich pani pokaże to ja sobie z Nimi porozmawiam" :lol:
Gdyby ktoś był zainteresowany to jest ciekawy wywiad z Markiem Szewczykiem, opowiada ogólnie o pracy komentatora sportowego, o tym jak to się stało, że on - zootechnik z wykształcenia został komentatorem i jak pani Halina Gordon - Półtorak uczyła go rozpoznawania skoków


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#13

Post autor: kasik8222 »

Mam takie samo uczucie jak oglądając dokument o polskich lektorach filmowych tj. twarz za Chiny Ludowe nie pasuje mi do głosu ;) Myślałam, bez kitu, że to ktoś młodszy :P .
Wywiad bardzo ciekawy, lubię gdy pytania i odpowiedzi są niesztampowe, momentami kontrowersyjne (animozje personalne, TVP), nie cierpię wywiadów oklepanych, na jedno kopyto. Ciekawe czy Pan Marek nas podczytuje. Jeżeli tak to serdecznie pozdrawiam i dziękuję za Pana pracę :lol: W Polsce każdy komentator łyżwiarstwa figurowego jest na wagę złota. Ale mam jednak nadzieję, że Pana Tewaniana (czy jak mu tam) nikt już do mikrofonu nie dopuści :P .
Last edited by kasik8222 9 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Rob »

A czy jest gdzieś możliwość obejrzenia filmików z nimi? Z tych największych zawodów,mistrzostw swiata czy europy...


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: Tinalka »

Niekiedy mam takie samo wrażenie. :) Gdy słuchałam pana Sikory z pływania, to zawsze wydawało mi się, że to człowiek raczej młody, a tymczasem to siwiuteńki pan w wieku prawie emerytalnym. Dlatego teraz sprawdzam sobie w necie, kto jak wygląda.
O panu Szewczyku wiedziałam, że do najmłodszych nie należy, to samo dotyczy Taschera. :)
Zakręcona, dzięki za stronkę do wywiadów. :) Posłuchałam sobie innych, między innymi z moimi ulubionymi komentatorami, co prawda z zupełnie innej dziedziny sportu, ale zawsze warto poznać bliżej panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego. :D
Ale mam jednak nadzieję, że Pana Tewaniana (czy jak mu tam) nikt już do mikrofonu nie dopuści :P .
Ten pan jest doskonałym znawcą technicznym. Bardzo często sędziuje wiele zawodów na najwyższym poziomie. Wtedy był problem z komentarzem i wyjątkowo poproszono go o to. Później wypowiadał się, nie pomnę gdzie, iż nie zdawał sobie sprawy jakie to trudne zadanie i śmiał się ze swojej totalnej porażki, przepraszając widzów za wpadkę. Widać, że ma dystans do siebie. Ale masz rację, nigdy więcej takiego komentatora. :mrgreen:
Last edited by Tinalka 9 lat temu, edited 1 time in total.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2015”