Soliści i pary taneczne

Luty 9-15, Seoul, Korea Południowa

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2404
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#31

Post autor: yenny »

Ja tam lubię muzykę z Upiora. A wiecie, że główny motyw Weber zmałpował od Pink Floydów? Była kiedys w radio bardzo ciekawa audycja o plagiatach i puszczono fragment koncertu Floydów i tam ten motyw "Upiora" - musical powstał jakiś czas po tym :)

Wracając do łyzew i Upiora - nie mogę już patrzeć na Upiora na lodzie, chciałabym by ktoś zaskoczył mnie tak, jak zaskoczyli mnie Tessa i Scott jadąc do Carmen :roll: Bo na razie to te wszystkie upiory i upiorzyce z conajmniej 2-3 ostatnich lat są dla mnie takie same.

Obejrzałam tańce, cieszę się, że Kaitlin i Andrew wygrali, ale pomiędzy nimi a Shock i Bates jest niewielka różnica. Maja i Aleks zaliczyli spory błąd w twizzlach, Aleks się zachwiał.
W sd Shock i Bates w ogóle mi się nie podobali, okropny jest ten ich taniec, w dowolnym oglądało mi się ich o wiele lepiej. BArdzo lubię dowolny KAitlin i Andrew i dziś bardzo dobrze pojechali, ale IMO gorzej niż w finale GP.
Jestem bardzo ciekawa rywalizacji KAnadyjczyków z Francuzami na MŚ. Program Francuzów wydaje mi się ciekawszy, ale bardziej lubię Kanadyjczyków...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#32

Post autor: mavie »

yenny pisze: Jestem bardzo ciekawa rywalizacji KAnadyjczyków z Francuzami na MŚ. Program Francuzów wydaje mi się ciekawszy, ale bardziej lubię Kanadyjczyków...
Ja też na to czekam. Taniec Francuzów jest przepiękny, ale obecnie jestem "zakochana" w Kanadyjskim duecie, swoim stylem jazdy i zachowanie poza lodem kupili mnie w całości.
Ogólnie tegoroczna edycja 4CC jest bardzo ciekawa, a to dzięki nazwiskom jakie się pojawiły. O ile ME są traktowane na równi z MŚ, to 4CC jako twór dużo młodszy przez lata był miejscem rywalizacji tzw. zespołów B.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#33

Post autor: handomi »

Jak narazie w dowolnym u solistów sporo bombardowania, za chwilę finałowa grupa :razz:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#34

Post autor: kasik8222 »

Ten rozwalił wszystkich, Javi niech lepiej uważa na MŚ, bo zostanie daleko w tyle. Coraz bardziej podoba mi się Joshua Farris. Miło jak do zabetonowanego towarzystwa dobija się ktoś względnie nowy. Dlatego też te 4CC tak mi się podobają.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#35

Post autor: handomi »

Wygląa na to, że sędziowie podkręcili Denisowi wyniki przed mistrzostwami świata, żeby Hanyu czuł oddech jakiegoś rywala na plecach , no ale zobaczymy :mrgreen:


Chociaz każdy dostawał spore bonusy dzisiaj..



Shoma ponownie dostał +2.2 za 3A :what: Nie rozumiem .


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#36

Post autor: Poice »

Wyniki par tanecznych:

1 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE
CAN
177.46 3 1
2 Madison CHOCK / Evan BATES
USA
176.18 1 2
3 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI
USA
170.79 2 3
4 Piper GILLES / Paul POIRIER
CAN
162.25 4 4
5 Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER
USA
149.98 6 5
6 Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM
CAN
149.92 5 6
7 Shiyue WANG / Xinyu LIU
CHN
130.95 7 7
8 Emi HIRAI / Marien DE LA ASUNCION
JPN
122.67 8 8
9 Rebeka KIM / Kirill MINOV
KOR
120.76 9 9
10 Yue ZHAO / Xun ZHENG
CHN
115.12 10 10
11 Pilar MAEKAWA / Leonardo MAEKAWA
MEX
106.27 12 11
12 Karina UZUROVA / Ilias ALI
KAZ
102.54 13 12
WD Yiyi ZHANG / Nan WU
CHN
11

Wyniki solistów:
1 Denis TEN
KAZ
289.46 1 1
2 Joshua FARRIS
USA
260.01 5 2
3 Han YAN
CHN
259.47 3 4
4 Daisuke MURAKAMI
JPN
256.47 6 3
5 Shoma UNO
JPN
256.45 2 5
6 Jason BROWN
USA
243.21 9 6
7 Takahito MURA
JPN
235.75 4 7
8 Misha GE
UZB
226.20 7 9
9 Yi WANG
CHN
214.76 10 11
10 Adam RIPPON
USA
212.30 12 10
11 Nam NGUYEN
CAN
209.33 14 8
12 Jeremy TEN
CAN
207.75 8 14
13 Ronald LAM
HKG
202.81 13 12
14 Liam FIRUS
CAN
199.81 11 16
15 Jin Seo KIM
KOR
199.64 17 13
16 Denis MARGALIK
ARG
191.25 18 15
17 Brendan KERRY
AUS
181.25 16 18
18 June Hyoung LEE
KOR
180.06 15 19
19 Chih-I TSAO
TPE
178.46 21 17
20 Abzal RAKIMGALIEV
KAZ
168.10 19 20
21 Yuhang GUAN
CHN
162.51 22 21
22 Julian Zhi Jie YEE
MAS
157.35 20 22
23 Se Jong BYUN
KOR
154.20 23 23
24 Harry Hau Yin LEE
HKG
134.10 24 24
Andrew DODDS
AUS
FNR 25
Jui-Shu CHEN
TPE
FNR 26


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#37

Post autor: Poice »

handomi pisze:Wygląa na to, że sędziowie podkręcili Denisowi wyniki przed mistrzostwami świata, żeby Hanyu czuł oddech jakiegoś rywala na plecach , no ale zobaczymy :mrgreen:


Chociaz każdy dostawał spore bonusy dzisiaj..



Shoma ponownie dostał +2.2 za 3A :what: Nie rozumiem .
A ja nie rozumiem +GOE za 3A Denisa Ten'a :)

Nie widziałam jeszcze całego LP solistów, ale po wynikach można stwierdzić, że były to rewelacyjne zawody. Szkoda tylko, że Eurosport pokaże pewnie tylko trzech najlepszych - tak jak to zrobili dzisiaj z tańcami....Miało być 90min realcji było ledwie 50 min - co chwila reklamy. Dla mnie dużo zaskoczeń. W trakcie GPS byłam w stanie zobaczyć Nam'a na podium MŚ, ale po 4CC całkowicie wybiłam sobie to z głowy. Szczerze to pod względem TES jego postępy są imponujące, ale widząc jego dzisiejsze PCS muszę stwierdzić, że w końcu sędziowie ocenili go prawidłowo. Nici z 4Lz Rippona - na MŚ też pewnie go nie zobaczymy. Jak w końcu obejrzę programy to będę w stanie napisać coś więcej.
Last edited by Poice 9 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#38

Post autor: Poice »

Odnośnie tańców - wiedziałam, że Kanadyjczycy wygrają. Życzę im złota na MŚ, bo uwielbiam ich program dowolny - wg mnie jeden z lepszych w ostatnich latach. Wciąż nie rozumiem PCS Chock i Bates....Bardzo ich lubiłam jeszcze w zeszłym sezonie, ale po obejrzeniu ich na żywo naprawdę sądzę, że sędziowie windują im drugą ocenę. Poza tym zmiana strojów w FD na gorsze - poprzednie nie były jakieś rewelacyjne, ale przynajmniej pasowały do muzyki i charakteru programu. Shibsy dalej mnie nudzą i dlaczego Alex nie miał fraka? Poprzednie kostiumy również lepiej pasowały do walca. Niestety reszty nie widziałam :(


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#39

Post autor: handomi »

Tak Ten nie powinien dostac + GOE za 1. 3A, tak samo jak nie powinien dostać +2 za pierwsze 4T gdzie lądowanie było takie sobie


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#40

Post autor: Poice »

Nadrobiłam LP najlepszych. Kolejność na podium jak najbardziej odpowiednia, ale Ten dostał bardzo szczodre GOE, bo kilka lądowań było niechlujnych i nie powinien dostawać za nie +GOE. Do tego otrzymał bonusowe PCS za popularność w Korei (występuje regularnie w show Yuny, a także jest wnukiem znanego bohatera wojennego Korei). Gdy skoki mu leżą to są dobrej jakości, ale sam program dalej do mnie nie przemawia. Nie podoba mi się cięcie muzyki oraz bardzo ,,leniwe ramiona". Dopiero w sekwencji kroków się obudził i zaczął interpretować muzykę - sama sekwencja rewelacyjna. Ciekawe czy był to tradycyjny jednosezonowy szczyt formy, czy jednak uda mu się (nawet częściowo) powtórzyć takie przejazdy na MŚ. Farris ma przedramatyzowany LP, bardzo smętny ten program, choć jest chyba najlepszym Amerykaninem, jeżeli chodzi o jakość skoków. Ma pięknego 3A, a i pozostałe skoki są przyjazne dla oka - dobra pozycja w powietrzu, szybka rotacja, utrzymane pozycje przy lądowaniu. Było kilka niedbałych lądowań, ale ogólnie dobrze się go ogląda. Mam nadzieję, że na MŚ doda 4T do SP. Cieszy mnie dobra forma Han Yan'a, ale dalej nie mogę znieść jego wyrazu twarzy w trakcie programu....Wiem, że niewiele może z tym zrobić, bo po prostu tak ma, ale...zawsze wydaje mi się być znudzony programem i ja sama też się nudzę. Szkoda Shomy, ale przy wszelkich jego zaletach - nie przeskoczy ograniczeń fizycznych. Chcę się mylić, lecz nie wróżę świetlanej przyszłości ani jemu ani Satoko :-/ :| :( :cry: :roll: Zaskoczył mnie Murakami - dalej za nim nieszczególnie przepadam, ale liczę na jego dobre starty w przyszłym sezonie - może będzie taką niespodzianką jak Machida :) Mura znowu poniżej oczekiwań. Lubię jego Upiora, ale wciąż to skoki determinują odbiór tego programu.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „4CC 2015”