Pary poza lodem

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#16

Post autor: LittleLotte »

Reed Rogonov
Nie Rogonov, tylko Rogov, Vasili Rogov - jej aktualny partner. Alexei Rogonov ma żonę, która nie jest łyżwiarką, i chyba synka. Allsion Reed zresztą chodziła ponoć kiedyś z Michałem Breziną.
Stolbova chyba już nie jest z Soloviovem
W każdym razie słodkie zdjęcia na Instagramie się skończyły :P
Może Weaver Poje ??
Tego nikt nie wie i wszystkich to fascynuje :P Kiedyś wyczytałam, że mieszkają razem, ale to tylko platoniczna więź. Cóż, w takim razie gratuluję Kaitlyn silnej woli, ja bym nie potrafiła mieszkać z Andrew pod jednym dachem i twierdzić, że to platoniczne :P

Haydee Denney i John Coughlin. Podobno Nathalie Pechalat i Thomas Verner - w każdym razie kiedyś byli razem. Massimo Scali i Jeremy Abbott (nie bijcie, tak słyszałam!). Pernelle Carron i Lloyd Jones byli razem, ale nie wiadomo, czy są nadal. Vera i Yuri byli niegdyś razem, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że zerwali - i to chyba wcześniej prywatnie niż zawodowo. Maylin de domo Hausch i Daniel Wende wzięli nawet ślub (taka szkoda, że odeszli na emeryturę... :( )

A co z Piper Gilles i Paulem Poirier? Ktoś wie?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: Tinalka »

http://ca.hellomagazine.com/celebrities ... ip-rumours

Co do Scotta i Tessy, to ten wywiad co nieco wyjaśnia. Chyba. :mrgreen:


Melissaaa
Posty: 13
Rejestracja: 10 lat temu

#18

Post autor: Melissaaa »

A co z Piper Gilles i Paulem Poirier? Ktoś wie?[/quote]


Z tego zdjęcia wynika, że raczej nie :p

Czy Massimo Scali jest gejem ??


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Svietka »

A Jeremy Abbott??


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#20

Post autor: Kathiea »

Z tego zdjęcia Gabrielli Papadakis wnioskowałbym, że jest związana ze Stefano Caruso. Florent Amodio na pewno jest w związku z Sofią Gassoumi, która występowała kiedyś w parach tanecznych.

Pewnie par jest znacznie więcej, ale nie wszyscy się z tym upubliczniają, więc ciężko wyłapać :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

Svietka pisze:A Jeremy Abbott??
Niby się nie przyznał, ale wg mnie na 90% jest....


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#22

Post autor: ivi »

A co z Piper Gilles i Paulem Poirier? Ktoś wie?

Z tego zdjęcia wynika, że raczej nie :p
Na zdjęciu Piper jest z Alexandrem Johnsonem, który jest jej dobrym znajomym, ale nie chłopakiem. Piper jest singielką.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#23

Post autor: LittleLotte »

Na zdjęciu Piper jest z Alexandrem Johnsonem, który jest jej dobrym znajomym, ale nie chłopakiem. Piper jest singielką.
I podpis Wine Wednesday with my love?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#24

Post autor: ivi »

I podpis Wine Wednesday with my love?
Nie wiem jak to rozumieć, ale Piper wydaje się być taką bardzo wylewną i ekspresyjną osobą. W każdym razem ona sama twierdzi, że jest "still single" (informacja z wczoraj :)).


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: justyna »

Plotki plotki odzywam się, bo w sumie chciałam cześć poza sezonową trochę rozruszać. Maddie i Zach ze sobą byli, ale już nie są. Przed SD na WC 2016 ona wyjechała do niego otwarcie z kocham cię, ale aktualnie Zach jest z Olivią Smart, a Maddie z Adrią Diazem. Mam jednak niejakie przeczucie, że Guilliaume jest gejem, a już na pewno Luis Fenero. Jak Tessa i Scott to w sumie trudno powiedzieć, ale trochę płaczę z teorii o ich sekretnym dziecku. Na RN 2017 Tatjana Flade otwarcie mówiła, że SinKatsy ze sobą są. Z resztą się całowali przed zejściem w tafli. Przed Miki Javier był w związku z Courtney Mansour. Latem Katia Bobrowa wzięła ślub z Andrejem Deputatem, a Dima zdążył się rozstać ze swoją żoną. Wiadomo, że Anna wzięła ślub z Ondrejem Hotarkiem i bardzo się lubią z Vale. Luca ma żonę która chyba z łyżwami nie ma nic wspólnego. Roberta Rodeghiero jest z Nicolo Maccim. A Michał Brzezina związał się z Daniele Montalbano. Ash Wagner jest w związku z futbolistą amerykańskim Eddiem Alvarezem


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#26

Post autor: Kathiea »

No Luis Fenero i Eric Radford są otwarcie parą. Liza Tuktamysheva jest w związku z Andreiem Lazukinem (czwarty na Mistrzostwach Rosji). Z łyżwiarskich związków to wiem jeszcze, że Mariah Bell jest w związku z Romanem Ponsartem, Scimeca & Knierim też wzięli ślub latem, Nathan Chen chodzi z Amber Glenn. A! No i oczywiście Tarasova & Morozov są parą. A Gabi Papadakis jest w związku ze Stefano Caruso, który kiedyś startował w parach tanecznych :) A, i duńska para taneczna, Laurence Fournier-Beaudry i Nikolaj Sorensen też są parą, nie kryją się z tym kompletnie na instagramie :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

No właśnie, a co z Guliamem. Co prawda to nie mój typ urody, ale jest tak słodki, że aż się wierzyć nie chce, że go jakaś nie schrupała :mrgreen:

O dzieciach Tessy i Scotta nie powiem nic ;)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#28

Post autor: Kathiea »

O Guillame to nie wiadomo nawet jakiej on orientacji jest :P

Zapomniałam wspomnieć, że Kirsten Moore-Towers jest w związku z Liamem Firusem. A Zach Donohue i Olivia Smart kontynuują obnoszenie się na instagramie: ;)


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: Rob »

Paul Poirier na bank jest gejem


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: justyna »

Zach trochę wygląda jakby na siłę próbował to wszystko wcisnąć w oczy Maddie xD Max Aaron też mi się wydaje grać do różowej bramki


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”