Yuzuru Hanyu

Miejsce, w którym możesz dać upust swojego uwielbienia dla danego łyżwiarza/łyżwiarki/pary!

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#241

Post autor: Tinalka »

A tu masz rację. :-)


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#242

Post autor: handomi »



Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#243

Post autor: Tinalka »

Ach, ach! :s: :s: :25:

Żeby tak za każdym razem.... ok2


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#244

Post autor: Poice »

Mam nadzieję, że Yuzuru na dniach wróci do Kanady i wznowi treningi z trenerem oraz choreografem u boku....


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#245

Post autor: Poice »

Przez dobre dwa miesiące cisza na temat Yuzuru! Fani na zagranicznych forach zaczynają panikować i zwiastują odejście Yuzuru od Orsera... Ja mam jedynie nadzieję, że Yuzu trenuje w spokoju (obojętnie gdzie) i przygotowuje szczyt formy na MŚ....


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#246

Post autor: Tinalka »

A czy o innych zawodnikach jest głośno? Czy rzeczywiście są powody do paniki? Poczekajmy jeszcze dwa tygodnie i wszystko się wyjaśni. :-)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#247

Post autor: Poice »

Tinalka pisze:A czy o innych zawodnikach jest głośno? Czy rzeczywiście są powody do paniki? Poczekajmy jeszcze dwa tygodnie i wszystko się wyjaśni. :-)
Ja akurat nie panikuję, choć szczerze to czekam na jakieś wieści odnośnie tego jak wygląda jego stan zdrowia i przygotowania do MŚ :) Mam nadzieję, że po tym sezonie Yuzuru będzie w stanie powiedzieć ,,nie" przynajmniej dla części gal/show.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#248

Post autor: handomi »

Dla mnie cała sytuacja wygląda dziwne. Jakbym miał coś obstawiać to powiedziałbym, że obecna sytuacja u Yuzuru wygląda tak, że nie trenuje on obecnie prawie wcale ze względu na kontuzję i będzie mógł trenować na tydzień przed zawodami dopiero, tak jak było to chyba przed mistrzostwach 2013 gdzie też miał skręconą kostkę.

No, ale zobaczymy już wkrótce..... Na pewno trenowanie w samotności idealną sytuacją nie jest


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#249

Post autor: Poice »

handomi pisze: No, ale zobaczymy już wkrótce..... Na pewno trenowanie w samotności idealną sytuacją nie jest
Myślałam podobnie przed GPF.... :mrgreen:

Liczę na kolejny cud w wykonaniu Yuzuru, choć wiem, że tym razem będzie mu wiele trudniej o wygraną....

Wydaje mi się, że przed MŚ 2013 jego sytuacja była jednak gorsza (moje nerwy nie nadają się na te ciągłe kontuzje i problemy zdrowotne Yuzu.... :x ). Po 4CC 2013 miał grypę i na lód wrócił tuż przed MŚ i wtedy skręcił kostkę....Teraz miał jednak więcej czasu na wyleczenie kontuzji....oby.


Awatar użytkownika
Litka
Posty: 18
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#250

Post autor: Litka »

Co do zabawy w zgadywankę: "co się działo z Yuzuru przez te dwa miesiące", dołączyły się nawet japońskie tabloidy, m.in. 女性自身. Jakiś czas temu "ujawnili" okładkę z Yuzu,
a na nim tytuł, że znają powód jego nieobecności i tutaj było coś co można przetłumaczyć dwuznacznie, jako załamanie mentalne i złamane serce... taaa...
W każdym razie artykuł miał być opublikowany w pełni tuż przed MŚ, lecz w ostateczności zostało to wycofane.
Sensei (mój nauczyciel japońskiego, żeby nie było Japończyk, więc ogarnia temat), stwierdził, że po prostu postraszono ich, przy czym trzeba wiedzieć,
że zazwyczaj cała treść tego rzeczonego magazynu to 3/4 kłamstwa, które dosłownie rujnują życie niektórym japońskim gwiazdeczkom.
Można powiedzieć, że zbiera w jedno miejsce wszystkie legendy miejskie. Niestety niektóre media zaczęły do podłapywać, a co z tego wyniknie nie wie nikt.
Najlepiej byłoby gdyby w końcu opublikowano jakieś oficjalne oświadczenie, bo jak wiadomo, nawet z małej śnieżki lawina może powstać.


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#251

Post autor: Tinalka »

A mnie ciągle i niezmiennie zastanawia w jakim celu przytacza się ploty z tego typu szmatławców. :roll: Na co to komu potrzebne? Czy naprawdę tego typu 'sensacje' coś komuś dają, poza tym że opluwa się jakąś osobę, posądza o rzeczy nie mające żadnego potwierdzenia w faktach? To jest chore i nie powinno mieć miejsca. Jestem mocno zniesmaczona. :shock:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#252

Post autor: Poice »

Tinalka pisze:A mnie ciągle i niezmiennie zastanawia w jakim celu przytacza się ploty z tego typu szmatławców. :roll: Na co to komu potrzebne? Czy naprawdę tego typu 'sensacje' coś komuś dają, poza tym że opluwa się jakąś osobę, posądza o rzeczy nie mające żadnego potwierdzenia w faktach? To jest chore i nie powinno mieć miejsca. Jestem mocno zniesmaczona. :shock:
Kasa, kasa, kasa....Yuzuru jest dość popularny w Japonii, więc takie szmatławce zrobią wszystko, aby zwiększyć sprzedaż :)


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#253

Post autor: Tinalka »

Zgadza się, o tym wiem doskonale. Tylko po co to przytaczać, skoro z góry wiadomo, że to ploty, li i jedynie. :roll:


Awatar użytkownika
Maja
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#254

Post autor: Maja »

O Yuzuru jest głośno, nawet wtedy gdy go nie ma... ^.^` cóż, taka jest najwidoczniej cena bycia na szczycie.
Od czasu do czasu zerkam na różne portale, na których pojawiają się wzmianki na jego temat i muszę powiedzieć, że bardzo irytują mnie niektóre komentarze, w których autorzy uważają, że Hanyu źle postępuje nie trenując teraz w Kanadzie. Sama zdaję sobie sprawę z tego, że obecność trenerów w życiu zawodników jest dość istotnym elementem, ale z drugiej strony myślę, że Yuzu wie co robi. Innymi słowy: trochę zaufania xD
Komentarzy o tym, że planuje odejść od Orsera jest faktycznie od groma. Być może, jeśli sam, bez pomocy trenera, odniesie sukces, to może się to tak zakończy. Nie jest tajemnicą, to, że pobyt w Kanadzie nie jest spełnieniem jego marzeń i może faktycznie tęsknota za domem jest zbyt duża? Z drugiej strony wydaje mi się, że u Briana jest mu dobrze i krzywda mu się nie dzieje. W takie zgadywanki można się bawić bez końca ;)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#255

Post autor: Poice »

Wierzę w racjonalny osąd sytuacji przez Yuzuru...Ufam, że wie on jak wiele oferuje mu otoczenie trenerskie oraz baza treningowa w Kanadzie. To, że jest mu ciężko to wiadomo od dawna - jego angielski nie jest jakiś rewelacyjny, mieszka z mamą w Kanadzie, bo ona gotuje mu japońskie posiłki, ma tam japońskiego masażystę, więc tęsknota za krajem chyba nie jest jakaś ogromna... xD Wątpię by tak ,,przyziemne" sprawy jak tęsknota za Japonią były dla niego ważniejsze od przygotowań do ZIO 2018. Poza tym w Kanadzie ma przynajmniej spokój - może normalnie wyjść na zewnątrz, zrobić zakupy - w Japonii nie mógłby być aż tak anonimowy....

Zmieniając temat - myślałam, że dzisiaj będą jakieś wieści o Yuzuru, bo w końcu mamy 4 rocznicę Tohoku... :(


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strefa Fana”