Pary taneczne - FD

Marzec 23-29, Shanghai, Chiny

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Trochę mi żal w obecnej sytuacji Bobrovej i Soloviova. Jak oni się teraz przy takiej konkurencji i po takiej przerwie odnajdą?
O ile wrócą...W ogóle wiadomo coś o stanie kontuzji Soloviova? Są (a może raczej byli?) jedna z moich ulubionych par. Po tak długiej przerwie mam nadzieję, że zaskoczą czymś oryginalnym, bo widać, że właśnie w tym kierunku zmierzają tańce. Sędziowie szukają i nagradzają powiew świeżości w programach.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: Svietka »

Nikt nie stoi w miejsc, teraz bardzo trudno wrócić po przerwie, nie sądzę, żeby np. Davis/White czy Virtue/Moir się na takie coś zdecydowali choć oficjalnie niby tylo zawiesili występy...


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: Svietka »

Poice - bo jak dobrze pamiętam to nagrywasz zawody prawda? czy masz możliwość, żeby to jakoś udostępnić? bo chyba na eurosporcie powtórki tańców już nie będzie a ja muszę to zobaczyć... tak się zakręciłam w ostatnich dniach i sądziłam, że będzie powtórka dzisiaj po południu a tu kicha :cry: czy gdzieś to mogę w ogóle obejrzeć w całości?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#19

Post autor: kasik8222 »

Ja już się przyzwyczaiłam, że zawodnicy z Ameryki Północnej nigdy "oficjalnie nie kończą kariery". To się po prostu marketingowo nie opłaca, bo fani tych czy tamtych muszą żyć nadzieją i nabijać posty na FSU. Czy Kwan, Lizak albo Cohen zakończyli karierę oficjalnie? Zawsze znajdzie się parę osób święcie przekonanych, że taka Michelle wystąpi na ZIO w Korei, a że ma dziewczyna coś około 33 lat to pikuś. Po tym co zobaczyłam w parach sportowych to zwątpiłam w sens powrotu Tani i Maxa, im samym pewnie też opadły szczęki w przerwie między leżakowaniem pod jedną czy drugą palmą i wrzutami na instagram zdjęć z tych wiekopomnych wydarzeń :P


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#20

Post autor: Poice »

Max komentował dzisiaj SP solistów, więc zapewne wrócili już spod palm :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

Svietka pisze:Poice - bo jak dobrze pamiętam to nagrywasz zawody prawda? czy masz możliwość, żeby to jakoś udostępnić? bo chyba na eurosporcie powtórki tańców już nie będzie a ja muszę to zobaczyć... tak się zakręciłam w ostatnich dniach i sądziłam, że będzie powtórka dzisiaj po południu a tu kicha :cry: czy gdzieś to mogę w ogóle obejrzeć w całości?
Mam nagrane wszystko, ale muszę to obrobić - powycinać zawody, reklamy itp. Mogę to później gdzieś wrzucić i podesłać linka.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: Svietka »

Bardzo proszę i z góry dziękuję ;)
Jak się tyle dzieje w tańcach to ja akurat wtedy nie mogę oglądać, zawsze tak mam... :(


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

O, Poice, byłoby super.
Ja też nic nie widziałam z tańców, jestem zaskoczona jak i Wy. Szok. Mur niemal jak berliński rozbityw drobny mak. Już awans o tyle miejsc Gabrielle i Guliama jest mega niespodzianką.
Ja ich bardzo lubię, stylem przypominają mi Tessę i Scotta. Np. Parasolki, albo Machlera2. NA pewno są świetni i sam program zachwyca, ale daleko im jeszcze do doskonałości Virtue/Moir czy Davis/Whitea.
Nie są tak zgrani i synchroniczni. Ale co by nie mówić, jest super.
ok2
Też marzyło mi się złoto dla Kanadyczyków, ale cóż, nie udało się. Może za rok?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#24

Post autor: Poice »

Wrzucam właśnie SD na mojego chomika (LINK). Znacie może jakąś dobrą stronę, na którą można wrzucić bez limitu przesyłu danych duże pliki video? Bo wolałabym wrzucić i udostępnić linki do darmowego ściągania....


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#25

Post autor: Hortensja »

Jesli tylko do sciagania, to mozna np przez wetransfer- do 2 giga.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: Maja »

Poice, ja korzystam z mediafire, szybko się wrzuca i bezproblemowo pobiera :)
https://www.mediafire.com/upgrade/


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#27

Post autor: Poice »

Maja pisze:Poice, ja korzystam z mediafire, szybko się wrzuca i bezproblemowo pobiera :)
https://www.mediafire.com/upgrade/
Zupełnie zapomniałam o tej stronie :D Dzięki za przypomnienie :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#28

Post autor: Poice »

Na Eurosporcie powtarzają właśnie FD :)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: Svietka »

Dzięki Poice, jak tylko przeczytałam Twojego posta pobiegłam włączyć TV i choć trochę tych tańców obejrzałam :)
I tak:
Naprawdę szkoda mi W/P. Mają ten FD taki dobry, tak dobrze im szło w sezonie, że naprawdę sądziłam, że wywalczą złoto. Pięknie tu pojechali, na dużym tempie. Wiedziałam, że z Francuzami nie będzie łatwo, ale obstawiałam ich max. na 2 miejscu. W/P mogą być rozżaleni, bo zanotowali spadek w porównaniu z poprzednim rokiem, gdzie mieli srebro. Nie wiem, czy będą jeszcze kiedykolwiek mieć taką szansę.

C/B - tak jak zawsze, czyli pojechali a ja nie będę do tego wracać. Nie wzbudzają we mnie żadnych emocji. Fakt, podnoszenia mają świetne i trudne, to doceniam. Ale poza tym jak dla mnie emocjonalna pustka. No może nie do końca bo odczuwam jednak irytację na widok Evana, jak sobie pomyślę co czuje teraz Emily. Czyli jakieś emocje jednak są.

P/C - ten program to perełka, prześliczny jest. Zauroczył mnie podczas ME i wiele razy go wałkowałam. Tu pojechali chyba jeszcze lżej i płynniej, jedyna rysa to ten pierwszy twizzel i brak w nim pełnej synchronizacji. Ale prawdą jest, że wytwarzają niesamowitą aurę no i wzbudzają duże emocje. Jasne, że jest jeszcze co udoskonalać ale ciężko od nich oderwać oczy jak jadą, mogę powiedzieć, że mnie hipnotyzują. Nigdy nie widziałam takiego awansu w ciągu roku, z 13 na 1 miejsce MŚ. To nawet D/W i V/M aż tak nie przeskoczyli. Pamiętam, że pierwszy sezon w seniorach zakończyli na 7/6 miejscu, rok później było już srebro dla V/M ale na złoto przyszło im poczekać do 2010. Nie wiem co Gabriella i Guiliame przygotuję za rok, mam nadzieję, że coś całkiem innego, ale do tego tańca na pewno będę wracać i spokojnie mogę dodać do listy moich najczęściej oglądanych. Cieszę się, że tak namieszali w tym sezonie, bo bałam się, że tańce po odejściu D/W przestaną mieć dla mnie znaczenie a tu taka niespodzianka ;)
A Gabriela wyglądała dzisiaj jak grecka bogini.

I/Z - dzisiaj ta drama jednak mnie denerwowała w porównaniu do spokoju Francuzów, no i ten poważny błąd Eleny. Życzę im jak najlepiej ale może w nieco innym stylu powinni spróbować za rok, zalecam zdecydowanie mniej dramy, wymachiwania kończynami i miotania się po lodzie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30

Post autor: yenny »

Też nie sądziłam, że awans będzie aż taki, tym bardziej, że Francuzi idealni nie byli. A oceny na poziomie najlepszych programów Tessy i Scotta i Meryl i Charliego. Ja tego nie kupuję tak do końca. Program na pewno piękny, od początku mi się podobał, ale bez przesady. Gabriela od zeszłego sezonu bardzo się poprawiła, postęp, no ale znów jest to ale. Może źle odczytałam protokoły, ale te twizzle z poważnym błędem zaliczono im na poziom 4, dostali też do tego dodatnie GOE a i bazowa punktacja wysoka, więc coś tu jest dla mnie nie halo. Tylko o ułamki punktu gorzej ocenione niż twizzle Kanadyjczyków, które były faktycznie bez zarzutu.
Zaznaczam, że nie mam problemów z ich złotem, bo całokształt ok, ale ja to tak widzę, że pcha się ich do przodu.
Bardzo szkoda mi Kaitlin i Andrew, bo w zeszłym roku zabrakło do złota minimalnie, w tym znów przegrali, a fd z czołowej trójki mieli chyba najlepszy - przynajmniej mnie się najbardziej podobał.
Z programu Shock/Bates to ja tylko podnoszenie pamiętam, a reszta mi się zlewa.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2015”