Solistki - SP

Marzec 23-29, Shanghai, Chiny

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2404
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Kasia, nie chodzi o to by być fanem lat 90tych, chodzi o to czy program zasługuje na takie komponenty.
Bo można pojechać mega nowocześnie i nie zasłużyć na wysokie oceny, a można pojechać w innym, starszym stylu i dostać wysokie oceny.
I powiem szczerze, że ja nie widzę w Lizie wzorowania się na lata 90 te, ja to np. w Gold widzę. Dla mnie ona jest Kwan-bis, ma podobny, dostojny styl jazdy. Albo jak inne, wcześniejsze gwiazdy amerykańskiego łyżwiarstwa - Hamill, Zayk, Sumners.
A jeżeli chodzi o Kostner, to dla mnie ona właśnie przypominała inną gwiazdę lat 90 tych - Kerrigen :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: Rob »

Na necie czytałem parę opinii,ze 3 axel elizy nie ma pełnej rotacji, niektórzy twierdzą,ze brakowało jej trochę do 3 i pół obrotu


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#18

Post autor: olcia »

Ci ludzie chyba do okulisty powinni się udać, axel był czyściutki jak łza. Z drugiej strony to trochę przykre, że ktoś kto chce pokazać coś więcej niż inni jest tak łatwo opluwany i atakowany, ale może zakończę bo nie chcę wdawać się w dalsze bezsensowne dyskusje...
Yenny zgadzam się w stu procentach, mi również Gold przypomina Kwan, między innymi dlatego tak ją lubię. Nigdy nie myślałam o Kostner jako drugiej Kerrigan, ale teraz jak wspomniałaś to pomyślałam, że coś w tym jest.
Last edited by olcia 9 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Rob »

Dlaczego od razu atakowany i opluwany? Nikt szkody jej tym nie robi,ja uwazam ,ze byl czysty. Niektórzy twierdza,że brakuje jej 1/4 do pełnej rotacji


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2404
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20

Post autor: yenny »

Tak, widzowie "widzą" lepiej niż sędziowie. A jeżeli "niektórzy" piszą, że był niedorotowany to dla mnie jest to forma ataku i próba umniejszania jej wyczynu. Piszesz, że szkody jej to nie robi? A może zrobi, a może zrobi jej tylko i aż przykrość?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#21

Post autor: kasik8222 »

Gdyby Liza się przejmowała co niektórzy o niej piszą to zakończyłaby karierę po poprzednim katastrofalnym sezonie. I nie rozkręcajcie dyskusji o głupotkach, ja was proszę ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2404
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22

Post autor: yenny »

Kasiu, a dopiero co sama byłaś za tym by wszystko pisać, bo to i tak jest w "granicach smaku".
:P

A poza tym ja nie piszę, że ona się tym przejmie i karierę zakończy. Ale nie wierzę, że jest az tak twarda by nie poczuć przykrosci. W końcu jest dopiero 4tą kobietą skaczącą w zawodach 3aksla. I to pięknie skaczącą.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2015”