Pary sportowe - LP

Marzec 23-29, Shanghai, Chiny

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: Svietka »

Co by nie mówić, w parach, zarówno jednych jak i drugich jest ciekawiej niż się tego można było spodziewać. Młodzi Chińczycy są imponujący, para z przyszłością, twist super i skoki wyrzucane też. Bardzo lubię ich energiczny short, naprawdę chińskie pary mogą zacząć się podobać. Megan dopięła w końcu swego i cieszę się, że oni się cieszą.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#17

Post autor: olcia »

Oj, nie porównywałabym C/L z V/T. Włosi to jednak tacy trochę mistrzowie z przypadku, o V/T raczej tego się powiedzieć nie da, w końcu to mistrzowie olimpijscy, a wiadomo, że tacy są traktowani trochę ulgowo (choćby przykład Yuzuru z pierwszych zawodów GP). Jak będzie to zobaczymy. W każdym razie ja D/R nie kupuję niestety, głównie Meagan, bo Eric jeszcze ok, co mi po tych lutzach jak widzę cały czas morderczy wzrok Meagan.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#18

Post autor: Poice »

Ja absolutnie fanką Kanadyjczyków też nie jestem, ale doceniam, że pchają ten sport do przodu. W każdej dyscyplinie ogromnie szanuję tych, którzy podejmują ryzyko i starają się podnosić sobie coraz wyżej poprzeczkę. Co do V/T - czekam na ich powrót :) I oby w przyszłym sezonie pokazali się już w GPS!


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Svietka »

Aniu, miałam to samo spostrzeżenie co Ty odnośnie Morozova. Wygląda jakoś tak inaczej, nawet się przez chwilkę zastanawiałam, czy to on. Zeszczuplał, wyprzystojniał, odmłodniał. Ciekawe co jest grane ;)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#20

Post autor: Poice »

Svietka pisze:Aniu, miałam to samo spostrzeżenie co Ty odnośnie Morozova. Wygląda jakoś tak inaczej, nawet się przez chwilkę zastanawiałam, czy to on. Zeszczuplał, wyprzystojniał, odmłodniał. Ciekawe co jest grane ;)
Nowa miłość? Ciekawe czy pełnoletnia ;P (żarcik).


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#21

Post autor: olcia »

A jeszcze taka refleksja mnie naszła co do punktacji, Pangtongi punktów od D/R niewiele mniej dostali, a elementy techniczne mają dużo słabsze od V/T, za to w PCS sędziowie im sypnęli jednak więcej niż Kanadyjczykom.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post autor: kasik8222 »

olcia, przecież jesteśmy w Chinach ;)


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#23

Post autor: olcia »

Co do Morozova to wydaje mi się, że przestał używać żelu do włosów i te na tym bardzo skorzystały. Że tak powiem znając Morozova i wiedząc, że z Eleną nie jest już od jakiegoś roku, w ciemno można zakładać jakąś nowa miłość (także mam nadzieję, że owa nieszczęsna jest pełnoletnia). W ogóle to mam takie wrażenie czy wszyscy zawodnicy go olali i pouciekali od niego, dawno się z nikim nie pokazywał.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#24

Post autor: olcia »

niby racja kasik. Pangtongi w sumie zawsze się jednak na jakiś medal załapią mimo wiecznych problemów, najczęściej z solowymi skokami.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: Svietka »

Dożyłam czasów, że chińska para wygrywa w ocenie PCS ;)


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#26

Post autor: olcia »

To jeszcze nic Svietka dożyliśmy czasów, kiedy Rosjanie w konkurencjach parowych nawet jednego medalu nie zdołali wyszarpać.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2404
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

Nie chciałabym by ktoś to odczytał jako złośliwość, bo nie jest to moim zamiarem. Ale loczki i fale Megan tak do niej pasują jak ... ;) Jeżeli chciała się "ulirycznić" to sięgnęła po zły środek.
O ile w programach dynamicznych i czysto sportowych nie razi aż tak bardzo ich kanciastość, to niestety w tym repertuarze jaki pokazywali w tym sezonie wyje to i to bardzo. Zwłaszcza u Megan, bo Erik jest bardziej plastyczny. Z Tatianą czy Alioną mógłby stworzyć parę kompletną :)
Na pewno jak już pisałam legendą zostaną, nie ma mowy by świat łyżwiarski o nich zapomniał. Ich elementy to kamień milowy w parach.
No i faktycznie jest dziwne, że w konkurencjach parowych nie ma Rosjan na podium, nie będzie ich też być może w solistach. Ostatnią nadzieją jest Voronow, który to nie jest jakiś mega stabilny.
Tylko panie im zostały :shock:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2015”