Gala

Marzec 23-29, Shanghai, Chiny

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Gala

#1

Post autor: Poice »

Widziałam jedynie wybrane programy, resztę muszę jeszcze nadrobić :)

Miałam łzy w oczach, gdy jechali Pang/Tong...Tak piękne zakończenie kariery...To koniec pewnej ery :( Na całe szczęście mają godnych następców. Uwielbiam program na galę Sui/Han :D Zawsze dobrze się przy nim bawię. Przy całym moim uwielbieniu dla Yuzu to mam nadzieję, że więcej i tego stroju i programu do The Time Traveler nie zobaczę...Yuzuru jest zbyt delikatny i piękny (lol jak to brzmi) w tym programie jak na mój gust...No i skoki dzisiaj mu nie leżały. Widać, że faktycznie ma problemy z czuciem swojego ciała - wspominał o tym w wywiadach, no i pewnie ma na to też wpływ kilka kilogramów więcej :) Nie łapię koncepcji nowego programu Javiera...czułam się jakbym widziała Browninga :( Miyahara była rewelacyjna! W końcu miała strój, który nie robił z niej 12-latki! No brawo! Świetny program. I jeszcze przypominały mi się wpadki pana Szewczyka przy programie Boyanga....;/ Panie Szewczyk, jeżeli Pan to czyta to uświadamiam, że Boyang porwał się na 4Lz, 3A i 4T...nie upadł przy potrójnych skokach i podwójnym Axlu jak pan to stwierdził na antenie :)
Last edited by Poice 9 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#2

Post autor: Poice »

OMG Quad battle w wykonaniu Cricket Brothers :D

[Yuzu trzeba było skoczyć tak 4T choć raz w trakcie zawodów ;) Nama wyciągnęli na siłę - uśmiałam się :D A dla fanów Yuzu polecam obejrzeć do końca - Japończycy są świetni w montażu takich video :) ]


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2015”