Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Ficelle
Posty: 3
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#61

Post autor: Ficelle »

Gracie Gold pracuje nad 3A, nie wróżę jej dużego sukcesu podczas zawodów, ale będę trzymać kciuki ;)
http://olympictalk.nbcsports.com/2015/0 ... -olympics/


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#62

Post autor: handomi »

Fernandez
SP - Malaguena (Paco de Lucia)
FS - Guys & Dolls



Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda :tired:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#63

Post autor: kasik8222 »

Od dwóch sezonów czekam aż Javier poeksperymentuje z doborem repertuaru, stylem i wygląda na to, że jeszcze sobie poczekam ;) . A swoją drogą V/T mogliby się nade mną zlitować i zrobić jakąś "wrzutkę" z fragmentami programu. Czekam na nie ponad rok ;).


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#64

Post autor: handomi »

No niestety

Hanyu ma mieć SP w "rytmicznym" stylu, więc możliwe że jakieś tango lub coś w ten deseń :P


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#65

Post autor: Poice »

handomi pisze:No niestety

Hanyu ma mieć SP w "rytmicznym" stylu, więc możliwe że jakieś tango lub coś w ten deseń :P
Tylko nie tango....nie widzę go w rytmach latino. Ja liczę na program podobny do PW - tak aby mógł pokazać coś zupełnie innego niż w LP.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#66

Post autor: LittleLotte »

Czemu nie tango? Dobrze dobrane tango mogłoby być rewelacyjne.

A co do Fernandeza - czy on się boi, że jeśli wyjdzie poza sprawdzony i dziesiątki razy objechany repertuar, to sędziowie dostrzegą jego niedostatki? Żaden showman nie gra w kółko tego samego.

Ja też czekam na jakiś fragment programów Tani i Maxa, zlitujcie się!


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#67

Post autor: LittleLotte »

Kirsten Moore-Towers i Michael Marinaro

SP - If I can't have you Etty James
FS - Romeo i Julia :roll:
Choreografia obu programów: Julie Marcotte

Viktoria Sinitsina i Nikita Katsalapov


SD - Jezioro Łabędzie
FD - Io Ci Saro Andrei Bocellego


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#68

Post autor: yenny »

Ja też nie widzę Yuzuru w tangu. Jakoś nie pasuje mi do takiego repertuaru. Tango jest ogniste, a on choć świetny w tym co robi na pewno nie jest ognisty do tanga ;) Chyba rozumiecie o co mi chodzi. Choć z drugiej strony zawsze może zaskoczyć.

Victoria i Nikita idą w Jezioro... odważne, nie boją się porownań do Jeziora Eleny i Nikity... A te na pewno będą. Ciekawe jak idzie Victorii szlifowanie jazdy. Jeżeli nadal tak będzie odstawać od Nikity jak w zeszłym sezonie to nie wróżę skucesu.

Javier ... :tired: się zapowiada. Oby też zaskoczył.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#69

Post autor: kasik8222 »

Wrzucam to, ale to tylko jakieś sekundówki programu V/T


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#70

Post autor: LittleLotte »

Dzięki i za to, kochana jesteś. Cóż, z podnoszeniami problemu nie widać, to kontuzja chyba już zażegnana. A ja się cały czas zastanawiam, czy to będzie Kilar :12:

Oj, jakby jedno tango na świecie istniało. Znaczy na tym łyżwiarskim czasem istnieje (głównie Adios Nonino), ale tak ogólnie to bardzo różnorodna, ciekawa muzyka, która bynajmniej nie jest jednorodna. Raczej wręcz przeciwnie. Ja w czymś mniej uwodzicielskim, a bardziej nostalgicznym widzę go jak najbardziej. Gdyby to była samba, rumba albo coś w tym stylu, to faktycznie nie, ale dobre tango nie mogłoby być złe. Notabene, tango to nie jest taniec latino.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#71

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze: Oj, jakby jedno tango na świecie istniało. Znaczy na tym łyżwiarskim czasem istnieje (głównie Adios Nonino), ale tak ogólnie to bardzo różnorodna, ciekawa muzyka, która bynajmniej nie jest jednorodna. Raczej wręcz przeciwnie. Ja w czymś mniej uwodzicielskim, a bardziej nostalgicznym widzę go jak najbardziej. Gdyby to była samba, rumba albo coś w tym stylu, to faktycznie nie, ale dobre tango nie mogłoby być złe. Notabene, tango to nie jest taniec latino.

Dzięki za informację, choć dla mnie latino to wszystkie tańce z korzeniami hiszpańskimi/brazylijskimi itp. :) A na tango nie patrzę przychylnym okiem z dwóch powodów - w przyszłym sezonie będziemy mieć wysyp takich programów, po drugie - już jego dowolny jest odrobinę nostalgiczny, więc wolałabym go zobaczyć w bardziej żywiołowym programie krótkim. Poza tym nie ukrywam, że nie przepadam za programami z elementami tanga i tańców latino. Te pierwsze wydają mi się powtarzalne, te drugie zawsze pachną mi juniorszczyzną.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#72

Post autor: yenny »

Poice, mam to samo ;)
Często mam takie wrażenie, że zawodnicy/para jak nie mają pomysłu na sezon to wybierają latino/Carmen/Upiora czy coś równie powtarzalnego i już tak pospolitego w łf, że się oglądać nie da. Wybitnych czy oryginalnych interpretacji takich jak Carmen Tessy i Scotta jest jak na lekarstwo, a poza tym chyba tylko najlepsi z najlepszych mogą pozwolić sobie na oklepańce by coś fajnego pokazać. No i dlatego uważam, że Yuzuru może zaskoczyć, bo jest geniuszem łyżew. Ale dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę, bo on mi do tego repertuaru nie pasi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#73

Post autor: LittleLotte »

A "Maria de Buenos Aires" Kaitlyn i Andrew to zły program był? A "Red Tango" Eleny i Nikity? Tango to taka ciekawa muzyka, mnie bardziej niż jej nadużywanie denerwuje ustawiczne niewykorzystanie jej potencjału. Tango to walka między kobietą a mężczyzną, uwodzenie i próba sił, a jednocześnie powstało w Argentynie w chwili na moment przed wybuchem bomby. Taniec tak powiązany z sytuacją polityczną kraju, w którym się narodził, jak żaden inny. Rozwijany w domach publicznych, później w wodewilach. Przyczynił się do wyzwolenia kobiet. Jeden ogarnięty choreograf i byłaby perełka.
A co do klasyfikacji, tańce latino to samba, cza-cza, pasodoble, rumba i jive, tango to standard.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#74

Post autor: handomi »

Co do Hanyu to wiadomo, że za choreografię odpowiada ponownie Buttle, więc myślę ze bez znaczenia jaki będzie to program choreografia ponownie będzie świetna

Nie rozumiem dlaczego nie wezmą go także do choreografii LP. Jego koncepcje idealnie pasują do Hanyu


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#75

Post autor: yenny »

LittleLotte pisze:A "Maria de Buenos Aires" Kaitlyn i Andrew to zły program był? A "Red Tango" Eleny i Nikity? Tango to taka ciekawa muzyka, mnie bardziej niż jej nadużywanie denerwuje ustawiczne niewykorzystanie jej potencjału. Tango to walka między kobietą a mężczyzną, uwodzenie i próba sił, a jednocześnie powstało w Argentynie w chwili na moment przed wybuchem bomby. Taniec tak powiązany z sytuacją polityczną kraju, w którym się narodził, jak żaden inny. Rozwijany w domach publicznych, później w wodewilach. Przyczynił się do wyzwolenia kobiet. Jeden ogarnięty choreograf i byłaby perełka.
A co do klasyfikacji, tańce latino to samba, cza-cza, pasodoble, rumba i jive, tango to standard.
Stronę wcześniej pisałam, że nie lubię tanga u solistów/solistek i w parach sportowych, bo już tance to zupełnie inna para kaloszy i tanga są tam jak najbardziej wskazane. Lubię taniec w tańcach :-) Wolę to od przedstawień na lodzie.
I napisałam też że tylko ci naprawdę z górnej półki mogą się porwać na coś takiego i stworzyć perełkę. Bo do nich najczęściej nic nie mam, nawet wyeksploatowane Szecherezada czy Dzwonnik w wykonaniu Meryl i Charliego były przecież świetnie pojechane.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”