Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#91

Post autor: LittleLotte »

Gracie Gold

SP - El Choclo
FS - Ognisty Ptak

W sumie jestem bardzo ciekawa, co z tego wyniknie :)

Takahito Mura

FS - O (Cirque du Soleil) - choreografia: Jeffrey Buttle
Akiko do tego jeździła, jeden z jej najlepszych programów.

Lorraine McNamara i Quinn Carpenter

FD - Carmen :|

Isabella Tobias i Ilia Tkachenko:

FD: Tańce połowieckie Aleksandra Borodina

Program krótki Poliny Edmunds
Fragment programu dowolnego Poliny
Program krótki Gracie Gold
Program dowolny Gracie
Program dowolny Jasona Browna
Program dowolny Mariah Bell
Program dowolny Courtney Hicks
Program krótki Mariah Bell
Program krótki Karen Chen
Program dowolny Carly Gold, siostry Gracie


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#92

Post autor: yenny »

Lotka jesteś niesamowita, dziś mam po południu wizytację rodzinki męża, ale jutro pooglądam z przyjemnością. Mam już ten głód lodu, zawodów, rywalizacji...

A łyżwiarze się nie popisują, niestety z wyborem muzyki. Carmenizują się i upioryzują, do tego te ogniste ptaki i rosyjski folklor, jeżżżżżżżżżżżżżżżu, czy na świecie nie ma innej muzyki???


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#93

Post autor: Kathiea »

yenny pisze:A łyżwiarze się nie popisują, niestety z wyborem muzyki. Carmenizują się i upioryzują, do tego te ogniste ptaki i rosyjski folklor, jeżżżżżżżżżżżżżżżu, czy na świecie nie ma innej muzyki???
Chyba nie aż takiej tragedii w tym roku, choć dziwi mnie tylko, że programy idą falami. W tym roku coś dużo Queen jest.
Podobają mi się oba programy Mariah Bell, mimo oczywistych błędów.. Mam nadzieję, że w Skate America uda jej się zaprezentować dwa czyste przejazdy.

A z programów z Glacier Falls ja bym jeszcze dorzuciła:

Brendan Kerry AUS (startuje w tym sezonie w Skate America)
LP Secrets OneRepublic https://www.youtube.com/watch?v=1Wc2K7xNNng

Nathan Chen USA (wygrał w Glacier Falls z wynikiem: 253.71)
SP Smile, Smooth Criminal by Michael Jackson https://www.youtube.com/watch?v=SE86bcvegAA
LP Symphonie No. 3 “avec orgue" Saint-Saëns’

Na GSie krążą informacje, że w ciągu tygodnia na IceNetwork powinny być dostępne wszystkie programy seniorskie i chyba juniorskie (nie pamiętam dokładnie). Będzie można ogladnąć brakujące programy, w tym Poliny, bo TSL wrzucił tylko część jej PzW.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#94

Post autor: yenny »

Kathiea pisze:
yenny pisze:A łyżwiarze się nie popisują, niestety z wyborem muzyki. Carmenizują się i upioryzują, do tego te ogniste ptaki i rosyjski folklor, jeżżżżżżżżżżżżżżżu, czy na świecie nie ma innej muzyki???
Chyba nie aż takiej tragedii w tym roku, choć dziwi mnie tylko, że programy idą falami. W tym roku coś dużo Queen jest.
No tragedii nie ma, ale niemal w każdej "porcji" wrzucanych programów jest carmen/upiór/szecherezada itp.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#95

Post autor: LittleLotte »

Program krótki Jasona Browna
Program krótki Courtney Hicks
Program krótki Richarda Dornbusha
Program krótki Kaetlyn Osmond (wiadomość z 2. sierpnia)

Takahiko Kozuka
SP - Respeto y orgullo (Farruca), choreografia - Kenji Miyamoto
FS - Io Ci Saro (z zeszłego sezonu), choreografia - Lori Nichol


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#96

Post autor: yenny »

Pooglądałam trochę programów i jestem pozytywnie zaskoczona Poliną. SP ma śliczny i pięknie się w nim odnajduje. FP jest tylko fragment, więc nie oceniam jeszcze, ale nie jest źle. Dojrzewa dziewczyna i oby tak dalej.

Gracie, cóż, niczym nie zaskakuje. Jej "ptaka" niemal nic nie odróżnia od tego co pokazywała do tej pory. Sp nieco lepszy moim zdaniem. Tylko dlaczego ona skacze tak blisko bandy, ciągle na nią wpada...

Fajnie obejrzeć jej siostrę, ale widać rożnicę.

Rozczarował sp Jasona, nic ciekawego i do tego fatalne skoki. Mam nadzieję, ze potem będzie lepiej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#97

Post autor: handomi »

yenny pisze:
Rozczarował sp Jasona, nic ciekawego i do tego fatalne skoki. Mam nadzieję, ze potem będzie lepiej.

Zgadzam się. FP Browna ma bardzo dobrą choreografię, ale muzyka jest monotonna, nie ma żadnych urozmaiceń które utrzymywałyby ciekawość. Od startu do finiszu jedno i to samo

No i prędkość musi podnieść bo w porównaniu do Hanyu i Chana wygląda dość wolno


Ten quad u niego wygląda średnio optymistycznie , ale zobaczymy za kilka miesięcy. Jeśli nie chce zostać w tyle oraz spaść za innych łyżwiarzy to musi naciskać mocno na quady, bo będzie kilku zawodników w nadchodzącym sezonie, którzy będą wykonywali już 3 quady w FP



Edit:

Yuzuru Hanyu wykorzysta SP do Chopina z poprzedniego sezonu, ale powróci do zaplanowanego układu z quadem w drugiej połowie programu


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#98

Post autor: handomi »

Jeszcze trochę ujęć z treningu Hanyu z wczoraj



Jego program dowolny wygląda na niezwykle trudny, sporo ciekawych wejść do skoków, 3 quady , 2x kombiacje 3A-3
Jak pojedzie to czysto chociaż raz w tym sezonie to wynik będzie niesamowity


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#99

Post autor: LittleLotte »

Alaine Chartrand:

SP - Pina (Shae-Lynn Bourne)
FS - Przeminęło z wiatrem :shock: (David Wilson)

Madeline Edwards i Zhao Kai Pang

FD - Misa Tango Luisa Bacalova (Mark Pillay)

Li Zijun

SP - Clair de Lune
FS - Artysta

Kana Muramoto i Chris Reed

SD - walc wiedeński
FD - wiązanka z niemych filmów - to znaczy napisali Silent Film Medley i nie wiem, czy mają na myśli muzykę z filmu Nieme kino Mela Brooksa - ale ten film nazywa się w oryginale Silent Movie - czy po prostu randomową muzykę, później dopasowaną do różnych niemych filmów.
Choreografia: Marina Zueva i Massimo Scali

Liza Tuktamysheva ma zamiar położyć nacisk w swoim FS na Pieśń Solwejgi, w wykonaniu Anny Netrebko - Lambiel twierdzi, że będzie to bardzo romantyczny. SP to ma być blues.

Serafima Sakhanovich:

SP - Siódma symfonia Szostakowicza oraz Requiem Mozarta
FS - 16 Tons i Can't Touch It Ricki Lee


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#100

Post autor: LittleLotte »

Sezon walca czas zacząć!
Isabella Tobias i Ilya Tkachenko - taniec krótki i taniec dowolny
Lorraine McNamara i Quinn Carpenter - taniec krótki i taniec dowolny
Rodzeństwo Parsons - taniec krótki


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#101

Post autor: LittleLotte »

Julianne Séguin i Charlie Bilodeau

SP - Monde Inverse Cirque du Soleil (Shae-Lynn Bourne i Shae Zukiwsky)
FS - A Whiter Shade of Pale Procol Harum

Ivan Righini

SP - Nessun Dorma - eee... rili?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#102

Post autor: Poice »

W końcu mam chwilę czasu, aby napisać swoje wrażenia z przynajmniej części dotychczas ujawnionych programów :) Zacznę od solistów:
- Jason Brown - oba programy wydają się być powielaniem tego co dotychczas pokazywał - zwłaszcza SP. Sporo ładnych TR, ale programy jako całość dla mnie są nudne. Podobnie jak handomi jakoś nie widzę jego 4T. Te które do tej pory zaprezentował nie różnią się od jego próby w SP na ostatnich 4CC. Wciąż jego najazd jest za wolny. Może powinien spróbować 4S?
- Han Yan - LP do muzyki, która dla mnie kojarzy się tylko z jednym programem....Mimo to program jest ładny, widać że starają się podkreślić dobre SS Yan'a. Szkoda tylko, że muzyka jest monotonna na przestrzeni całego programu.
- Yuzuru Hanyu - cieszę się, że zostawił SP z zeszłego sezonu. Program jest piękny i zasługuje na to, by pojechać go czysto. Mam tylko nadzieję, że zmienią najazd do kombinacji, gdyż wciąż nie wygląda ona najlepiej.
Solistki:
- Gracie Gold -wyczekiwałam jej programów, gdy tylko dowiedziałam się o wyborze muzyki. Jednak jestem rozczarowana. W SP mało tanga w tangu. Program wymaga jeszcze solidnej dawki pracy nad nim. Natomiast LP - wg mnie to żadna wielka zmiana dla Gracie. Ja dalej widzę "ice princess". Mimo to będę czekać na końcowy rezultat obu programów.
- Polina Edmunds - do tej pory nie darzyłam ją specjalną sympatią, ale zaczynam się do niej przekonywać. Nabrała odrobinę ciała (w dobrym tego słowa znaczeniu :)) oraz zyskała większą kontrolę nad liniami ciała. Obiecujące programy.

Nie wiem czy ktoś już wspominał o chińskiej parze tanecznej Shiyue Wang/Xinyu Liu - program dowolny mają do muzyki z filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok. Ładne stroje (choć osobiście wolałabym bardziej żywe kolory), muzyka i kompozycja programu. Nie jestem specjalistką od strony technicznej, ale nawet ja widzę, że w tym aspekcie mają spore braki, jednakże na tym etapie program bardzo mi się podoba.
Last edited by Poice 55 lat temu, edited 2 times in total.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#103

Post autor: ivi »

Ja coś czuję, że w tym sezonie będę kibicowała między innymi parze Hubbell/Donohue. Oto ich SD oraz FD


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#104

Post autor: LittleLotte »

- czyli kilka tańców krótkich

00:23:11 - Elisabeth Paradis i François-Xavier Ouellette
01:07:24 - Celia Robledo i Luis Fenero
01:14:00 - Alexandra Pauli i Mitchell Islam

- FD

00:06:30 - Celia Robledo i Luis Fenero
00:23:10 - Elisabeth Paradis i François-Xavier Ouellette
00:53:07 - Laurence Fournier Beaudry i Nikolaj Sorensen

- FS par sportowych

00:00:01 - Natasha Purich i Drew Wolfe
00:08:00 - Julianne Seguin i Charlie Bilodeau
00:16:00 - Vanessa Grenier i Maxime Deschamps


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#105

Post autor: Svietka »

Podoba mi się para duńska.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”