V/T

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#391

Post autor: kasik8222 »

W klimatach bollywoodzkich trudno być oryginalnym i nie popaść w schematy. Natychmiast mam przed oczami Tuktamishevą i jej program i nie jest to komplement. Myślę, że Drakula da im większe pole manewru niż SP. Max będzie mógł dać upust swoim zdolnościom aktorskim, które niewątpliwie posiada. W "Masqerade Waltz" to on skradł całe show. W "Drakuli" może być podobnie.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#392

Post autor: LittleLotte »

Nom, zwłaszcza że w Draculi siłą rzeczy to on jest stroną dominującą :) W sumie jeszcze zależy, którą muzykę sobie dobiorą (w mojej ulubionej wersji Lucy-Mina jest bardzo aktywna, ale to wersja tak stosunkowo mało znana, że wątpię), ale w, powiedzmy, wersji najpopularniejszej to zdecydowanie on przejmuje kontrolę.
A ja nie odbierałam tak Walca Makskarady, dla mnie to oni się tam idealnie uzupełniali.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#393

Post autor: kasik8222 »

Swego czasu Savchenko-Szolkowy mieli bollywoodzki program i nawet dali radę. Po zdobyciu olimpijskiego złota niektórzy są tak wypompowani, że w następnym sezonie lecą schematem. Tak zrobiła m. in. Sotnikova wybierając program do "Jeziora Łabędziego". Na "całe szczęście" nie dała rady go zaprezentować. Pożyjemy, zobaczymy. Ciekawa jestem ich bollywoodzkich kreacji. Może być ciekawie.
Jeszcze jedno zdjęcie, podobno z LP
ok2


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#394

Post autor: kasik8222 »

Parę foci z wieczoru panieńskiego Tani
http://7days.ru/news/tatyana-volosozhar ... svadby.htm


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#395

Post autor: LittleLotte »

O, jakie to słodkie :) i takie... "spontaniczne" ;) taka część dla prasy. :mrgreen:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#396

Post autor: justyna »

https://pbs.twimg.com/media/CMrjqOQVAAALIwQ.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CMrjqTsVEAA7Oui.jpg

Jakość nie powala, ale wyskoczyły na mnie z twittera zdjęcia z wczoraj ;) Cudowna sukienka


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#397

Post autor: kasik8222 »

Tatiana ma piękną sukienkę, ale Max nie powala. Dzięki za wrzutkę :mrgreen: :mrgreen
:
Ktoś napisał, że góra sukni Tani jest "łyżwiarska" i ja się z tym zgadzam


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#398

Post autor: LittleLotte »

Wrzuciłam do ogólnego wątku, sorry, kopiuję tutaj coby się nie zgubiły:

- to od Lambiela


- druhna i drużba. Stas w ogóle był zaproszony?

- obrączki nie są złote :)

- oooo....



- ktoś nam tu oferował pocztówki, taki sobie zrobimy :P

- oooo po raz kolejny :D



- buty Maxa, ekhem... Bardzo patriotyczne :P

- now you may kiss the bride!



- oooo do potęgi, mam głupawkę xD

- ta suknia jest brzydka?





- naprawdę łyżwiarskie royal wedding

- to zdjęcie jest tak bardzo :00:





- pogoda chyba nie całkiem dopisała

- spójrzcie na "logo" na tej ściance (ściance?)

- ostatnie poprawki zakończone :)





- druhny

- pogoda zdecydowanie spłatała figla

I trochę fan artu:





Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#399

Post autor: kasik8222 »

Z najważniejszym chyba zdążyli zanim się rozpadało ;) Myślę, że Stas był zaproszony, a czy przyszedł to inna sprawa. Miał parę lat na uporanie się z sytuacją. Poza tym słyszałam, że sam ślub miał być kameralny, a na weselu więcej osób. Suknia Tani jest dla mnie ładna, góra nieoklepana, to lubię, ale po Maxie spodziewałam się więcej.Nie podoba mi się kolorystyka jego garnituru, a już buty :shock:. The Royal wedding of figure skating za nami, drodzy Państwo :mrgreen: .


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#400

Post autor: LittleLotte »

Jeszcze coś tutaj:

- btw, nie ma Kseni?







Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#401

Post autor: kasik8222 »

Ciąg dalszy i tak pewnie do wieczora ;)



Ścianka? Litości ;)
Filmik z limuzyny
Last edited by kasik8222 9 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#402

Post autor: Ania »

Kurcze, LittleLotte, relacja, jakby to był ślub Williama i Kate :D
Tatiana bardzo mnie zaskoczyła; obstawiałam, ze podaży w stronę ksiezniczkowego image'u, a tymczasem sukienkę miała prześliczną: oryginalna, trochę ekstrawagancka, taka z przysłowiowym pazurem:D Max rzeczywiście jest przezroczysty przy jej boku, ale w sumie tak ma być - to panna młoda ma być w tym wyjątkowym dla siebie dniu najbardziej zauważalna i zdecydowanie najpiękniejsza ;) Samych szczesliwosci dla nowożeńców, niechaj im się wiedzie ;)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#403

Post autor: kasik8222 »

Mnie akurat ślub Williama i Kate mało obchodził, chyba nawet go nie widziałam, bo akurat miałam zjazd na podyplomówce ;)
I ciągle mam zagwozdkę czy Stas był czy go nie było :P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#404

Post autor: kasik8222 »

Państwo młodzi rzeczywiście poszli z transmisją na całość, ale jakoś mi to nie przeszkadza


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#405

Post autor: Ania »

To uwierz na słowo, ze w Wielkiej Brytanii (i nie tylko, fetowali chyba wszyscy rojaliści z całego świata, a wśród nich ja, na kanapie przed tv z popcornem :P) panowała wtedy wielka, okoloweselna histeria.
Edit po obejrzeniu większej ilości zdjęć: pan młody ma paskudne buty!!!
Powiedzcie mi, oni na serio dodają sami na bieżąco te zdjęcia z własnej uroczystości? Czy ktoś im po prostu prowadzi te relacje live na Instagramie? :D Mam nadzieje, ze opcja nr 2, bo inaczej nie mieliby raczej czasu na bawienie gości na własnym weselu :D Ogólnie jestem w szoku - wiedziałam, ze pod względem medialnym będzie intensywnie, ale "ścianki" i foci w sukni ślubnej z ostatnich przygotowań się nie spodziewałam :D


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”