Łyżwiarskie ciacha i piękności ;)

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#61

Post autor: Haley452 »

Margarita jest szczęściarą, bo Povilas im starszy tym przystojniejszy. Typowe dobre wino ;)

I faktycznie przemiły, ciepły, serdeczny facet. Poza tym zawsze rozbrajała mnie ich historia, bo to Povilas pierwszy zakochał się w Margaricie i ileś tam czasu cierpliwie na nią czekał. Dobrze, że ostatecznie odwzajemniła uczucie ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#62

Post autor: kasik8222 »

To chyba jedno z najtrwalszych łyżwiarskich małżeństw chociaż pamiętam parę lat temu plotki o ich separacji. Albo były one nieprawdziwe albo przezwyciężyli kryzys. Ich nie da się nie lubić. Pomijając wątek samej jazdy, lubię ich dla ich samych. Tak samo było z Petrovą i Tikhonovem. Maria i Alexei strasznie mnie nudzili swoimi programami, ale do dziś mam do nich sentyment, wydają się być przesympatyczni. Pamiętam jak o Dorocie i Mariuszu angielski komentator eurosportu powiedział, że to najbardziej "decent people" jakich zna :) . Te trzy pary jakby miały wspólny "rodowód", nie wiem jak to nazwać inaczej ;)


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#63

Post autor: mavie »

Myślę, że to są trzy piękne historie miłosne i ludzie, których trudno nie lubić. Ale Margarita i Povilas są dla mnie wyjątkowi, uwielbiam ich na lodzie i poza nim.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#64

Post autor: LittleLotte »

Myślałam, że Andrew Poje w tym wątku będzie brylował, a tu nic: :P

Obrazek

"Całościowo" bardzo podoba mi się Eric Radford. Na zdjęciach nie wygląda zbyt atrakcyjnie, ale jego sposób poruszania się, w ogóle całokształt... :00:
Stephane Lambiel to podobny typ, lepiej na filmie niż na zdjęciu, o ile tylko nie ścina włosów na jeża :P i o ile operator nie zakończy zbliżenia "rzutem kamery" na kostium.

Anjeliki Krylovej czas się nie ima, jest zawsze piękna.

Obrazek Obrazek

Ona i Pasquale to taka sympatyczna para:
Obrazek

Z pań podoba mi się jeszcze Vera, szczególnie odkąd zaczęła nieco kontrolować swoją wagę (co ponoć jest zasługą Niny Mozer ;))

Obrazek Obrazek

Z azjatyckich typów, to Yuna i Zijun.
Obrazek

Anna Cappellini też jest piękna, a na dodatek bardzo dynamiczna i charakterna, co dodaje jej wdzięku:

Obrazek

Jeśli chodzi o wdzięk sam w sobie to na głowę bije wszystkich Akiko Suzuki :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#65

Post autor: kasik8222 »

Po latach można bez pudła stwierdzić, że Krylova zdetronizowała Pashę. Ta druga starzeje się gorzej :P. Ostatnio widziałam gdzieś aktualne zdjęcie Antona Sikharulidze i ... no cóż...nie bardzo...


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#66

Post autor: LittleLotte »

Po latach można bez pudła stwierdzić, że Krylova zdetronizowała Pashę. Ta druga starzeje się gorzej :P
Na szczęście nie ma tony botoksu, jak Baiul :P. Ale wiek widać po niej znacznie bardziej, niż po Anjelice. Może uzbeckie korzenie tej ostatniej robią swoje. Ja w ogóle jestem nią i Pasquale zauroczona. Mają dwoje dzieci, Stellę i Anthony'ego:
Obrazek


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#67

Post autor: yenny »

Tak, śliczna ta Andżelika, prawdziwa piękność i jak M. Drobiazko - im starsza tym piekniejsza.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#68

Post autor: justyna »

Aż się zdziwiłam, że nazwisko Hotarek tu jeszcze nie padło ;) Bo moim zdaniem jest na czym zawiesić oko, a ze zboczenia studentki filologii stwierdzam, że może do mnie mówić po angielsku, albo po włosku godzinami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Chociaż Briana Jouberta pod tym względem długo nie pobije nic ;)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#69

Post autor: Hortensja »

Bo Hotarek to taki nieoczywisty wybor- ale fakt, jakos tak na poczatku nie zwracalam na niego uwagi, ale z czasem zaczelam go uwielbiac. On zdecydowanie ma to co mozna nazwac "urokiem osobistym" :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#70

Post autor: justyna »

Szczerze to ja zwróciłam na niego uwagę dopiero jak mi wyjechał na lód razem z Vale w trakcie ME, bo akurat byłam przed zajęciami i oglądałam na żywo :mrgreen: Patrzę no wow, poza tym pomimo tego że o matko bosko znowu Malaguena to pojechali znakomicie, a jakoś ostatnio TSL opublikowało wywiad z Ondrą i Vale, jak się odezwał :05: :00: Poza tym jeszcze nie umiem nie uwielbiać Javiego Fernandeza ;)


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#71

Post autor: joasia »

Jak byłam w szkole, to z łyżwiarzy najbardziej podobał mi się taki Bułgar Ivan Dinev- on miał kiedyś swoje 5 minut, pamiętam jeden z jego programów (nie pamiętam czy krótki, czy dowolny), miał kostium z motywem węża a ruchy węża imitował ręką. Może ktoś z Was ma ten program w swoim archiwum?
Teraz z przystojniakiem wydaje mi się Andrew Poje (on zdaje się ma słowiańskie korzenie), a z młodego pokolenia fajny dla mnie jest Nikita Katsalapov.
W łyżwiarzach się nie kochałam, już bardziej w piłkarzach. Jak rywalizowali Jagudin z Pluszenką, to ani jeden ani drugi poza lodem niespecjalnie mi się podobali.


joasia
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#72

Post autor: kasik8222 »

Ivan Dinev jest chyba mężem amerykańskiej solistki Angeli Nikodinov. Ja pamiętam jego program galowy do "Maski", ale żebym go uważała za ciacho to niekoniecznie.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#73

Post autor: olcia »

Widzę, że wielu osobom bardzo się podoba Andrew Poje, ale na mnie on nie robi żadnego wrażenia. Joasia, mi akurat Jags okropnie się podobał i w sumie dalej podoba pod każdą postacią. Uwielbiałam Daisuke, uwielbiam Yuzuru, ale jako faceci to oni mi się wcale nie podobają, no a Jags... no cóż on był jedyny i niepowtarzalny. A Plusz to rzeczywiście urodą nie grzeszył i tak mu już zostało.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#74

Post autor: ivi »

Ja nie lubię za bardzo krytykować czyjejś urody. Ale muszę się zgodzić z Olcią, że Andrew Poje nie robi na mnie w ogóle wrażenia. Ale my chyba należymy do mniejszości :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#75

Post autor: kasik8222 »

Ja zauważyłam, że panowie z konkurencji tańców mają większą swobodę jeżeli chodzi o fryzury ;) . Faceci z par sportowych raczej unikają długich rozwianych włosów, loczków, kucyków, a w tańcach to norma. Tak samo w parach sportowych trudno skakać mając długaśne, wymyślne suknie. Tak też w tańcach jest więcej pola do popisu i zawodnicy tańców ogólnie jacyś bardziej urodziwi. W parach sportowych nie powiem, że ze świecą ładnych ludzi szukać, ale jest ich obiektywnie mniej :P .


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”