Przerwy w startach i odejścia na sportową emeryturę

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Przerwy w startach i odejścia na sportową emeryturę

#1

Post autor: Poice »

Samantha Cesario przechodzi na sportową emeryturę. Samantha bardzo mi się podobała od strony interpretacyjnej, no ale dzisiejsze wymagania techniczne jednak nie są dla wszystkich....
Last edited by Poice 55 lat temu, edited 3 times in total.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Post autor: yenny »

Tak, Samanta to bardzo żywiołowa i dobrze interpretująca zwodniczka, ale z techniką była trochę na bakier. Lubiłam ją i przyglądałam się jej karierze, chyba tylko raz zaliczyła czysty LP...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#3

Post autor: Poice »

Również amerykański solista Douglas Razzano żegna się z amatorskim łyżwiarstwem - [KLIK]


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: LittleLotte »

Vigalova i Zakroev się rozstali. Prawdopodobnie z powodu tego, że Egor nie może już startować w juniorach, a Masha ciągle ma problem ze skokami potrójnymi.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: LittleLotte »

Zabijako i Larionov zerwali współpracę. Trochę to dla mnie dziwne, bo zapowiadali się całkiem obiecująco, Yuri wyglądał z nią (dla mnie przynajmniej) znacznie mniej niedźwiedziowato niż z Wierą. Natalia będzie jeździła z Alexandrem Enbertem, który z kolei rozstał się z Vaisilisą Davankovą. Biedna Vasilisa...

Rodzeństwo Reed się rozstało, Cathy przeszła na emeryturę.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: LittleLotte »

Viktoria Helgesson pożegnała się z taflą... :sad: Anna Ovcharova też.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#7

Post autor: kasik8222 »

A wiadomo coś o przyczynach rozstania Yurija i Natalii? Może chodziło o różnicę wieku i o to, że muszą jeszcze swoje odczekać w związku z obywatelstwem? Wyglądali razem świetnie, lepiej niż Vera z Deputatem, bez dwóch zdań. Tylko ta różnica wieku i sprawy formalne na dłuższą metę nie działały na ich korzyść.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: LittleLotte »

Zgonie z rsportem, Yuri ma poważną kontuzję. Bardzo poważną. Ma entezopatię ścięgien, internety twierdzą, że to przewlekłe zapalenia, zdiagnozowano tę chorobę u niego już w 2012 r. A teraz nabawił się kontuzji, jeśli ją zaniedba to ponoć grozi mu nawet niepełnosprawność. Tak więc Natalia szuka dalej. Żal mi Jurija. Ciekawam, czy Wiera też by go rzuciła. 18 miesięcy z powodu dopingu wszak z nim przesiedziała...


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

Vera przesiedziała z nim 18 miesięcy, bo swego czasu byli parą poza loden. Natalia jest utalentowana i może rzeczywiście powinna związać się sportowo z kimś młodszym. Yuri ma już swoje lata i skoro jest tak jak piszą to na tafli możemy go już amatorsko nie zobaczyć.


Ficelle
Posty: 3
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: Ficelle »

Skoro to już pewne, że Mao wraca to ja ze zniecierpliwieniem czekam na nowy sezon i na pojedynek na 3A u pań :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#11

Post autor: Poice »

Ficelle pisze:Skoro to już pewne, że Mao wraca to ja ze zniecierpliwieniem czekam na nowy sezon i na pojedynek na 3A u pań :)
Ja również - modlę się o to, aby dostała się do GPF!!!

P.S. Witamy na forum :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#12

Post autor: Poice »

Nie żeby mnie to zdziwiło, ale oficjalnie już wiemy, że Christina Gao przeszła na sportową emeryturę - [Artykuł na icenetwork]. Odrobinę mi szkoda, bo lubiłam jej programy.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#13

Post autor: yenny »

A mnie do siebie nie przekonała. Zawsze z usterkami, zawsze poniżej oczekiwań.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#14

Post autor: LittleLotte »

Kiira Korpi pożegnała się z amatorskim sportem.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#15

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Kiira Korpi pożegnała się z amatorskim sportem.
Widziałam tę wiadomość na facebooku. Z jednej strony szkoda, bo jednak Kiira była taką typową lodową księżniczką, ale z drugiej - młodsza to ona już nie będzie, a kontuzje na dobre przekreśliły jej szanse na podwyższenie trudności w elementach technicznych. Oby dostała sporo propozycji startu w różnych zawodowych galach!


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”