Pozostałe międzynarodowe ISU

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pozostałe międzynarodowe ISU

#1

Post autor: Kathiea »

Lombardia Trophy
Data: 17-20 września
Miejsce: Włochy
M.in: Michał Brzezina, Cappellini/Lanotte, Marchei/Hotarek

KOLEJNOŚĆ STARTÓW I WYNIKI
LIVESTREAM

Japan Open

Oficjalna strona
Data: 3.10.15
Miejsce: Saitama, Japonia
Konkurencje: soliści i solistki
Zgłoszenia: Mao Asada, Satoko Miyahara, Shoma Uno, Daisuke Murakami, Elizaveta Tuktamysheva, Adelina Sotnikova, Javier Fernandez, Brian Joubert :viva: , Ashley Wagner, Gracie Gold, Patrick Chan, Jeremy Abbott
Streamu nie ma, ale w Japoni będę puszczać później w telewizji, więc może będą całe zawody gdzies w internecie potem :)
WYNIKI

Skate Canada Autumn Classic International
Data: 12-15.10.2015
Miejsce: Barrie, ON Kanada
Oficjalna strona (są na niej i zgłoszenia, i rozkład)
M.in.: Nam Nguyen, Yuzuru Hanyu, Haruka Imai, Sonia Lafaunte, Duhamel/Radford, Castelli/Tran, Orford/Hill, Thomas/Eaotn
LIVESTREAM

Coupe de Nice
Data: 14-18.10.2015
Miejsce: Nicea, Francja
Oficjalna strona(też są zgłoszenia i rozkład)
M.in. Elizaveta Tuktamysheva, Alena Leonova, Chafik Besseghier, Michał Brezina, Papadakis/Cizeron, Hurtado/Diaz
WYNIKI
LIVESTREAM
Last edited by Kathiea 9 lat temu, edited 6 times in total.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: Kathiea »

Teraz się zorientowałam, że przez mały błąd nie wyświetlają się linki :wstyd: Przepraszam, a specjalnie założyłam temat przed rozpoczęciem, żeby można było oglądać tez juniorów, dla chętnych...
Dziś już od 12.00 Zaczynają się seniorzy! W pierwszej kolejności solistki :) Miłego oglądania!
Jak ktoś nie może oglądać, jak np. ja, to na stronie streamu powinno być potem wrzucony stream. Z 2014 przynajmniej jest :D


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: LittleLotte »

Jestem ciekawa, co pokażą Anna i Luca :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

Ja też! Bardzo ich lubię :) I oczywiście równie ciekawa Valentiny i Ondreja, jaki zrobili postęp w stosunku do zeszłego roku, bo że jakiś zrobili, to nie mam wątpliwości :D

EDIT: zdążyłam akurat na Guinard/Fabri :) Ale ominęłi mnie Anna&Luca :(


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: LittleLotte »

63 pkt Valentiny i Ondreja, nieźle, ale też wiadomo, że Włosi swoich bardzo dopingują :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

Był potrójny twist? Nawet jeśli jest trochę inflacji, to w zeszłym roku się poprawili w ciągu sezonu, więc zakładam, że kolejne występy będą zbliżone punktowo (lub lepsze :P )

Btw. poznajdowałam trochę wrzuconych na yt programów, powrzucam je, jak już zjem i je oglądnę :D


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: justyna »

Kevin Aymoz. Ten fajny Francuz z JGP w Rydze jest drugi po krótkim :D

Miśkowi Brzezinie poszło katastrofalnie w skokach :/
Last edited by justyna 9 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: LittleLotte »

A Anna i Luca prawie 70 :) To Hubbel i Donohue ubogo wyglądają na zawodach w Stanach, tylko 61 pkt :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#9

Post autor: LittleLotte »

U Marchei i Hotarka 3Tw był, ale na poziomie pierwszym i z błędem :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: justyna »

Obstawiam, że jeśli wyszedł to źle wyłapany dlatego taki zjazd po poziomach :/ Ostatnio mówili że wciąż mają z tym trudności

3Ltz i 3S na czysto koło siebie. Mieli podobno jeszcze jakiś problem z timingiem w spirali śmierci


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: LittleLotte »

Za to Bobrova i Soloviev na rodzimym podwórku zarobili 112 pkt za dowolny :mrgreen:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: justyna »

Okej. Trzy obroty są. Wyłapany prawie na lodzie, ale żeby za to zjeżdżać do pierwszego poziomu? Jak się te twisty ocenia przepraszam?

Znowu mają bardzo ciekawą choreografię w krótkim. Trudno mi się przyzwyczaić do Sonaty Księżycowej z tekstem, szczególnie tak trywialnym jak głownie miłości moja gdzie jesteś? no ale... Jeśli chodzi o sam program im dalej w sezon tym to może być naprawdę mega fajny krótki. Bardzo lubię Vale i Ondrę i znowu mają w krótkim znakomitą sekwencję choreograficzną :mrgreen:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post autor: Kathiea »

Super, że Kevin jest drugi ^^ Szkoda, że Michałowi poszło jak zwykle...
Oglądnęłam M/H, fajny program, ale Valentina coś strasznie wkurzona była. Ondrej popełnił jakiś błąd? Spirala śmierci nie była za krótka? Sekwencja choreograficzna faktycznie fajna :D Anna i Luca fajnie, ale bez zachwytu. Ale uwielbiam sukienki Anny, piękne w swojej prostocie :D
Btw. widziała któraś z z was solistki? Bo ja widziałam tylko ze 3, jeszcze przed wyjściem, w tym Joshi Helgesson i podobała mi się :)

Konta yt z programami, które udało mi się wyczaić:
https://www.youtube.com/channel/UCfIzpDjkXLlbsoZ0Wm7Z9DA
https://www.youtube.com/user/diodio0013plus/videos
https://www.youtube.com/user/yeonchoi27/videos
https://www.youtube.com/channel/UCVeApC1n40FZ1kjcpSYQlKg
https://www.youtube.com/user/sorazun/videos
https://www.youtube.com/channel/UCw-L8IsW2QbvEYs9baQwyww

Są C/L, M/H, Guinard/Fabri, Stavitskaya/Shibnev, Joshi Helgesson, Michła Brzezina i Eliska, Elene Gedaneshvili...
Jak ktoś znajdzie jeszcze gdzieś, to proszę o linka :) Chciałabym zobaczyć Kevina i Chafika. I Robertę Rodeghiro.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#14

Post autor: LittleLotte »

Grunt, że i pan Hotarek, i pani Hotarek w dobrej formie :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#15

Post autor: Hortensja »

Twist moim zdaniem nie byl taki zly, ok zlapany prawie na lodzie :p Ale nie mialam wrazenia, ze na niego spadla i ledwo ja zlapal jak czasami bywa. No ale tez moze ujecie od tylu nie pokazuje. Progrm banalny, ale ladnie pojechany. Taka ciekawostka- jak siedza w kiss&cry to na dole widac ich choreografa- Corrado Giordani, ktorego ja poznalam najpierw w programie Pechino Express, takim reality przygodowym, w ktorym druzyny musza podrozowac bez pieniedzy, autostopem i spiac u miejscowych, w wersji wloskiej sa to tacy troche znani ludzie, no i on wlasnie bral tam udzial, w druzynie o nazwie "cgoreografowie" :D A potem dopiero patrze na instagrama Vale i zobaczylam, ze on jest ich choreografem ;)

Anna i Luca- hmm, nie zrobili na mnie jakiegos wiekszego wrazenia, ale moze pomysl z taka troche bardziej jak to powiedziec festynowa interpretacja bylby fajny, ale te ladne stroje sa troche zbyt eleganckie.

Guinard/Fabri- lubie te pare mimo wszystko, tacy pocieszni sa i ich SD tez taki sympatyczny mi sie wydaje.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”