Senior B Challengery

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#46

Post autor: Kathiea »

A się zastanawiałam jakim cudem Jason takie wysokie TES miał... ale jak mu UR nie policzyli. W ogóle, to myślałam, czy to jego podparcie rękoma nie powinno się liczyć jako upadek, ale nie jestem pewna czy oparł się całym ciężarem czy nie...


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#47

Post autor: LittleLotte »

Krysia i Alex nieźle zaczęłi sezon - zwycięstwem w FS nad Stolbovą i Klimovem :D :mrgreen:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#48

Post autor: Kathiea »

Stream do Finlandia Trophy będzie Oficjalnej stronie i prawdopodobnie tu: Taniec krótki

Rozkład zawodów


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#49

Post autor: yenny »

Niby dziewczyna z plakatu FT i sam plakat stylizowane na amerykańskie obrazki z połowy ubiegłego wieku, ale mnie ona przypomina Kirę Korpii :-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#50

Post autor: mavie »

Jest już nowy program dowolny Kaitlyn i Andrew. Błędy techniczne są, cały czas mam wrażenie, że program nie jest rozjeżdżony przez nich. Przynajmniej na razie mnie nie zachwycił, wolę ich SD.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: justyna »

Nie podobają mi się nowe tweezle. Nawet czysto pojechane nie wyglądają ładnie szczególnie w drugiej sekcji


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#52

Post autor: Svietka »

Obejrzałam sobie Kaitlyn i Andrew. Podoba mi się ich SD, zwłaszcza jego druga, bardziej energiczna część, jest ok tylko wymaga jeszcze najeżdżenia.

Ale za to FD - jak dla mnie WOW. Lubię taki styl w tańcach, program jak dla mnie ciekawy, nowoczesny i z dużym potencjałem. Są niedociągnięcia, Andrew coś twizzle nie szły i w shorcie i w dowolnym ale sądzę, że będzie coraz lepiej. Mają trudne podnoszenie jak Andrew jedzie tyłem na jednej nodze - tam jakby coś jeszcze nie grało, ładne było też podnoszenie rotacyjne. Naprawdę, będę śledzić z zaciekawieniem.

Niezły jest też FD Duńczyków Fournier-Beaudry/Sorensen. Laurence ma w sobie dużo gracji, pięknie prowadzi ręce, ma dobrą postawę i przyjemnie się na nią patrzy.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#53

Post autor: Poice »

Póki co widziałam tylko LP solistek z Finlandia Trophy.

Rika Hongo - bardzo podoba mi się jej program. Nie jest torpedą na lodzie, ale dzięki muzyce i dobrej choreografii wydaje się jechać dynamicznie. Ładna sukienka, solidne skoki. Widać, że współpraca z Akiko przynosi rezultaty i znacznie mniej się garbi. Zdumiewa mnie jej stabilność skokowa - cały poprzedni sezon robiła niewiele błędów i nowy sezon rozpoczyna podobnie.
Julia Lipnicka - wciąż jeździ dynamicznie i bardzo dobrze się ją ogląda. Program ma potencjał, choć sukienka nie do końca mi odpowiada. Skokowo wciąż słabo...niestety, kiepska technika skoków zbiera swoje żniwo :( W K&C widać było, że jest zawiedziona i zła na siebie. Wciąż życzę jej powrotu do formy, ale przy takiej rywalizacji w Rosji to, w chwili obecnej, jej szanse nie wyglądają najlepiej.
Joshi Helgensson - nie rozumiem jej programu i bardzo przeszkadzała mi jej sukienka (zwłaszcza białe rękawy). Jechała wolno i bez polotu, ale brawo, bo skoczyła swoje.
So Youn Park - ładna sukienka, ładny program. Wciąż jest wolna, ale bardzo dobrze mi się ją oglądało. Kilka błędów, skoki które się udały dobrej jakości.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#54

Post autor: kasik8222 »

Niech wyjdzie, że się czepiam, ale ta pstrokata sukienka naprawdę psuje odbiór programu. W pierwszej chwili nie poznałam Yulii, wygląda jakoś tak doroślej, może to kwestia makijażu.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#55

Post autor: yenny »

Trochę ponadrabiałam i powiem, że mnie oba programy KAitlin i Andrew się podobają. No i jaki kontrast "Preslejów" - najpierw obejrzałam Julkę i się zastanawiałam o co w tym chodzi, a potem Kanadyjczycy, którzy w tej tęskno-miłosnej balladzie świetnie się odnajdują.
A Julka wpisuje się w szereg dziewcząt z Rosji, które wybierają sobie do programów coś, czego nie potrafią udźwignąć.
O ile w przypadku W/P wokal podkreśla walory programu, tak w przypadku Julki tylko uwypukla braki choreografii. Skoki nienajlepsze do tego i ta koszmarna sukienka. Mam wrażenie, że Julka się pogubiła.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#56

Post autor: justyna »

A Eteri chce, żeby decydowała sama -.- Sukienka do krótkiego jest inspired by skittles. Plus nowy kolor włosów wygląda jak peruka. Julka wciąż nie jest za późno popracować nad techniką skoków...


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#57

Post autor: Kathiea »

Mnie się podobała sukienka Julii, za to wywaliłabym te rękawiczki do kosza. Zgadzam się, że jeśli chodzi o repertuar Elvisa, to Weaver/Poje wypadli wyraźnie lepiej od Julii. Niestety, ani Julia, ani W/P maja jeszcze trochę do popracowania nad programem... liczę na lepsze rezultaty w GP. Pozytywnym zaskoczeniem była Rika Hongo, zgadzam się z Poice, że współpraca z Akiko bardzo jej służy :D

Kolejność startowa i WYNIKI do Morodavian Ornament. Linka do livestreamu jeszcze nie widziałam, ale ma ponoć być. Pierwszy post również zaktualizowany.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#58

Post autor: Kathiea »

A tu macie Livestream :)

Zaktualizowałam pierwszy post :)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#59

Post autor: Kathiea »

Natalia i Maksim są trzeci po tańcu krótkim! Z 59. 44 punktami! :09: Chociaż wygląda na to, że jest tu trochę inflacji, I/Z ma nowe PB, Tobias/Tkachenko mają wynik też wyższy o jakieś 5 pkt niż w Finlandi, czyli tyle co Natalia z Maksem w porównaniu do NHT. Ale i tak się bardzo cieszę ^^ A, i Boborva/Soloviev się wycofali. Katia ma ponoć zatrucie pokarmowe, a szkoda, bardzo liczyłam na ich rywalizację z Ilinykh/Zighanshin, a tak, to z góry wiadomo, kto wygra. Btw. SD I/Z mi się podoba, ale podskoczyłam prawie przy zmianie muzyki do 'We will Rock you'.

Tu programy z Mordovian Ornament w bardzo dobrej jakości: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... N542DvXf10

Miłego oglądania!

Ja oglądnęłam też paru panów, i wciąż zachwyca mnie SP Denissa Vasiljevsa, Kavaguti/Smirnov nie wywarli na mnie jakiegoś wrażenia, ale było chyba wszystko czysto, a Kovtun mi nawet pasował do Genesis :)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#60

Post autor: Hortensja »

Obejrzalam sobie tylko program I/Z i... powiem wam, ze mimo ze jeszcze troche nieokrzesany ten program, ze "We will rock you" zupelnie bez sensu itp to ogladalo mi sie ich z olbrzymia przyjemnoscia. Ruslan chyba rzeczywiscie mial jakis przelom w wakacje, usmiech nie schodzil mu z twarzy, jacys tacy rozluznieni, tempo swietne, az iskry szly... Ten sezon w mojej ukochanej konkurencji to na razie mizeria, ale zaczynaja sie pojawiac jakies promyczki nadziei :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”