Skate Canada 30.10.-01.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »



Tu za chwilę zaczyna się trening par tanecznych. Podpiąć holę i śmiga :)

run through krótkiego Chana

Raaaaaaaaaaaaaaaaaaany Duńczycy mają krótki pod INXS <3


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: handomi »

Hanyu właśnie zaliczył treningowy przejazd życia z czystym LP wykonując 3 poczwórne i dwie kombinacje 3A-3
wow


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#4

Post autor: Poice »

handomi pisze:Hanyu właśnie zaliczył treningowy przejazd życia z czystym LP wykonując 3 poczwórne i dwie kombinacje 3A-3
wow
Skokowo na treningu wyglądał świetnie. Widać było, że jest bardzo skupiony i dał z siebie również wszystko w zmienionej sekwencji kroków, w której więcej się teraz dzieje, ale niekoniecznie równie dobrze pasuje do muzyki co poprzednia wersja ;) Tak czy inaczej - oba jego programy w tym sezonie bardzo mi się podobają, więc liczę na jego udany występ.
Link do treningu Yuzuru.

Chan w trakcie przejazdu z muzyką skupił się na elementach pozaskokowych. Widziałam, że lądował zarówno 4T, jak i 4T+3T oraz miał trochę problemów z potrójnymi skokami - m.in. 3A (co nie jest nowością :)).

Świetny trening zaliczył Nam. Podejrzewam, że jako jedyny może pojechać czysto, ale z Hanyu i Chanem raczej nie wygra...no może z Chanem, jeżeli zawali część skoków, ale z Hanyu w formie z treningu to nie ma szans....

Panie w większości darowały sobie skoki.

Z tańców bardzo podobał mi się SD Bobrovej/Soloviova.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: justyna »

Mnie z tańców bardzo pasuje SD Fournier Beaudry i Sorensena, bo nie wiedziałam że do INXS się tak fajnie da :D Z kolei zgodnie z zapowiedziami faktycznie Wagner ma lekko zmienione choreo do FS. W zdecydowanie złą stronę


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: handomi »

Hanyu ponownie czysty przejazd na treningu, tym razem SP. Za kilka godzin zawody


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: Kathiea »

Zawody to właściwie już zaraz :P Ale pewnie chodzi Ci o solistów :D

Jak ktoś chce, tu można oglądać brytyjski ES online: http://www.zoptv.com/live/british-eurosport-2


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: Kathiea »

Bobrova/Soloviev zaczęli sezon z przytupem. Miło widzieć ich z powrotem w tańcach ^^


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: justyna »

Smutłam przez błąd Sorensena Bobrowej i Sołowiowa póki co raczej nie kupuję


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: Kathiea »

Na razie moje przewidywania, co do par tanecznych zgodnie z planem :D Bardzo podobali mi się ShibSibs. I Weaver/Poje też wypadli korzystniej niż w krótkim do Elvisa. Dobra decyzja o zmianie na Straussa. :viva:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: Haley452 »

Kochani... wróciłam ;) :)

Musiałam się troszkę uporać z moim kryzysem zainteresowania po tym jak po olimpiadzie większość moich faworytów zakończyła karierę, a nowych brak... Ale wchodzę w nowy sezon z optymizmem i nadzieją, że ktoś mnie w końcu zachwyci.

Tak na bieżąco, to właśnie obejrzałam laski i :25: Ashley!!! Moja absolutna ulubienica wśród pań, kocham ją jak żadną solistkę od czasów Michelle Kwan. I kocham ją pomimo dziwnych latynoskich rytmów i odgrzewanych kotletów. Btw ten odgrzewany kotlet mogłabym oglądać godzinami...
Muszę nadrobić tańce. Przez ostatnie dwa sezony bardzo mi się podobali Duńczycy, więc może zacznę od nich ;)

Ok, trochę mi zajmie zanim się zapoznam z tym co do tej pory się działo w sezonie, bo wchodzę totalnie na świeżo, nie wiem nic o tym kto do czego jedzie, kto z kim się rozstał itd. Więc mam sporo do czytania :)

Ale ogólnie: dobrze jest być z powrotem :37:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: Kathiea »

Oczywiście, panie nieprzewidywalne :roll: Ciekawe czy panowie je prześcigną.... Ale o tym przekonam się już jutro, moje nerwy nie zniosą więcej tego napięcia.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#13

Post autor: Hortensja »

O, Haley, witamy z powrotem. Wlasnie sie ostatnio zastanawialam gdzie Cie wywialo!

No coz... Po prawie 30 latach ogladania lyzwiarstwa nic mnie juz nie powinno dziwic, ale Elizaveta z najnizszym TES na zawodach, to jest jednak cos. Probuje sie otrzasnac z szoku :( Bolesny byl te short pan. No ale wg znanej zasady panie zle=panowie dobrze. Licze na to.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: justyna »

Hayley cześć :D :D Wagner faktycznie pojechała mega krótki. Nareszcie krótki z dowolnym do siebie pasują. O Lizę się trochę martwię, bo to wyglądało jak okropny bałagan. Oceny panelu technicznego dziwne, bo trzepnęli Polinie a wydaje mi się że Wagnerka miała to swoje 3+3 trochę niedokręcone. Mała kopia Mao Asady mnie nie przekonuje


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#15

Post autor: Hortensja »

Dla mnie kombinacja Ashley tez byla niedokrecona. No ale coz. Z nia to nigdy nie wiadomo- beda laskawi czy nie beda. Poza tym jak to u niej bywa wiekszosc tanca dzieje sie od pasa w gore. Momentami tez wydawala mi sie troche wolna. No ale interpretacji nie mozna jej odmowic.

Podobaly mi sie programy Joshi i Gabrielle. Natomiast Kanako ma potencjal, ale momentami efekty muzyczne az sie prosza o zupelnie inna choregrafie niz to co widzimy.

Co do tancow- W/P mi sie podobali, biorac pod uwage jak szybko stworzyli ten taniec to bylo naprawde niezle. Bardzo stylowo. Shibsy uroczo, ten program jest fajnie pomyslany. Natomiast B/S po rosyjsku oczywiscie miotali sie po lodzie. Bylo mocno i szybko, ale gdzie w tym wszystkim walc? Niektorym przeszkadza rozkrok Gracie, ale on przynajmniej pasuje do charakteru muzyki, a rozkrok B/S pod koniec czesci zawierajacej walca zupelnie nie na miejscu. Rozumiem, ze chca sie pochwalic, ale jak to sie ma do walca, ktory powinien byc elegancki?

Wlosi fajnie, podoba mi sie ich taniec i lubie te pare, ciesze sie, ze zostali dobrze ocenieni. A Dunczycy maja fajna muzyke, ladny taniec i stroje, ale mam podejrzenia, ze ta piosenka jest bardziej w rytmie 6/8 niz 3/4.
Last edited by Hortensja 9 lat temu, edited 1 time in total.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”