Skate Canada 30.10.-01.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#106

Post autor: ivi »

Poza tym ten FD o którym mówisz to też dla mnie żadna klasyka.
To był bardzo dobry taniec, ale wydaje mi się, że trochę za wcześnie zaliczać go do klasyki. Poczekajmy z tym parę lat i zobaczmy, jak przetrwa próbę czasu. Ale niektórzy już ogłaszają, że P&C to para lepsza niż V&M oraz D&W. I chociaż nie jestem jakąś wielką fanką żadnej z tych par, to też takie opinie uważam zdecydowanie za przedwczesne.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#107

Post autor: Haley452 »

Tak, takie stwierdzenia to gruba przesada. Na razie daleko im jeszcze zarówno do poziomu, jak i osiągnięć tych dwóch par.

Natomiast ciekawa byłaby sytuacja, gdyby któraś z tych par zdecydowała się wrócić na IO 2018. Wtedy mielibyśmy okazję do konfrontacji.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#108

Post autor: handomi »

Bardzo obszeeeeeeeerna analiza wyniku Hanyu vs Chan dwóch wloskich ekspertów od łyżwiarstwa figurowego po angielsku, która rozbija na czynniki pierwsze i potwierdza, że wynik Hanyu był za niski lub Chana za wysoki ; )

Warto przeczytać, bo ciekawe



justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#109

Post autor: justyna »

Dzięki za link ;) To ja teraz sobie lecę połamać mózg na słownictwie specjalistycznym dotyczącym łyżew. Ciekawa analiza :)

Że się tak odniosę. Moim zdaniem to już jest klasyk dorównujący bardzo dobrą zawartością moim ulubionym programom D/W i V/M. Tylko moim


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”