Rostelecom Cup 2015 20-22.11.15

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#91

Post autor: Poice »

Niewiele widziałam, ale ogromnie cieszy mnie wygrana Eleny! Mam nadzieję, że powalczy na Mistrzostwach Świata (choć złoto poproszę dla Mao :)). Evgenia również świetnie, ale zgadzam się z komentatorami polskiego Eurosportu - w końcu i ona będzie miała większy/mniejszy dołek, gdy zacznie się na poważnie okres dojrzewania. Jej technika wydaje się być lepsza niż Julii, ale mam wrażenie, że również będzie miała spore problemy za sezon, dwa. Adelina od strony interpretacyjnej całkiem fajnie - dobrze się ją ogląda, ale technicznie i kondycyjnie to wciąż nie to. Blisko 70PCS to przesada, ale skoro wszystkie Rosjanki dostały praktycznie po równo to nie będę narzekała...Wiedziałam, że Alaine się posypie...niestety, ale program dowolny to nigdy nie była jej mocna strona. Wciąż uważam, że gna przez ten program bez opamiętania, aż prosi się o jakieś zwolnienie i przygotowanie do kolejnego skoku...dużo bezprodukcyjnego machania rękoma :-/ Rika się odrobinę posypała - szkoda, ale na tle pozostałych naprawdę słabo wypadła również pod względem drugiej oceny.
Odnośnie solistów - Javier zasłużenie wygrał, chociaż nie wiem gdzie sędziowie widzą te 10 u niego...Generalnie uważam, że jeżeli w programie jest upadek to nie zasługuje on na 10 w ŻADNYM komponencie. Program mnie nie porwał, ale było lepiej niż w Chinach. Obawiam się, że na GPF i MŚ PCS Javiera i Chana będą praktycznie takie same i to obojętnie czy zaliczą upadek czy nie - zgaduję PCS co najmniej 45/93, natomiast Hanyu będzie oceniany poniżej tej dwójki - nawet, jeśli pojedzie w miarę czysto (bo czysto pewnie nie pojedzie). Adian całkiem dobrze wytrzymał presję - może być z siebie dumny. Obaj Amerykanie mnie nie zachwycili. Kolyada jest jakimś strachem na wróble w tym programie czy co? Dość dziwaczne ruchy głową i rękoma wykonywał, ale niech mu będzie :)
Resztę nadrobię później.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”