NHK Trophy 27-29.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

NHK Trophy 27-29.11.2015

#1

Post autor: Poice »

Listy startowe.
Rozpiska treningów i zawodów.
Strona zawodów na isu.org

Było sporo zmian na listach startowych. NHK to ostatnie zawody cyklu, które zdecydują kto jeszcze pojedzie na GPF.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Hanyu zdecydował się utrudnić też SP 4S, 4T+3T, 3A i to wyszło zgodnie z planem na treningu


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: kasik8222 »

Pojechałby chociaż raz to co ma zaplanowane na 100%, a nie utrudnia wiedząc, że i tak nic z tego, czysta kalkulacja, ale przyjemność dla oka żadna jak się zalicza błędy.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: Rob »

To pewnie ze wzgledu na Boyanga,ale nawet jakby Yuzuru zrobił bład to i tak wygrałby z nim w komponentach, zwłaszcza w Japonii


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: kasik8222 »

Pewnie, ale ja się mogę nie doczekać czystych dwóch programów w całej jego karierze. Jedyne co mi u niego przeszkadza (no może jeszcze te tony Kubusiów Puchatków, dorosły facet i Kubusie Puchatki :-/ ).


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#6

Post autor: Poice »

justyna pisze:Hanyu zdecydował się utrudnić też SP 4S, 4T+3T, 3A i to wyszło zgodnie z planem na treningu
I ponoć 4S ma być skakany tak jak wcześniej 3A, czyli z monda w mondo.... :roll: :roll: :? :what:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#7

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Pewnie, ale ja się mogę nie doczekać czystych dwóch programów w całej jego karierze. Jedyne co mi u niego przeszkadza (no może jeszcze te tony Kubusiów Puchatków, dorosły facet i Kubusie Puchatki :-/ ).
Też wolałaby zobaczyć "łatwiejsze" programy, ale czysto pojechane....A tak to wielka niewiadoma.
Co do Puchatka - teoretycznie dorosły jeszcze nie jest :P Musi zaczekać do 7 grudnia, bo wtedy ma 21 urodziny :P


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: handomi »

wykonał to łatwo podczas treningu dzisiaj wi ec nie jest to coś nierealnego dla niego :P


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#9

Post autor: olcia »

Myślę, że bardziej chodzi o to, że lutz bardzo kiepsko mu wychodzi w tym sezonie i dlatego zmienił na kombinację 4T-3T.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#10

Post autor: Poice »

handomi pisze:wykonał to łatwo podczas treningu dzisiaj wi ec nie jest to coś nierealnego dla niego :P
Wiem, bo próbował tak samo skakać i 4S i 4T na treningu przed galą w Kanadzie, ale trening to jedno, a zawody drugie. Poza tym o ile o 4S jestem w miarę spokojna, o tyle 4T+3T to ciężko mi wierzyć, mimo iż na treningu ta kombinacja wyglądała rewelacyjnie.

Tak czy inaczej - szykuje nam się bardzo ambitny program krótki solistów - Kovtun, Menshov, Hanyu i Boyang będą skakać dwa poczwórne skoki :shock:
Albo będzie to jeden z najlepszych programów krótkich w sezonie, albo totalny splatfest.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post autor: kasik8222 »

Obstawiam to drugie, Poice :P


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: Kathiea »

a ja trzymam kciuki za pierwszą opcję xD Dajecie chłopcy! :09:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#13

Post autor: Poice »

Ja mam tylko zaufanie do 4Lz Boyanga :mrgreen: Obstawiam też, że Menshov na pewno skoczy jeden poczwórny skok, mam również jakieś 80% zaufanie co do 4S Hanyu i 70% do 4S Kovtuna- pozostałe quady? Pożyjemy zobaczymy :)

Niestety, ale raporty z treningów są bardzo skąpe - ponoć 3A Mao wygląda bardzo solidnie, ale miała problemy z innymi skokami. Szkoda, że nie wiemy jak pozostałe panie i pary :(


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: handomi »

A ja mam 100 % zaufania do 4S Hanyu w tym sezonie :lol: I on chyba też :lol:

Dziwię się, że jeszcze nie skacze 2x 4S zamiast 2x4T w dowolnym


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#15

Post autor: olcia »

Co do Mao, zastanawiam się czy nie powinna się zdecydować na drugiego axla w dowolnym w miejsce lutza, bo nie wygląda na to żeby miała go mieć zalicznego bez e, a axel do tej pory wygląda stabilnie.
Last edited by olcia 9 lat temu, edited 1 time in total.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”