NHK Trophy 27-29.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#76

Post autor: Kathiea »

Hm, no ja myślę, że Boyang po występie w Chinach mógł go trochę zmotywować, niekoniecznie był powodem jako takim :) Nieważne zresztą, ważne że mu się udało, bo czysty Yuzu, to zawsze lepiej niż Yuzu psujący :P


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#77

Post autor: handomi »

Rob pisze:Moze pierwszy raz to widziałes.....ale to nie znaczy ,ze dopiero zaczal to cwiczyc...
On na galach ,roznych treningach to inne cuda robi.Tylko co innego gala a co innego konkurs. Chodzi mi o to,ze on miał łatwiejsze elementy i czesto mu sie nie udawały.a teraz ułozył sobie program 2 razy trudniejszy i wszystko czysciutko...Trzeci obrót po 4 toolupie wątpię,zeby sobie dolozył z powodu Boyanga
Myślę, że ma obecnie lepszy feeling z quadami po prostu i jest w świetnej formie fizycznej. Zresztą widać z jaką łatwością wykonuje obecnie rotacje


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#78

Post autor: Kathiea »

Fakt, jest w dobrej formie. Po zakończeniu dowolnego wyglądał na mniej zajechanego niż ostatnimi razy.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#79

Post autor: Rob »

Fakt, jest w dobrej formie. Po zakończeniu dowolnego wyglądał na mniej zajechanego niż ostatnimi razy.
Dobre leki na astme ;)

Yuzuru tak 2 w miare czyste programy miał ostatnio na GPF ,tez w Japonii.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#80

Post autor: Kathiea »

Też mimowolnie pomyślałam o tych lekach na astmę xD Dobrze, że nie startuje w konkurencji biegów narciarskich :lol:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#81

Post autor: Haley452 »

Rob pisze:Chodzi o to ze jak nasi ulubiency dostaja po dziesiec 10 to jest okej(nawet jak sa troche przesadzone, to nam to nie przeszkadza,bo to nasi faworyci i cieszymy sie ),za to ci za ktorymi nie przepadamy dostaja 10(oczywiscie niezasłużenie) to od razu nam to przeszkadza.To normalne.Tutaj bardziej sie lubi Yuzuru , Fernandeza mniej (nie wspomne juz o Chanie,za którym sie tutaj nie przepada )
Dokładnie o to mi chodzi, Rob. Dobrze, ze jesteś, widzę, że się rozumiemy ;) a jednak mimo wszystko to ja jestem posądzana o brak obiektywizmu mimo, że wcale się nie kryję z tym, że nie lubię ani Hanyu ani Chana. Lubię Fernandeza, ale bez przesady, psychofanką też nie jestem więc jakiś tam obiektywizm mam.
Tinalka pisze:
A kto to jest H/D i H/B?
Hubbell/Donohue i Hawayek/Baker. Rob, ja Cię błagam :mrgreen:
nie można przy mnie tak profanować konkurencji tańców :P
Przepraszam, ale z tym akurat się zgadzam. Operowanie skrótami nie dla wszystkich jest zrozumiałe i rozumiem czyjąś niewiedzę. Grzecznością wobec innych byłoby podawanie nazwisk. To lekceważenie innych userów, wszak nie sami fanatycy łyżwiarstwa czytają to forum. :)
Jezu, naprawdę? Widzę, że niektórym przydałoby się trochę się wyluzować.
WSZYSCY operują skrótami w przypadku par, bo wyrzeźbienie całych nazwisk albo sprawdzenie poprawnej pisowni jest po prostu irytujące i czasochłonne. Bez przesady, jak ktoś nie wie o kim mowa zawsze można sprawdzić albo zapytać.

Pokażcie mi np. osobę która bez zmrużenia oka napisze Ilinykh/Zhiganhsin albo Fournier Beaudry/Sorensen ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#82

Post autor: yenny »

Nie Hayley, nie WSZYSCY. Może większość, ale na pewno nie wszyscy. A jakiś czas temu, większość tego unikała, bo było kilka par o takich samych inicjałach, nawet na GS mieli przezwiska.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#83

Post autor: Rob »

yenny pisze:nawet na GS mieli przezwiska.

A co to jest GS?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#84

Post autor: yenny »

Golden Skate


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#85

Post autor: Kathiea »

Ja też wolę operowanie całymi nazwiskami. Czasem mamy kilka par o tych samych inicjałach i nie cierpię się domyślać na siłę kogo chodzi. np. w przypadku S/K... Nikt nie każe pisać imion, ale nazwiska się przydają, zwłaszcza, ze w śród par sportowych i tanecznych są tak często zmiany, ze nawet jak obecnie tylko jedna para ma taki inicjał, ot w przyszłym roku może mieć już kolejna... I ja bez zmrużenia okna napisze Ilinykh/Zhiganshin, bo akurat ich dosyć lubię :P Poza tym nikt nie będzie batem bić jak się zrobi literówkę w nazwisku.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#86

Post autor: yenny »

I nie bije ;)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#87

Post autor: Haley452 »

Nie no, jak jest kilka par z tymi samymi inicjałami to jasne. Ale nie rozumiem o co tyle szumu.

Tak, pamiętam te przezwiska. DomShab, DenStas, DelSchoes. Moim zdaniem to było urocze.

A obecnie wszyscy mówią Shibsy, Yenny sama masz skłonności nazywać pary Hotarkami i Smirnovami już nie mówiąc że czasem Ci się mylą imiona albo je spolszczasz i wtedy to ja nie wiem o kim mówisz, ale mam na tyle oleju w głowie żeby spróbować się domyślić zanim zacznę kolejną na tym forum burzę o niczym.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#88

Post autor: justyna »

Przyznaję nie umiem napisać nazwiska Laurence bez sprawdzania w internecie. Ej serio trochę wyrozumiałości. Jeśli chcemy dyskutować o tym jak pisać to oprócz literówek powinno być też na przykład Tuktamyszewa. Jesteśmy w Polsce. Tłumaczenie rosyjskich nazwisk z rosyjskiego przez angielski na polski jest bez sensu. Robić burzę z nazwisk... po co?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#89

Post autor: yenny »

Haley, no tak, mamy tylu łyżwiarzy o nazwisku Smirnow, Hotarek czy Tong, że można się pomylić i myśleć długo trzeba by wiedzieć o kogo chodzi. :roll: Przyznaję, często chcąc napisać dużo, gdy czasu brak myliłam imiona. I byłam poprawiana, ale nikomu nie miałam tego za złe. I mieć nie będę, bo jestem tylko człowiekiem i jestem omylna.

Obejrzałam sobie w końcu występy dostępne w necie , doczytałam protokoły i powiem, że jakby nie "Józio" to byłyby to strasznie nieciekawe zawody.
W parach nic się nie działo takiego, co byłoby warte zapamiętania. Panie się nie popisały, oj, nie. Brawo dla Satoko, za 1sze miejsce, no i brawo dla Anny, za to, że dowolny miała czwarty, choć koleżanki jej w tym bardzo pomogły. Mao spięta była bardzo, aż mi jej szkoda było. Ashley w tym sezonie nie podoba mi się w FP, do tego ta jej sukienka nie bardzo mi pasuje, jest zupełnie nietwarzowa. I nie rozumiem dlaczego zaliczono jej oba aksle, przecież drugiego skoczyła też solo.

A u panów Yuzuru dał tyle radości swoimi programami, że reszcie wybaczam. Oba programy czyste i pojechane naprawdę rewelacyjnie. Programy są bardzo dobre, zapamiętywalne i ja uważam, że zasłużył na każdy punkt jaki dostał. :00: ok2 :00:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#90

Post autor: Svietka »

Haley mi też nie przeszkadzają literki w parach też tak piszę bo jest szybciej jak ktoś nie wie o kogo chodzi tzn.Że nie zna się na tańcach i po co szum robi.
Nic nie widziałam ale dokładnie też tak pomyślałam o co chodzi z H/D? Jacyś nowi ulubiency? Muszę nadrobić...
A Hanyu " I have no words" jak powiedział Orser ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”