Katarina Witt

Miejsce, w którym możesz dać upust swojego uwielbienia dla danego łyżwiarza/łyżwiarki/pary!

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Katarina Witt

#1

Post autor: yenny »

Jak w temacie – moja największa miłość. Od jej LP w Sarajewie w 1984 roku zaczęła się moja miłość do łyżwiarstwa. To są pierwsze zawody jakie pamiętam, oczywiście z tej pamiętnej olimpiady jeszcze Torvil/Dean mi zapadli w pamięć. Ale pokochałam Katarynę!
Jejciu, ile to lat minęło od czasu jej startów w zawodach dla amatorów. A uczucie nie minęło.

Katarina Witt (ur. 3 grudnia 1965 w Chemnitz/Karl MArx Stadt w NRD) – niemiecka łyżwiarka figurowa, reprezentująca NRD w trakcie całej kariery amatorskiej.
Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich w 1984 i 1988 roku. Cztery razy zdobyła tytuł mistrzyni świata: w latach 1984, 1985, 1987 i 1988, oraz sześciokrotnie mistrzostwo Europy. Po sezonie zimowym 1987/88 przeszła na zawodowstwo, a do amatorskiego uprawiania łyżwiarstwa figurowego powróciła na krótko na sezon olimpijski 1993/1994, startując w mistrzostwach Europy i na olimpiadzie, ale już bez większych sukcesów.

http://www.katarina-witt.de/
Załączniki
witt-katarina-1988-620-thumb-620xauto-276214.jpg
witt-katarina-1988-620-thumb-620xauto-276214.jpg (8.16 KiB) Przejrzano 9560 razy


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post autor: kasik8222 »

Katarina w jury finałowego odcinka polskiego "Gwiazdy tańczą na lodzie" to był jeden z niewielu powodów by ten program obejrzeć. Uwielbiam jej "Listę Schindlera".


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3

Post autor: Ania »

Co do Katariny, to powiem tylko tyle - NIE DA SIĘ pojechać piękniej do "Listy Schindlera". To jest program, do którego baaaaaardzo często wracam.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post autor: yenny »

:hb1: Katarina :-D


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: kasik8222 »

Widzieliście ten program?


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#6

Post autor: ivi »

Ja nigdy nie byłam fanką Katariny. Uważam, że nie na wszystkie swoje tytuły zasługiwała. Ale rozumiem, że innym mogła się podobać. Nic nie słyszałam natomiast, żeby się dopingowała. A jeśli tak, to dlaczego niby tylko ona. Dlatego, że pochodziła z NRD? Jeśli ona, to znaczy, że problem istniał (istnieje) i nie wskazywałabym palcem na pojedynczą osobę.
Kwestia dopingu w łyżwiarstwie to ciekawy temat na dyskusję. Czy orientujecie się, czy faktycznie taki problem istnieje? Ja tylko słyszałam, że kiedyś pierwsza próbka Klimowej okazała się pozytywna.
Tylko nie wiem czy taka dyskusja akurat na subforum Katariny powinna się odbywać.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#7

Post autor: Poice »

dont_lick_it pisze: Szczerze ,nie znosze baby.
Słowem wyjaśnienia - to subforum nosi nazwę "Strefa fana" i generalnie tematy przeznaczone są dla fanów, ewentualnie osób neutralnych względem zawodnika.
ivi pisze:Czy orientujecie się, czy faktycznie taki problem istnieje? Ja tylko słyszałam, że kiedyś pierwsza próbka Klimowej okazała się pozytywna.
Tylko nie wiem czy taka dyskusja akurat na subforum Katariny powinna się odbywać.
To nie jest odpowiednie miejsce, ale zawsze można założyć temat w "Ogólnie o łyżwiarstwie", chętnie się wypowiem :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8

Post autor: yenny »

Pozwolicie, że pewnych rzeczy komentować nie będę, a Poice - dzięki wielki! :02:


Kasia, a program widziałam, jak najbardziej. niemal "na żywca", bo właśnie na pokazach mistrzów po MŚ 1997. Wygrała tam z Debbie Thomas, po tym jak rok wcześniej przegrała.
Ja ją uwielbiam jako łyżwiarkę. Zdaję sobie sprawę z jej niedostatków w technicznej warstwie, ale szczerze - wtedy niewiele pań umiało więcej, a jak próbowało to kończyło się to tak jak Debbie Thomas na ZIO 1988.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#9

Post autor: Ania »

[youtube][/youtube] - Yenny, coś dla Ciebie. Wiesz coś więcej na ten temat? Ja, szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszałam o tym stalkerze i jestem w szoku :-o

Btw, 0:35-0:45 - co za piękność 8-) Chyba nie widziałam większej ilości seksapilu na lodzie. :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#10

Post autor: kasik8222 »

Onet o Katarinie. Skończyła 50 lat
http://ofsajd.onet.pl/dziewczyny/katari ... lat/wm43j9


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11

Post autor: yenny »

:05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05:
:05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05:
:05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05:
:05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05:
:05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05: :05:

Oj, moja wielka, wielka, wielka łyzwiarska miłość :-)
Pomyśleć, że jak się jej jeździe i w ogóle w łyżwiarstwie zakochałam to ona miała 18 lat, a ja jakieś 7...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#12

Post autor: kasik8222 »

Tylko jak czytam komentarze pod artykułem to mi ręce i cycki opadają :-/ Tracę wiarę w ten naród czasami :-/ .


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#13

Post autor: joasia »

Katia Witt dla mnie jest wciąż symbolem seksu i jedyną Karmen. Pamiętam jej walkę z Debi Thomas, była ulubienicą moich rodziców z czasów, gdy rarytasem był kolorowy telewizor i kanały telewizji kablowej (jako przedstawicielka 30+ pamiętam ten moment, kiedy wchodziły reklamy i pierwsze obcojęzyczne kanały np. Raiuno).
Rzeczywiście miała psychofana, który ją nękał. Na pewno to była cena za olbrzymią popularność. Katia cieszyła się powodzeniem wśród mężczyzn, rodziny chyba nie założyła, zresztą nie wiem, nie interesowałam się tym (mój tata za to się troszkę interesował- Katia kiedyś była na okładce Playboya).
Myślę, że i dziś Katerina to nietuzinkowa kobieta, pełna seksapilu. Monika Belluci na lodzie.


joasia
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#14

Post autor: kasik8222 »

Witt nie założyła rodziny, nie ma dzieci. Ja pamiętam, że była w związku z Richardem Deanem Andersonem, aktorem grającym Macgyvera ;)


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#15

Post autor: ivi »

Jeszcze jeden artykuł o Katarinie.

http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24-na-we ... zby,16,328


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strefa Fana”