Senior B Challengery

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#121

Post autor: joasia »

Mam prośbę, czy ktoś z Was natrafił na kanał na youtube, gdzie można zobaczyć golden spin?Ja na razie zobaczyłam Lizę (coraz lepszą) i fs Aliony Leonowej i Adeliny Sotnikowej (użytkownik Aleksander Merr pisany po rosyjsku) ale bez dobrej jakości.
Adelina mi się interpretacyjnie podoba ale dziewczynie wyraźnie brakuje siły i treningów i coś mi się wydaje, że w tym roku do kadry A się nie załapie, obym jednak nie była złą wróźką. Adelina to przecież zaledwie 19-letnia młoda dziewczyna i nie wiem czemu rosyjskim dziennikarzom powiedziała po rostelecom cup, że czuje się taka stara przy Jewgienii i Lenie. Tak mi się zdaje, że po prostu może za wcześniej zaczęła startować w seniorach, bo pierwsze mistrzostwa kraju wygrała w wieku 12 lat.
Alionę Leonową lubię, ale dalej słabiutko. Ja wiem, że medal na mś zdobyła już ponad 3 lata temu, ale stać ją i teraz na więcej niż to,co pokazuje na zawodach. Tak mi się wydaje, że mądrą głową trenerską jest Aleksiej Miszin, on Lizę wystawia wszędzie gdzie się da i są efekty. Leonowej i Sotnikowej przydałoby się więcej startów.


joasia
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#122

Post autor: handomi »

Tutaj




Program Elizavety to jest jakaś porażka totalna. Jakby to było oceniane prawidłowo to powinno dostawać 5' max w komponentach. Tam nie ma choreografii żadnej dosłownie


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#123

Post autor: Kathiea »

Mi się żadne z nowych programów Lizy nie podobał, są zwyczajnie nudne. Co do Leonovej, to ona w tym sezonie dużo startowała. Ja kojarzę ze 4 starty jej w tym sezonie nie licząc GP, a to więcej niż Liza :P Natomiast formy u niej brak, ale nie wiem czy fizycznej, czy zwyczajnie mentalnej...


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#124

Post autor: justyna »

U Lizy jak zobaczyłam że pracują nad choreo do FP z Lambielem to się brzydko mówiąc zajarałam, że o z tego musi wyjść coś dobrego. A szału nie ma, staniki nie latają...


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#125

Post autor: handomi »

justyna pisze:U Lizy jak zobaczyłam że pracują nad choreo do FP z Lambielem to się brzydko mówiąc zajarałam, że o z tego musi wyjść coś dobrego. A szału nie ma, staniki nie latają...
Lambiel zrobił choreo, a Mishin wszystko poza skokami wyrzucił. Taka prawda :mrgreen:


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#126

Post autor: joasia »

Handomi bardzo dziękuję.

Mnie Liza w programie krótkim nie przekonuje, to nie jest jej muzyka i w ogóle sam program na tle konkurentek jest nieciekawy. W programie dowolnym jest lepiej, chociaż w komponentach jest nad czym pracować.


joasia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”