Senior B Challengery

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#106

Post autor: justyna »

Mam drobną przewagę w postaci jako takiej znajomości włoskiego, a włosi jak to oni jak słyszą że ktoś mówi w ich języku od razu robią się mega mili i znacznie bardziej otwarci xD Jestem lamą zaspałam na pociąg, więc nie widziałam tańca krótkiego. Na oko zgodnie z oczekiwaniami drudzy Natalia i Maks pierwsi Charlene i Marco. Komisja techniczna dość ostra. Dlatego że ravensburger u Włochów 4/3 i do tego partial step sequence co mnie dziwi na 3 poziom. U Natalii i Maksa jeszcze podnoszenie spadło na trzeci poziom.
Moje obserwacje mogą być lekko przytłumione tym, że w sumie po raz pierwszy na zawodach na żywo jestem xD Dotarłam akurat na pary. Aliona i Bruno pozostawili po sobie całkiem przyzwoite wrażenie. Program bez szału, ale przyjemnie się na nich patrzy.
Nicole i Matteo technicznie są mega i bardzo przyjemnie się na nich patrzy. Chociaż ja nie przepadam za super poważnymi programami jak ich krótki.
Całkiem spodobali mi się też Bianca Manacorda i Nicolo Macii. Są dopiero na piątym miejscu i Nicolo był na siebie zły przez błąd w sbs toe loopie którego im zdegradowali do podwójnego. Aż szkoda że chyba nie będę mogła jutro zostać na parach. No i chyba powinnam robić notatki po prostu w trakcie programów.

Jeśli chodzi o same wrażenia z zawodów, to trochę jestem zniesmaczona dziewczynkami które nade mną siedzą. Piszczą w trakcie występów tych bardziej znanych zawodników. Podczas występu Aliony i Bruno piszczały po każdym elemencie. Teraz przed chwilą Ivan Righini jechał. Jak to u niego ze skokami różnie. Gleba po toe loopie i nie było kombinacji a te w pisk i tak...


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#107

Post autor: Kathiea »

Współczuję piszczących fanek. Nie ma nic bardziej irytującego, kiedy chce się w spokoju pooglądać zawody. Cieszę się, że Włosi robią dobre wrażenie :) Tez spodziewałam się drugiego miejsca Natalii i maksa, w końcu są u siebie xD Wynik chyba podobny jak na Mordovian Ornament mają :)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#108

Post autor: justyna »

Dokładnie to 59.14. Nie pamiętam ile było w Sarańsku. W każdym razie jestem pozytywnie zaskoczona, bo obie włoskie pary zostały na lodowisku wspierać swoich kolegów. Myślę że to mega miłe. Do tej pory z panów najlepsze wrażenie wywarł na mnie Anton Szulepow. Młody Rosjanin, fajne skoki i pozytywna interpretacja.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#109

Post autor: kasik8222 »

Gdzie można zobaczyć sp Aljony i Bruno z Warszawy?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#110

Post autor: justyna »

Szału jakościowego nie ma ale mam nagrany. Wrzuce jutro. Vistream.pl/warsawcup2015 jakby ktoś stream chciał


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#111

Post autor: Kathiea »

Dzięki Justyna za linka :)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#112

Post autor: Kathiea »

Ciekawe czemu Marcelina jeździ dla Hiszpanii. Czyżby Hiszpan był jedynym chętny do sparowania? Bo jakoś specjalnie dobry to on nie jest niestety. Nie żeby ona była, ale mogłaby jeździć w barwach Polski :P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#113

Post autor: kasik8222 »

Dobra, obejrzałam Aljonę i Bruno. Ten LP jest dla mnie trochę dziwny i momentami pustawy, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczona.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#114

Post autor: Kathiea »

Ja jestem pozytywnie zaskoczona Della Monica/Guarise. Mnie kupują tym LP. Valentina i Ondrej mają poważną konkurencję do walki o Mistrzostwo kraju.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#115

Post autor: justyna »

Mnie się podoba dodatkowo SP,bo jest do piosenki Miny, którą bardzo lubię. Do tego mnie kupili tym, że są mega mega mili ;) Króciutko o drugim dniu muszę powiedzieć, że nie wiem czemu wcześniej mi nie przyszło do głowy, że Mozart L'Opera Rock to znakomity soundtrack do programu łyżwiarskiego. Liza chyba po prostu nie jest w formie. Sukienka na żywo przykrywa wrażenie nagości dżetami które się błyszczą i mam wrażenie że jest skrócona. Przy próbie 3A (nie udanej) tak mi się ręce z wrażenia zatrzęsły, że aż ją straciłam z oka kamery. 3T+2T wyszło zamiast pełnego razzano, a mimo to jest pierwsza i SB. Mam wrażenie po prostu, że nie czuje tego programu tak jak czuła Bolero rok temu. Ciekawie to wyglądało, bo po ogłoszeniu wyniku Miszin i Prokofiewa zrobili sobie naradę w K&C. Świetne wrażenie zrobiła na mnie Anastasia Galustyan. Dałam się nabrać, że będzie transmisja z Nagano więc ominęła mnie niestety Serafima Sakchanovich. Tylko w protokołach widziałam, że przydarzył jej się 1A


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#116

Post autor: Haley452 »

justyna pisze:Króciutko o drugim dniu muszę powiedzieć, że nie wiem czemu wcześniej mi nie przyszło do głowy, że Mozart L'Opera Rock to znakomity soundtrack do programu łyżwiarskiego.
;)

Kurczę, a ja jednak nie dotarłam, parę spraw mi wyskoczyło dzisiaj... :( mam nadzieję, że coś tam ponagrywałaś i się podzielisz ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#117

Post autor: Kathiea »

Nie wiem czemu, ale wszystko, co kanał Warsaw Cup wrzuca na YT, zostaje od razu zablokowane. Ostało się chyba tylko SP Savchenko/Massot.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#118

Post autor: Kathiea »

Trochę późno, ale zaktualizowałam pierwszego posta o Golden Spin. Bezpłatny livestream ma być od dziś, ale zobaczymy. Na oficjalnej stronie jest link do płatnego.
Na osłodzenie SP Denisa Tena, za który otrzymał ponad 94 pkt! Nareszcie w formie, na którą wszyscy czekali :06:


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#119

Post autor: handomi »

Kathiea pisze:Trochę późno, ale zaktualizowałam pierwszego posta o Golden Spin. Bezpłatny livestream ma być od dziś, ale zobaczymy. Na oficjalnej stronie jest link do płatnego.
Na osłodzenie SP Denisa Tena, za który otrzymał ponad 94 pkt! Nareszcie w formie, na którą wszyscy czekali :06:
Ten musi popracować nad elementami łączącymi, bo jak szykuje się do quadów i 3A to kompletnie porzuca program byle tylko to skoczyć, co jest lepsze niż upadek , no ale jednak


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#120

Post autor: Kathiea »

handomi pisze:
Kathiea pisze:Trochę późno, ale zaktualizowałam pierwszego posta o Golden Spin. Bezpłatny livestream ma być od dziś, ale zobaczymy. Na oficjalnej stronie jest link do płatnego.
Na osłodzenie SP Denisa Tena, za który otrzymał ponad 94 pkt! Nareszcie w formie, na którą wszyscy czekali :06:
Ten musi popracować nad elementami łączącymi, bo jak szykuje się do quadów i 3A to kompletnie porzuca program byle tylko to skoczyć, co jest lepsze niż upadek , no ale jednak
Fakt, rzuca się w oczy niemożebnie. Ale pewnie ustabilizowanie skoków było dla niego priorytetem ;) Mam nadzieję, że dowolny będzie dla niego równie udany i będzie mógł się skupić na dopracowywaniu programów :D


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”