Grand Prix of Figure Skating Final 2015/16

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#106

Post autor: Rob »

justyna pisze:Może ja mam inne pojęcie o tym, bo wymagam od kogoś muzykalnego znakomitej interpretacji i wzbudzania w widzu uczuć. A tu zero. Podmieńcie mu ścieżkę dźwiękową i nie zrobi to żadnej różnicy..
Nie,no nie przesadzajmy
Last edited by Rob 8 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#107

Post autor: LittleLotte »

Muzykalność? Może ja mam inne pojęcie o tym, bo wymagam od kogoś muzykalnego znakomitej interpretacji i wzbudzania w widzu uczuć. A tu zero. Podmieńcie mu ścieżkę dźwiękową i nie zrobi to żadnej różnicy. Jak u D/R
To ja zapraszam do przeczytania motta Hortensji.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#108

Post autor: LittleLotte »

No przecież Chan nie może skończyć jako ostatni. Murakami skończy...
Albowiem Murakami kompletnie sobie na to nie zasłużył. Pojechał absolutnie czysty program, tylko ci źle sędziowie dali mu 40 punktów mniej niż Patrickowi. No w drugą stronę też nie przeginajmy...


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#109

Post autor: yenny »

Shoma WOW WOW WOW :06:

Mentalność mistrza. W nosie ma co robili przed nim. Wielkie, wielkie brawa :17: :25:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#110

Post autor: LittleLotte »

Mentalność mistrza. W nosie ma co robili przed nim. Wielkie, wielkie brawa
Yenny, spokojnie. Julka też miała w swoim pierwszym seniorskim sezonie :(
Ale program niesamowity, brawa. :10:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#111

Post autor: yenny »

Ale Julka miała 15 lat, a on ma 18 :P


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#112

Post autor: LittleLotte »

Ale Julka miała 15 lat, a on ma 18 :P
Ale presja była zbliżona. W sensie brak jej poczucia :) Bo wszystkich zaskakiwała, cudowne dziecko.
Oczywiście mu tego nie życzę, pojechał niesamowicie.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#113

Post autor: kasik8222 »

REWELACYJNY UNO, nawet przestało mi przeszkadzać, że ledwo wystaje głową ponad bandę :P Trochę mi to zajęło, ale dopiero doceniłam jazdę Chana. Bardzo muzykalny zawodnik. Ta rywalizacja Hanyu-Javier zaczyna mnie nużyć. Jeżeli pojawiają się takie LP jak Uno to tylko przyklasnąć, bo coś się zaczyna ruszać.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#114

Post autor: justyna »

Chłopcy dojrzewają później. Pisałam w trakcie programu. Nie przesadzaj z tym nadinterpretowaniem, że ktoś ma inną opinię to od razu ci źli sędziowie. Bo to po prostu nie miłe i nic takiego nie powiedziałam. Nie zgadzam się z takim nadmuchaniem PCSów i tyle. A Shoma dla mnie pojechał jeszcze lepiej niż na Japan Open


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#115

Post autor: LittleLotte »

Ta rywalizacja Hanyu-Javier zaczyna mnie nużyć. Jeżeli pojawiają się takie LP jak Uno to tylko przyklasnąć, bo coś się zaczyna ruszać.
Za to ja przyklaskuję temu zdaniu :D Shoma, Jin Obszerny Ocean, do tego jeszcze dochodzi Chan... W końcu zaczyna się coś dziać :D
Ale niech ten książę skoków poczwórnych chociaż trochę popracuje nad prezencją, błagam. Z drugiej strony... serio tak nisko? :(


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#116

Post autor: Rob »

Boyang za nisko, Shoma za duzo 9,04 za SS?Litości


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#117

Post autor: yenny »

A Patrick wygrał z Boyangiem, niby jazda o niebo lepsza, ale ... Kłócić się nie będę, niemniej jakos mi dziwnie. jednak trzeba coś zrobić, by Patrickowi podciągnąć.

JAvi - nie porwał jak ostatnio, ale :25: :13: :25:

A co do dojrzewania - nie mówię o psychice oczywiście, ale 15 letnia dziewczyna się zmienia, tyle/chudnie, zmieniają się jej proporcje, środek ciężkości, a 18 letni chłopak jest już raczej ukształtowany fizycznie. Zdarza sie, że jeszcze rośnie, mężnieje, ale niekoniecznie aż tak jak panie.
Last edited by yenny 8 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#118

Post autor: LittleLotte »

Chłopcy dojrzewają później. Pisałam w trakcie programu. Nie przesadzaj z tym nadinterpretowaniem, że ktoś ma inną opinię to od razu ci źli sędziowie. Bo to po prostu nie miłe i nic takiego nie powiedziałam. Nie zgadzam się z takim nadmuchaniem PCSów i tyle. A Shoma dla mnie pojechał jeszcze lepiej niż na Japan Open
OK, mogę być znowu niemiła. W sumie czemu nie.

Javi właśnie ma prognozę 106 pkt TES za program ze sporym błędem. Zaczynam się zastanawiać nad dużą dawką gazu rozweselającego rozpyloną nad komitetem sędziowskim i panelem technicznym.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#119

Post autor: justyna »

Mają dokładnie tyle samo punktów więc wyższe FP przeważyło na korzyść Chana. Dziwne. Ale Javiego dziś publiczność poniosła :25: :25:


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#120

Post autor: LittleLotte »

A co do dojrzewania - nie mówię o psychice oczywiście, ale 15 letnia dziewczyna się zmienia, tyle/chudnie, zmieniają się jej proporcje, środek ciężkości, a 18 letni chłopak jest już raczej ukształtowany fizycznie. Zdarza sie, że jeszcze rośnie, mężnieje, ale niekoniecznie aż tak jak panie.
Tyle, że u Julii, Serafimy, nawet trochę Eleny to chyba w mniejszym stopniu figura, a w większym psychika :/

Javier ma ponad 200 punktów. Aha. Czyli jak Yuzu pojedzie czysto to mam się spodziewać 250?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”