Off-season

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#121

Post autor: holloko »

Nadal nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale wszystko na to wskazuje.

W pierwotnej wersji S/K pojechali do Zujewej na 3 tygodnie, po czym mieli przejść testy - tygodnie mijają, o testach cisza, tylko Marina się w kolejnych wywiadach nimi zachwyca jakby byli ósmym cudem świata :P Wczorajszy pokaz był z tego co wiem oficjalnie organizowany przez federację, byli tam zapowiadani jako najciekawszy debiut wieczoru przez V/T, kilka dni temu wywiady z Katsalapowem i Zujewą pojawiły się na oficjalnej stronie federacji - wszystko więc wydaje się jasne, ale brak tego jasnego komunikatu ze strony "góry".

Co jest o tyle dziwne, że wszystkie (dość liczne) rozstania i roszady w rosyjskich parach były opatrzone standardowymi komunikatami ze strony federacji, a tymczasem w tej sprawie wszystko pozostaje nadal niejasne. A oficjalnie federacja nadal, od półtora miesiąca, szuka partnera dla Eleny Ilinykh :roll:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#122

Post autor: Poice »

holloko pisze: S/K słabiutko. Nic ciekawego, zero chemii i elementy choreografii z Black Swan...Serio?
Nikita będzie pluł sobie w brodę, z Ilinykh miał medale na wyciągnięcie ręki, a tu go czeka droga przez mękę... Z Eleną prezentował się ciekawie, Wiktoria jest piękną kobietą, ale razem z Nikitą wyglądają nijako, przezroczyście.
Do tego mam podejrzenia (oby niesłuszne), że Zujewa na siłę chce z nich zrobić drugich Virtue/Moir...
Całkowicie się zgadzam. Wydaje mi się, że Elena lepiej na tym rozstaniu wyjdzie. Victoria nie ustępuje jej urodą, ale jest dokładnie tak jak napisałaś - razem z Nikitą wyglądają nijako. Co prawda z ostateczną opinią zaczekam do startu nowego sezonu, ale na chwilę obecną trzymam kciuki za Elenę i Ruslana. Poza tym ja również czuję w tym programie imitację V/M.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#123

Post autor: Poice »

olcia pisze:Musiało być niezręcznie, czy tylko ja mam takie podejrzenia że Nick i Victoria coś tam kręcą poza lodem i stąd całe to zamieszanie?
Takie chodzą ploty :D
Nie zdziwiłabym się, gdyby były prawdziwe.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#124

Post autor: mavie »

Czyli nikt nie chce jeździć u Morozova. A chodziły takie ploty, że to on stoi za tym rozstaniem. Morozov nie ma już dziewczyny i dobrej pary tanecznej.
A tak na serio to zastanawiałam się kto skorzysta na odejściu 2 najlepszych par od Mariny, jak widać Nikita zgłosił się na ochotnika. Nigdy niestety nie byłam fanką Mariny, ale teraz to nazwisko, które gwarantuje sukcesy. Będzie ciekawie.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#125

Post autor: Poice »

Dla zainteresowanych co porabiają w ostatnich dniach łyżwiarze występujący w show Denisa Tena polecam przejrzeć instagramy: [co my byśmy zrobili bez postępu technologiczno-informacyjnego?]
- Denis Ten- http://instagram.com/tenis_den - dużo zdjęć i zabawnych filmików,
- Mirai Nagasu - http://instagram.com/mirainagasu
- Daisuke Takahashi - świeżutki instagram xD http://instagram.com/d1skt


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#126

Post autor: yenny »

Mam mieszane uczucia patrząc na Victorię i NIkitę. Z jednej strony rozumiem, że po kilku tygodniach jeżdzenia na pewno nie są w olimpijskiej formie, ale ... tak choreografia jakby dla Tessy i Scotta zrobiona, o ile pasowało to do Kanadyjczyków, tak im... jakoś nie teges. Ale ja nie przepadałam za Victorią, więc moze nie jestem obiektywna.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#127

Post autor: ivi »

Na mnie ten pierwszy taniec S/K też nie zrobił wrażenia. Ale fakt, że na razie ciężko oceniać, gdyż zbyt krótko ze sobą jeżdżą. Mam nadzieję, że w sezonie pokażą coś znacznie ciekawszego.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#130

Post autor: joasia »

Dla mnie Wiktoria z Nikitą zaprezentowali się bardzo ładnie, ale oczywiście ich program trudnością nie mógł się równać z programami ,,startowymi''.
Nikita z Wiktorią (podobnie jak Lena i Rusłan) muszą finansować się sami, dostają finansowanie owszem ale na poziomie powiedzmy klubowym, a nie na takim poziomie, na jakim finansowana jest kadra Rosji (oficjalnie w kadrze nie są).
Nikita będzie górował w tej parze, jest bardziej doświadczony i lepiej wyszkolony, Wika jeszcze za bardzo ,,nieśmiała'', ale myślę, że się wyrobią.
Na pewno Tatiana Tarasowa ma rację, że rozpad pary I/K spowoduje, że w tańcach Rosjanie nie będą mieli lekko. Zobaczymy, co zaprponują B/S, poprzedni sezon był nieudany z uwagi myślę głównie na zły wybór muzyki i stylizację (co się często A. Żulinowi przydarza, mam na myśli program pary P/B do muzyki z Reqiuem for a Dream, tam przekombinowali i niestety nie zdobyli medalu).
W ogóle wracając do tańców, dla mnie MŚ wygrali Kanadyjczycy W/P. Mogłabym się zgodzić również ze złotem P/B, ale Włochom złoto na pewno się nie należało. mimo, że ich lubię i od pary lat są też moimi ulubieńcami.
Polecam dla rosyjskojęzycznych www. rsport.ru zakładkę figurnoe katanie- tam jest wiele wywiadów z rosyjskimi łyżwiarzami i wiadomości o treningach i strtach. Ostatnio przeczytałam wywiad z Sofią Birukową, która zdecydowała się jeździć w parze u Niny Mozer. Z kolei teraz w czerwcu wiele zawodników ma wymarzone urlopy i wakacje- na wakacje pojechała Julia Lipnicka, Anna Pogorilaja (przynajmniej się chwaliły). Dla mnie ciekawe było to, że już w maju są pierwsze przymiarki do programów na następny sezon, przynajmniej jeden program jest już ułożony. Pod koniec sierpnia w Rosji pierwsze testy-otwarte treningi w formie zawodów.
Okazało się, że nową partnerką dla Dylana Moscowitcha będzie Ljubow Iljuszeczkina, trenować ich będzie Oleg Wasiliew, będą reprezentować Kanadę. Czy ktoś z Was wie, czemu Dylan nie chce jeździć z Kristin? Dla mnie sportowo to taki sam rozpad, jak pary I/K.


joasia
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#131

Post autor: kasik8222 »

To Kristin nie chciała jeździć z Dylanem, bo oficjalnie jest dla niej za stary (29 lat, 8 lat straszy), a Kristin chciałabym partnera z którym mogłaby pojechać na jeszcze 2 igrzyska. Myślę jednak, że to nie jedyny powód, może jakieś kwestie personalne. Dylan był zdziwiony decyzją
Moore-Towers. Dla mnie mogliby razem pojeździć jeszcze jeden sezon i zgarnąć wreszcie medal, który ostatnio im umknął, ale to już się nie stanie.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#132

Post autor: Poice »

Ploty okazały się prawdziwe i Plush potwierdził swój udział w show Yuzuru w Sendai :13:
http://skate-sendai.com/skater.html


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#133

Post autor: mavie »

Amerykańskie media donoszą, że Anna Cappellini i Luca Lanotte przeprowadzili się do Michigan i teraz trenuje ich Marina Zoueva


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#134

Post autor: LittleLotte »

Amerykańskie media donoszą, że Anna Cappellini i Luca Lanotte przeprowadzili się do Michigan i teraz trenuje ich Marina Zoueva
Serio? Hmm, pary korzystają na emeryturze/zawieszeniu kariery Amerykanów i Kanadyjczyków. Ale czy na pewno to dobra decyzja? Ze Shpilbandem i Mezzadri osiągali świetne wyniki. 4. miejsce w London, mistrzostwo świata w Saitamie? U nich byli chyba parą numer jeden, a Zoueva wydaje się być zakochana w Viktorii i Nikicie. Do tego stopnia, że jest przekonana, że mogą stać się tak dobrzy, jak V/M albo D/W. Cóż, się okaże...


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”