Łyżwiarze: ich dzieci, żony/mężowie, przyjaciele

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#121

Post autor: LittleLotte »

Wikipedia mówi: Russian movie actor, singer, and cult media icon.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#122

Post autor: Tinalka »

Dokładnie to samo napisałam na poprzedniej stronie. ;)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#123

Post autor: LittleLotte »

Dokładnie to samo napisałam na poprzedniej stronie. ;)
To zauważyłam, aczkolwiek zafascynowało mnie stwierdzenie cult media icon. Ciekawam, czy aby faktycznie. Rzepciu, gdzie jesteś?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Dzika Róża
Posty: 85
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#124

Post autor: Dzika Róża »

ivi pisze:Ale gdyby tego męża Anissiny obciąć, uczesać, ogolić. może nie wyglądałby tak źle. A kim on jest z zawodu, może wiecie?
Może... on rzeczywiście nie wygląda tak źle?

Obrazek


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#125

Post autor: Tinalka »

A to jest on? Zupełnie niepodobny. ;-) A pani u boku, to kto?


Awatar użytkownika
Dzika Róża
Posty: 85
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#126

Post autor: Dzika Róża »

Tinalka pisze:A to jest on? Zupełnie niepodobny.
Głowy uciąć sobie nie dam i sama miałam wątpliwości, ale jeśli wierzyć podpisowi pod zdjęciem z jakiejś ruskiej galerii o celebrytach, to właśnie jest Djigurda - mąż Anissiny. Bądź co bądź troszkę jednak podobny jest :)
Tinalka pisze: ;-) A pani u boku, to kto?
Szczerze? W pierwszej chwili po zapoznaniu się ze zdjęciem byłam pewna, że to Paris Hilton :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#127

Post autor: Poice »

Klapki i białe skarpetki - to na pewno nie Polak? :D

A tak poważniej - wracając do Miki i Javiera - wg mnie ona jest bardzo ładna, a Javier to faktycznie ,,typowy Hiszpan". Wyglądają na szczęśliwych i jedynie współczuję, że muszą wywlekać swój związek w mediach społecznościowych.... Javier w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że to on zaproponował Miki ujawnienie ich związku publicznie, aby ucięły się spekulacje. Javier dużo czasu spędził latem w Japonii i jacyś paparazzi zrobili zdjęcia gdy był z Miki (chyba uchwycono pocałunek :P). W Japonii wtedy zawrzało od plotek, a Miki zyskała nowych antyfanów. A teraz jest jeszcze gorzej....Miki tłumaczy się z tak bezsensownych rzeczy, że głowa mała...Powinni albo usunąć swoje konta z mediów społecznościowych, ale całkowicie nie reagować na komentarze zawiedzionych szalonych fanek Javiera.

Odnośnie wzrostu - soliści są niscy. Daisuke ma bodajże 164 cm, Machida jest jeszcze niższy. Yuzuru oficjalnie ma wpisane 170cm, ale wydaje mi się, że obecnie ma ok. 173-174cm. Lysacek i Plush to wyjątki - większość jest sporo niższa. Z tego co wiem to chyba Kovtun ma 178cm, więc też jest jednym z wyższych.


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#128

Post autor: Ania »

A czy przypadkiem ta starsza córka nie okazała się właśnie taką buntowniczką?
Tak, o ile za bunt uznamy zdjęcia na portalach społecznościowych ze wszelkiego rodzaju używkami :) Parę lat temu było o tym dosyć głośno, ale teraz chyba już wszystko z Darią w porządku - w wywiadzie Katia stwierdziła, że skończyła już naukę (pewnie college) i obecnie pracuje. Dla mnie to wciąż jest niepojęte, że "ta mała Daria" ma już rocznikowo 23 lata :mrgreen: Ale ten czas leci.

Oj nie, za nic nie uznałabym męża Anissiny za atrakcyjnego :D Dobrze kojarzę, że oni są takimi ekscentrykami w życiu prywatnym i medialnym? Czy to nie z Mariną wiąże się jakaś afera z nagraniem porodu, udostępnionym w sieci, albo czymś podobnym? :tired:

A czemu recepcja związku Javiera i Miki jest taka kiepska? Poice, wiesz coś?


Awatar użytkownika
Dzika Róża
Posty: 85
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#129

Post autor: Dzika Róża »

Tak, to Anissina i jej mąż udostępnili nagranie porodu w sieci, które wciąż każdy może obejrzeć na yt i które delikatnie mówiąc budzi niesmak (zwłaszcza beztroski Djigurda śpiewający i grający na gitarze ukazany z perspektywy spojrzenia leżącej naprzeciwko Mariny, pomiędzy jej nogami. :faint: Z pięknego, intymnego momentu w ich życiu urządzili sobie biesiadę. Aż dziw bierze, że mąż Mariny nie zorganizował piwa i przekąsek.. :)
Last edited by Dzika Róża 9 lat temu, edited 2 times in total.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#130

Post autor: ivi »

Zawsze wiedziałam, że Anissina to osoba z charakterem, ale że aż takie kontrowersje lubi budzić, to dla mnie nowość. :shock:


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#131

Post autor: Tinalka »

Z porodu to jeszcze pół biedy, ale ponoć jest w sieci filmik z poczęcia potomka. To dopiero 'atrakcja'. :roll:


Awatar użytkownika
Dzika Róża
Posty: 85
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#132

Post autor: Dzika Róża »

Domyślam się, że ceremonii poczęcia towarzyszyła kapela rockowa? :roll:


Zakręcona
Posty: 47
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Lublin

#133

Post autor: Zakręcona »

Z tego co pamiętam Djigurda mówił później, że film ten ma przesłanie filozoficzne :)


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#134

Post autor: Ania »

Do tej rodzinki mam wyjątkową słabość:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#135

Post autor: Tinalka »

Ja również. Jakie te dzieciątka są urocze. No ale po takich rodzicach... :-)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”